Question Kā pārvērst kokaīnu šķidrumā, lai to transportētu uz ASV

beyonder

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Sveiki visi,

Mans labākais draugs dzīvo Kolumbijā, un mēs mēģinām pa pastu eksportēt viņu lielāko eksporta kokaīnu. Mēs nevēlamies iesaistīt citus, tāpēc gatavojamies izmantot pastu, lai novērstu atbildību. Ja kāds vai cilvēki varētu sniegt pamācību par to, kā izšķīdināt šķidrumā transportēšanai un kā atjaunot, es būtu pateicīgs un varētu parādīt arī savu pateicību. Es grasos to darīt nekas mūs neatturēs no mēģinājuma, tāpēc lūdzu, palīdziet mums būt pēc iespējas drošākiem. Paldies
 

Latin King

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 24, 2023
Messages
31
Reaction score
16
Points
8
kokaīna hidrohlorīdu izšķīdina ūdenī, lai tas kļūtu šķidrs, kad tas sasniedz galamērķi, pievieno koncentrētu amonjaku vai dzeramo sodu, un viņi to pagatavo krekam. pēc tam viņi izmanto šķīdinātāju, piemēram, acetonu, lai izšķīdinātu krekku, un pievieno skābi, piemēram, hcl, pa pilienam, lai kokaīna hidrohlorīds atgrieztos un būtu tīrs. tā darbojas kokaīna laboratorijas.
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Es iemācījos, ka hīmiskā reakcija dažreiz darbojas uz priekšu un atpakaļ, tāpēc jums ir jāveic reakcija, lai pārvērstu koksu citā molekulā, un vēlāk jāveic apgrieztais process, bet veiksme, tas ir grūti.
 
Top