Question Kā izdzēst pirkstu nospiedumu pēdas no caurspīdīgiem rāvējslēdzēja tipa plastmasas maisiņiem un no papīra aploksnēm?

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Vai ir kāds efektīvs paņēmiens, kā noņemt pirkstu nospiedumu pēdas no plastmasas rāvējslēdzēja maisiņiem, papīra pasta aploksnēm, lai tos neatklātu tiesībaizsardzības iestādes?
Paldies!!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Vislabāk tos tur nelietot, bet tie sastāv no eļļas nedaudz sāls, kāda organiska materiāla (ādas šūnām) un visa, kas ir uz pirkstiem Vairākas lietas izšķīdina eļļu, kas galvenokārt ir jūsu nospieduma th raksts. Izopropilspirts vai jebkurš stiprs spirts uz salvetes un rūpīgi noslaucīts to izdarītu uz plastmasas. Ar papīru ir nedaudz grūtāk, jo eļļas un sāls ir iesūkušās papīrā. Pēc manām domām, vislabākais risinājums ir to aizsegt un izdzēst. Iemērciet salveti sālsūdenī un noslaukiet šo vietu. Ļaujiet tai nožūt un tad veiciet tīrīšanu ar spirtu. Ja priekšmetus novietosiet zem vāka un uz diska, kas arī atrodas zem vāka, uzsmērēsiet nedaudz superlīmes, pēc dažām stundām CA tvaikiem vajadzētu atklāt visus pirkstu nospiedumus. Šādā veidā jūs varat pārbaudīt un eksperimentēt vai vismaz pārliecināties, ka tie ir aizsegti. Ja tos pamanāt, noskrāpējiet tos ar dārzkopības nazi, līdz tie kļūst nederīgi. Policija tos nevarēs atgūt, izmantojot jau izmantoto metodi. Tas ir mans viedoklis un nav uzskatāms par juridisku konsultāciju ( es būtu atbildīgs tikai tad, ja jūs man samaksātu par padomu).
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Vai ir kāds cimds, kas neatstāj pirkstu nospiedumu pēdas, kad kaut kam pieskaras?
Paldies!!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jā, visi cimdi. Es nevaru iedomāties nevienu cimdu, caur kuru būtu redzami pirkstu nospiedumi, izņemot bezpirkstu cimdus. Lateksa vinilādas mākslīgās ādas trikotāžas cimdi uhh dūraiņi zeķes zeķes rokās... tie visi neļaus jums atstāt pirkstu nospiedumus uz kaut kā. Jebkas fizisks starp jūsu pirkstiem un priekšmetu. Pārliecinieties, ka zem atloka etiķetes neielīmējat matus, ja uz tā ir sakne, ir DNS. Varētu apsvērt matu tīkliņu vai zeķes uz galvas.
 
Top