Kā tikties ar PlugMan.

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Divi spraudņi šeit un šeit mēs jums pastāstīsim, kā jūs varat satikt mani vai manu brāli, vai mūsu kolēģus jūsu apkārtnē vai tuvākajā apkārtnē.

Dīleri patiešām ir paranoiski, bet jums nevajadzētu būt nekādām problēmām. Dīlerim piemītošās paranojas līmenis ir līdzvērtīgs dīlera "slavas"/popularitātes līmenim. Tas nozīmē, ka ir skaidrs, ka koksa dīleris būs paranoiskāks par nezāļu dīleri tikai tāpēc, ka katrs no tiem pārdod vielu, un tāpēc, ka par to ir paredzēts sods.

Ļaujiet sākt ar mazām lietām, jūs esat puisis vidusskolā, jums ir 18 gadu, jums ir automašīna un jūs vēlaties kādu ketamīnu. Acīmredzot ir grūtāk atrast ketamīnu nekā vienkārši piezvanīt Ketamine Keith un lūgt puisim gramu. Lūk, kā atrast šo narkotiku:
1. Pajautājiet cilvēkiem, kuri lieto ketamīnu, un mēs nevēlamies jautāt zirgiem. Jūs nepazīstat nevienu, kas lieto ketamīnu? Nekāda problēma, ejiet uz bāriem, parkiem vai jebkur citur, kur varētu uzturēties cilvēki, kas lieto ketamīnu, un agrāk vai vēlāk caur nelielu sarunu jūs noteikti uzzināsiet viņu dīleri.
2. Pajautājiet savam pašreizējam dīlerim. Teiksim, jūs jau pazīstat puisi, kas pārdod marihuānu, jautājiet viņam! Lielākoties dīleri viens otru pazīst vienkārši tāpēc, ka tev kā dīlerim ir jāpārzina ainava.
3. Saviem draugiem. Šim vajadzētu būt pirmajam punktam, bet tas nav svarīgi. Pajautājiet saviem draugiem, varbūt viņi zina kādu, kas pārdod, jūs nekad nezināt, un dažreiz jūs varat būt pārsteigts.

Nedaudz grūtāk: teiksim, jūs esat pusmūža un vēlaties LSD. Joprojām ir spēkā tas, ka jautājiet savam pašreizējam dīlerim, vienmēr pajautājiet savam dīlerim, vai viņš zina kādu, kas pārdod to, ko meklējat.
Tieši šeit ir vissvarīgākais punkts: vairums dīleru daudz lielās slavas/daudz publicitātes. Tas nozīmē, ka, ja jūs ieskriesiet instagram un meklēsiet "LSD", jūs visbiežāk saņemsiet dīlera kontu jūsu tuvumā. Un pat aiziet uz bāru un meklēt numurus vannas istabā, viņi varētu būt dīleri, kas var jums palīdzēt.

Visvienkāršākais: atrodiet zāles, mēs specializējamies šajā jomā. Pieņemsim, ka jūs vēlaties nezāli, un šim nolūkam jums ir nepieciešams tikai zināt nezāles smaržu un to, kā parasti izskatās zālēdājs. Ejiet apkārt un meklējiet zāles smaržu vai meklējiet cilvēkus, kas izskatās kā zālēdāji. Šie cilvēki ir foršākie puiši, kādus jūs jebkad satiksiet, un 80 % no viņiem jums sniegs savus dīleru kontaktus vai pat vienkārši pārdos jums kādu no savām zālēm. Šeit attiecas viss iepriekš minētais, jautājiet pašreizējam dīlerim, jautājiet draugiem. Lielākā daļa cilvēku ir smēķējuši nezāli vai pazīst kādu, kas smēķē.

Svarīgs ir viens punkts - NEIŅEMIET LIETOŠANA.

Mūsdienās cilvēki strādā caur Snapchat, Signal vai Telegram, jo ziņojumus pēc izlasīšanas var izdzēst. Esi elastīgs, strādā vairākās platformās.

Mēs būsim šeit un atbildēsim uz visiem taviem jautājumiem par šo tēmu <3
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Kā izveidot tirgu, kurā jūs varētu viegli atrast tirgotāju savā tuvumā?
Piemēram, dīleris izgatavo mirušo pilienus tuvākajā apkārtnē. Pircējs atver tirgu, norāda savu apkārtni un redz, kas tiek pārdots viņa tuvumā, redz izmaksas un iepakojumu. Pircējs samaksā par produktu un uzreiz saņem visu informāciju un karti ar precīzu mirušā piliena atrašanās vietu. Paiet 30-40 minūtes, un pircējs saņem kāroto produktu, pārdevējs saņem savu naudu, un reālajā dzīvē neviens nekad nevienu nesatiek.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Ko darīt, ja pircējs vispār nav likumīgs pircējs? Ko darīt, ja viņš veic daudzus pasūtījumus kā lojāls klients tikai tādēļ, lai iegūtu informāciju par "mirušo pilienu" vietām, kuras pēc tam tiek pakļautas pārziņā? Pircējam nav ļoti labi zināt, kur tirgotājs vai darbinieks fiziski ir bijis, nemaz nerunājot par to, kur viņš gatavojas doties.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Jums par to ir nepareizs priekšstats. Šeit ir iesaistīti daudzi faktori, bez atrašanās vietas svarīgs ir arī precīzs laiks, arī neviens nekad nezina, cik daudz cilvēku strādā zem viena karoga. Piemēram, vienā pilsētā var strādāt 30 cilvēki, un, ja LE visu izpirks, tad paldies viņiem par ienākumiem. Saskaņot kustības ģeogrāfiju ir gandrīz neiespējami, ja pieiet saprātīgi.
Cik daudz laika, pūļu un naudas tam vajadzētu tērēt, ir grūti iedomāties. Rezultātā izmeklēšana kļūst tik dārga, ka tā vairs nav rentabla.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Taču joprojām nedomājiet tikai par sevi. Padomājiet arī par pircēju vai darbinieku.
Darbiniekus var korumpēt copmaņi, un esmu pārliecināts, ka viņi darītu visu, lai saīsinātu savu laiku, pat ja tas ietver dažu klientu vai pat jūsu, vadītāja vai nākamā rindā virs viņiem, pabarošanu.
@41Dxflatline bažas ir reālas, un mēs saprotam, jo viņa bažas ir saistītas ar vienu no mūsu punktiem, šī OP darbotos tikai lielās pilsētās vai mazās valstīs.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
@HEISENBERG
Interesants jautājums, bet jūs redzat:
Šo iedomāto tirgu varētu kompromitēt policisti. Vai jūs patiešām vēlaties, lai jūs arestētu vēl pirms narkotiku nonākšanas rokās?

Arī jums būtu jāatrod šāda platforma. Mēs zinām, ka jūs runājat par depozīta sistēmas veida platformu, bet kas, kāpēc un kur kāds varētu izveidot šādu platformu?

Mums patīk jūsu ideja.

Mēs nesakām, ka tas ir neiespējami, jo tā ir tumšā tīmekļa tirgus pasaule, bet, lūdzu, apsveriet, cik daudz cilvēku tas iesaistītu, mērogs.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Kā policisti jūs kompromitēs, pirms jūs nokļūstat vielu rokās?
Cik daudz policistiem ir jāiesaistās, ja katru dienu tirgū būs simtiem tūkstošu pasūtījumu?
Cik mēs zinām gadījumu, kad viena neliela tirgus, kurā preces tika iegādātas un piegādātas pa pastu, arests noveda pie simtiem cilvēku aresta? Mēs zinām šādus piemērus.
Cik daudz mēs zinām gadījumu, kad, arestējot tirgu, kurā pārdevēji strādāja ar "mirušiem" sūtījumiem, tika arestēti vairāki cilvēki? Mēs nezinām nevienu šādu piemēru.

Preču piegāde, izmantojot "nāves pilienus", ir daudz drošāka, anonīmāka un ātrāka nekā jebkura cita narkotiku nodošanas metode.
Izplatīšanas sistēma ir primitīva un vienkārša. LE nespēj efektīvi pretdarboties šai izplatīšanas metodei un identificēt preču piegādes ķēdi, kad tūkstošiem cilvēku veido biznesu un nekad pat neredz viens otru.

Ja jūs vai kāds cits ir gatavs pievienoties šādam tirgum, gatavs sākt veidot vietējo uzņēmējdarbību, lai pārdotu vielas šādā veidā - rakstiet man, mums ir daudz ko apspriest.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8

Sauciet mūs par trakiem, bet mēs neuzticamies "mirušā piliena" sistēmai. Šī sistēma ir neuzticama *greed dēļ. Iedomājieties, mister: tieši tā, kā kāds šaubīgs pārdevējs varētu jūs apkrāpt AlphaBay, tieši tāpat kā to varētu izdarīt kāds dead-drop tirgotājs. Mēs saprotam, ka būs lietas, lai no tā izvairītos, bet tomēr mēs nevaram to atbalstīt, ņemot vērā šo trūkumu. Pircējs var teikt, ka pakas tur nekad nav bijis, cuz pārdevējs nekad neko nav ievietojis, pārdevējs var pat sūtīt kādu, lai pārbaudītu, un bums, policija ielien un saņem jūsu darbinieku, un agrāk vai vēlāk viņš saplīsīs, un jūs esat pilnīgi FUCKED.

Ir jādomā arī par šāda veida OP segumu. Šī ideja varētu darboties tikai blīvi apdzīvotās ārijās, jo vairāk pārdevēju, jo labāk, un tas pats attiecas uz klientiem.

Tagad parunāsim par sliktajiem aktieriem un policistiem. Jūs teicāt, ka nav iespējams noķert kādu iestādīt mirušo pilienu vai paņemt to, bet mēs gribētu teikt pretējo. Pirmā lieta, kas nāk prātā, ir "jā, protams, varbūt jūs nevarēsiet pieķert kādu, kas kaut kur kaut ko liek, bet es deru deru, ka jūs varat pieķert kādu, kas kaut ko paceļ, noteikti". Pieņemsim, ka esat pārdevējs un jums ir jāatstāj pakete pircējam, varbūt jūs nekad netiksiet pieķerts, bet es varu jums apliecināt, ka pircējs paslīdēs, viņš galu galā derēs, ka tiks pieķerts, saņemot preces. Tagad padomājiet par to pašu scenāriju, bet iedomājieties, ka preci ir ielikuši policisti / sliktie aktieri (jo platforma ir daļēji kompromitēta), lai viņu noķertu, jo varbūt viņš ir nozīmīgs vai federāļi vienkārši vēlas sabojāt viņa dzīvi.

Šāds dizains aizsargā tikai pārdevēju vai tā saukto tirgotāju, bet pircējam nedod noliedzamu iespēju.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
@bad_coco_melon
Viss tiek apgūts, salīdzinot. Kad mēs runājam par narkotiku pirkšanu vai pārdošanu, mēs nevaram atrast simtprocentīgi drošu veidu. Jebkurā interpretācijā mēs varam teikt, ka izplatīšanas sistēma ir kļūdaina.
Mums ir jādomā, pieņemot, ka pircējs un pārdevējs vairumā gadījumu nevēlas viens otru apkrāpt, ja ir kāda problēma, mums tā ir jārisina, pamatojoties uz datiem, ko varam iegūt no darījuma pusēm.
Pārdevējs var nosūtīt arī veļas mazgāšanas līdzekļa iepakojumu, bet teikt, ka tas ir kokaīns.

Kad mēs runājam par pārdošanu, mums ir jāsaprot, kas ir svarīgi:
-Piegādes ātrums klientam.
-Pārdevēja drošība.
-Pircēja drošība.

Ar vispārīgiem vienādojumiem, "mirušo pilienu" sūtījumi uzvar visos aspektos. Jebkurš jauns ieguldījums jāpiemēro, salīdzinot abas pārdošanas metodes, lai tas būtu objektīvs.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Ja esat darknet tirgotājs, kas veic pareizus piesardzības pasākumus, pašreizējā situācijā būs gandrīz neiespējami noskaidrot, kas jūs esat. Izmantojot "mirušā piliena" sistēmu, jūs ne tikai palielināt savu atpazīstamību, bet jums arī nākas spēlēt kurjeru, kas palielina jūsu pieskaitāmās izmaksas. Nelielu pasūtījumu apjomu jūs varētu veikt pats, bet ko darīt, ja pasūtījumu ir vairāk nekā drošu piegādes vietu, un ko darīt, ja šo "mirušo" sūtījumu veikšana nozīmē, ka jūs nesvērsiet un neiesaiņosiet pasūtījumus atpakaļ bāzē? Jums nāksies nolīgt dažus cilvēkus, es redzu, kā tas izkļūst ārpus kontroles. Lielākajā daļā valstu pasts ir 99% drošs, ja vien tas nav zāles.
 

ochocinco

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
11
Reaction score
7
Points
3
Man tas vienmēr šķiet interesanti, jo neviens no noteikumiem nav piemērojams Kolumbijā. Tur pastāv īpaša struktūra, kas lielākajai daļai augstākstāvošo cilvēku ir pilnīgi sveša.
 

ochocinco

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
11
Reaction score
7
Points
3
Un atvainojiet, ja mana angļu valoda nav labākā.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ir svarīgi zināt savas tiesības un likumus. Esmu 3-4 reizes aizturēts ar narkotikām, bet man nekad nav izvirzītas oficiālas apsūdzības. Katru reizi esmu izkļuvis no šīs situācijas. Ja jūs gatavojaties tikt pieķerts, rīkojiet ainu. Rīkojieties spēcīgi, kad esat vājš, un vāji, kad esat stiprs. Reiz mani apturēja policisti, un viņi mani nopratināja. Viņi safabricēja pamatotu apturēšanu, tāpēc es sāku ar viņiem strīdēties. Viņi man iesita pa ķermeni, uzlika man rokudzelžus, izņēma visu, ko man bija paņēmuši no kabatām, un iedzina mani. Kad viņi mani ieskaitīja, viņi manā makā atrada maisiņu ar kokaīnu un sajūsminājās. Tad es teicu, ka jūs to man iedabūjāt manā makā, krāpnieki! VAI JUMS IR ĶĒDE, KAS IR MANĀ ĪPAŠUMĀ? Es šo maku neesmu redzējis jau stundu, jūs to iemetāt bagāžniekā, un tas bija pēdējais, ko es to redzēju."
Uzziniet likumus
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Osmosis šajā ziņā ir pilnīgi precīzs. Lai jebkurā situācijā veiktu arestu, viņiem ir kaut kas, ar ko bieži vien nepietiek tiesai, bet viņi zina, ka lielākā daļa cilvēku pirms sēdēšanas un cīņas pieņems apsūdzību. NEKAD NEVIENU vārdu teikt LE ārpus LAWYER. Ja esat sistēmā, viņi uzzinās jūsu vārdu, tāpēc nemelojiet par to, jo tas dod viņiem iemeslu jūs par kaut ko apsūdzēt. Mans vārds ir tāds un tāds, un es gribu savu advokātu. Ja jūs netika noķerts ar video pierādījumiem, vai kaut ko, lai stiprinātu lietu, kas visbiežāk ir vāja, tad jūs parasti varat to visu izmest iepriekšējas uzklausīšanas laikā, ko viņi vienmēr cenšas panākt, lai jūs māt. Tiesas prāvas viņiem ir dārgas, un viņiem ir jāpārliecina zvērinātie par jūsu vainu, pamatojoties uz to, kas ir viņu rīcībā un kas atklāsies, kad jūsu advokāts iesniegs pieteikumu par atklāšanu. Un vēl viena lieta, kas vienmēr ir darbojusies man un paaudzēm pirms manis, ir būt anonīmam, tāpat kā jūs esat šeit. Ja lielākā daļa cilvēku sabiedrībā jūs pazīst kā narkomānu, tad to zina arī LE.
 

India

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
@HEISENBERG

Kā iepazīties ar PlugMan.

Air bnb biznesa modelis:-

Pašlaik Air bnb ir pilnībā digitāla platforma, kas darbojas tikai ar lietotnes un tīmekļa vietnes starpniecību. Nepastāv klātienes apkalpošana, nav fiziskas telpas, kur jums ir jādodas. Un Airbnb nepieder neviens īpašums. Tā tikai dod iespēju savienot cilvēkus, kuriem ir ko piedāvāt, ar citiem, kurus interesē tas, ko viņi piedāvā.
Air bnb darbojas ar tiešsaistes platformas palīdzību, kas savieno katru modeļa komponentu.
Air bnb gūst ieņēmumus galvenokārt no komisijas maksām un pakalpojumu maksas par rezervācijām, kas veiktas, izmantojot tās platformu. Saimnieki maksā pakalpojumu maksu aptuveni 3% apmērā no rezervāciju starpsummas, savukārt viesi maksā pakalpojumu maksu no 5% līdz 15%.

Dead and Drops modelis - Air DnD lietotne
Jūs varat izmantot brīvus zemas nomas īpašumus un citus ieinteresētos privātpersonas.
pašreģistrēšanās vai visas vietas rezervēšana ļauj jums mijiedarboties ar saimnieku galvenokārt ar ziņojumapmaiņas palīdzību - jūs varat jebkurā laikā nosūtīt viņam ziņu, ja kaut kas rodas.

Tikai Picker, Dropper vai BB Market zina, kur ir paslēpta prece, un viņi var savstarpēji mijiedarboties ar lietotni, izmantojot BB Market ģenerētu kodu, un lietotne tiks instalēta tikai caur BB Market - piemērs (Air DnD App)

Tikai ideja!
 
Top