Question Kā palielināt metamfetamīna cietību pēc kristalizācijas

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Lūdzu, palīdziet man uzlabot dažas no manām zināšanām, jo pašlaik nevaru atrast nekādus atbilstošus risinājumus.

Pēc tam, kad es turpināju mēģināt pārkristalizēt D-metamfetamīnu, katru reizi no tā izveidojās balti caurspīdīgi kristāli (gandrīz pilnīgi caurspīdīgi, kā stikls), es lūdzu vietējam ražotājam pārbaudīt manu paraugu un viņš man teica, ka produkta garša atbilst prasībām, bet kristāli ir jāpārkristalizē. Tas ir grūtāk. Kurām sintēzes daļām jāpievērš uzmanība vai kādas metodes var izmantot, lai palielinātu kristālu cietību?

Papildu jautājumi:
Es kristalizēju D-metamfetamīnu. Pēc katras pabeigtas kristalizācijas es izņemu cieto vielu, bet atlikušo šķidrumu paturu un ievietoju ledusskapī, lai tas atkal kristalizētos. Arī šie produkti ir D-metamfetamīns, pareizi, un tie var turpināt kristalizēties. Vai tas ir pareizi, līdz D-metilēviele pilnībā kristalizējas?

Lūdzu, sniedziet padomu, paldies par palīdzību
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tātad jūs gatavojat to no p2p? p2p? p2NP? p2p? p2NP? p2p? p2p? p2NP? p2p? p2NP? p2NP? Tad pusei no tā vajadzētu būt D un pusei L. Ir iespējams racemerizēt L-metu līdz D,L-metam un no tā atkal iegūt D, bet tas ir dārgs vai ilgs projekts. ja jūs izmantojat D-vīnskābi un nepolāru šķīdinātāju, tad jā, kristāliem vajadzētu būt D. Ja kristāli ir dzidri, tas parasti nozīmē, ka tie ir augstas tīrības pakāpes. Pārkristalizēšanas iemesls ir izaudzēt lielākus kristālus, un triks ir lēni atdzesēt un pēc tam atstāt uz ilgu laiku. Šiem milzīgajiem kristāliem ir nepieciešams mēnesis, lai izaugtu.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Es izgatavoju P2P, izmantojot 5449+fosforskābi, un, izmantojot NaBH4 reducēšanu, izgatavoju metamfetamīnu, un pēc tam, lai atdalītu L un D brīvās bāzes, izmantoju L-vīnskābi.
 
View previous replies…

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Ja jūs izmantojat L vīnskābi (87-69-4), pēc sajaukšanas cietā viela ir L- un L-vīnskābe. Uz vienu dienu ielieciet visu bļodu ledusskapī, izņemiet to, pievienojiet nedaudz metanola un samaisiet, izmantojiet filtru piltuvi, lai atdalītu cieto vielu no metanola. D-metilbāzi var iegūt, šķidrumu pievienojot nātrija hidroksīda šķīdumam.
 
Top