Question Kā pārvērst kokaīnu šķidrumā, lai to transportētu uz ASV

beyonder

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Sveiki visi,

Mans labākais draugs dzīvo Kolumbijā, un mēs mēģinām pa pastu eksportēt viņu lielāko eksporta kokaīnu. Mēs nevēlamies iesaistīt citus, tāpēc gatavojamies izmantot pastu, lai novērstu atbildību. Ja kāds vai cilvēki varētu sniegt pamācību par to, kā izšķīdināt šķidrumā transportēšanai un kā atjaunot, es būtu pateicīgs un varētu parādīt arī savu pateicību. Es grasos to darīt nekas mūs neatturēs no mēģinājuma, tāpēc lūdzu, palīdziet mums būt pēc iespējas drošākiem. Paldies
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Kokaīns pilnībā šķīst... uzminiet, kas? Ūdenī. Problēma atrisināta.
 

beyonder

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Jā, es zinu, ka tas šķīst ūdenī, bet vai ir kāda labāka alternatīva un vai vēl ir nepieciešams process, kā to pārvērst atpakaļ pulverī.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Jebkurā gadījumā jums tas ir jāpārvērš cietā stāvoklī.
 

beyonder

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Es nedomāju, ka es labi izskaidroju, kas man ir nepieciešams:

1. Izšķīdināt kokaīnu šķīdinātājā, lai uzglabātu šķidrā stāvoklī
2. Pārvadāt no Kolumbijas
3. Pārvērst to atpakaļ pulverī

Komentējiet, ja zināt, kā to izdarīt
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Mr @MadHatter jau ir atbildējis jums. Vienkārši izšķīdina ūdenī. Pēc tam iztvaicē ūdeni un saņem atpakaļ kokaīna pulveri.
 

beyonder

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Ok, iztvaicējiet to kā. Ieliet katlā un novietojiet uz plīts?
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Vai ir kāda iespēja, ka jūs varētu noņemt ūdeni no kokaīna, izmantojot vakuumfiltrāciju uz Buknera kolbas vai Nutsche filtru?
 

beyonder

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Tāpēc es esmu šeit, lai saprastu, kā man tas būtu jādara. Es pārbaudīšu šos ieteikumus paldies
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
kāpēc nevar žāvēt vakuumā, bet ir nepieciešama žāvēšana ar karstumu?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Šajā jautājumā varat izmantot arī rotācijas iztvaicētāju. Vakuums un neliela sildīšana palīdz to izdarīt ātrāk.
 

MagikalFlashTrax

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 24, 2021
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
hey guyz es biju 2 mēnesi Medellin un arī ir labi amigos tur, bet šķidrums ir stulbs!!! Viņi divreiz pārbauda jebkuru sūtījumu šķidrā veidā...
Man vajag izšķīdināt to ūdenī un ūdeni ielikt drēbēs, bet jautājums ir, kā es to saņemšu atpakaļ? Es varu izšķīdināt bāzi vai hlorhidrātu... jebkurš
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Visas šīs metodes, par kurām jūs šeit diskutējat, ir izmēģinātas jau pirms vairākiem gadsimtiem, un tagad par tām zina arī muita, tāpēc novēlu veiksmi, sūtot šķidrumus no Kolumbijas un maldinot muitu, ka jūs importējat ūdeni.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Rakstiet man es esmu profesionālis. Es arī zinu, kā atgriezt spīdumu un struktūru.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Jums ir jāizmanto pēc iespējas vairāk neapstrādātas šķiedras, jūs zaudēsiet daudz produkta, ja mazteriāls būs nolietots vai pat apstrādāts ar lietām, lai saglabātu svaigu smaržu veikalā. cita lieta, ka jūsu produkts kristalizēsies pie zemākiem tempiem, padarot acīmredzamu, ka tur ir kaut kas aizdomīgs. Neaizmirstiet, ka jūsu izlidošanas un galamērķa vietas var būt siltas, vairāk nekā 20 C, bet kravas nodalījumā temps var pazemināties līdz 5 C, atkarībā no lidmašīnas.Bet kopumā šī metode ir vāja salīdzinājumā ar uztriepju testiem, jums būs jāsniedz rādījumi pa kreisi pa labi un pa vidu.

Šim nolūkam es izlasīju grāmatā, ka labi darbojas papīrs, Piesūcināts ar impregnēšanas materiāla koncentrētu šķīdumu, ļauj nožūt, atkarībā no apstākļiem atkārto dažas reizes, ĻOTI viegli izgludina, kad tas ir izžāvēts, tas izskatās kā piparmētra. visu papīru tad ieliek siltā ūdenī, maisa, līdz veidojas suspensija, suspensiju filtrē un pēc izvēles atkārtoti piesūcina un atkal rekuperē.Neesmu pārliecināts, ka tas attiecas uz kokaīnu, bet ar fenilamīniem no šī soļa var iztvaicēt mazliet ūdens nost, basificēt, ekstrahēt ar šķīdinātāju , žāvēt, nogulsnēt. šajā grāmatā lasīju, ka puisis lidoja ar apmēram 5g ES iekšzemes, pat tika aizvilkts malā, lai pārbaudītu, un problēmu nebija, bet varbūt viņam vienkārši paveicās.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Iegādājieties apmēram 200 litru lielu zivju tvertni.

Izšķīdiniet 4 kg tīra kokaīna.

Pārvadājiet to pa valsts līnijām, neaizmirstiet ievietot tvertnē zelta zivtiņas, lai tas izskatītos legāli!

Ja muitnieki brīnīsies, kāpēc zivtiņas pupilas uzvelk, vienkārši pastāstiet, ka tām ir Xanax recepte, jo aukstā kara laikā pārdzīvojušas PTSD.

Kādi jautājumi!???

Es uzdrošinos atspēkot manu zivju tvertnes teoriju!
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Man patīk zivju metode!
bet, izņemot to, es nesaskatu jēgu koksa šķīdināšanai ūdenī. Tas nav tā, ka tas varētu apmānīt kādus suņus. Labāk iepakot vakuumā.
 

Jjjiii25

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 29, 2022
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Jā, vislabāko veiksmi jaunajā pasākumā (nopietni), bet ūdenī izšķīdināts un pa pastu nosūtīts kokaīns, visticamāk, beigsies ar federālo sodu. Nesteidzieties un pārdomājiet savu uzņēmējdarbības modeli. Es esmu gandrīz pārliecināts, ka jūs varat izdomāt ko labāku.
 
Top