Kā droši pasūtīt prekursorus/iekārtas?

purple_rain

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Vai man vajadzētu izmantot viltus vārdu? Es patiešām nevaru izmantot citu adresi, izņemot savu dzīvesvietu, bet vai ir droši izmantot savu mājas adresi? Vai būtu svarīgi, ja es eBay vai amazon iegādājos vienkāršus stikla traukus (vārglāzes, kolbas, atgaitas kondensatorus utt.)?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Stikla trauki nav ne apgrūtinoši, ne arī nelikumīgi, tāpēc, manuprāt, ar jums viss ir kārtībā. Tāpat es neesmu pārliecināts, ko jūs šajā gadījumā domājat ar "prekursoriem", bet, ja jūs domājat, piemēram, savienojumus, kas saskaņā ar likumu klasificēti kā prekursori, tad lielāko daļu no tiem nevarēsiet iegādāties, ja vien jums nebūs mūlis ķīmijas uzņēmumā, kas tos var jums sagādāt. Turklāt ne tikai jebkurš ķīmijas uzņēmums var ražot prekursorus. Parasti tos pārdod, piemēram, tikai farmakoloģijas uzņēmumiem. Jūs nevarat vienkārši pasūtīt prekursorus bez licences. Arī tad, ja jūs pasūtāt ķīmiskās vielas, es neizmantotu viltus vārdu. Tas ir veids, kā jūs nonākat novērošanas sarakstā - izmantojot viltus vārdu un pasūtot pēc savas adreses. Policistiem tas izklausās tā, it kā jūs kaut ko slēpjat. Atrodiet likumīgu pielietojumu visām ķīmiskajām vielām, ko pasūtāt. Ja jums par to jautā, vienkārši to pastāstiet.
 

purple_rain

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Paldies par padomu. Attiecībā uz jūsu jautājumiem - kad es teicu par prekursoriem, es domāju tādas lietas kā acetons, izopropanols, nātrija hidroksīds utt. Lietas, kas man būtu vajadzīgas amfetamīna sintēzei. Es atradu daudz šo ķimikāliju sarakstu eBay, un es vienkārši domāju, ka noteikti būtu aizdomīgi, ja kāds tās nopirktu.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Cik man zināms, pat tad, ja maksājat ar kredītkarti, jūsu banka nevar redzēt, ko tieši un no kura pārdevēja esat pasūtījis, ar nosacījumu, ka tirgus vai maksājumu pakalpojumu sniedzējs (trešās puses tīmekļa portāli, kurus dažas tīmekļa vietnes izmanto maksājuma apstrādei, parasti jūs tiekat novirzīts uz atsevišķu lapu, kur ievadāt kredītkartes informāciju) nesniedz šo brīvprātīgi papildu informāciju, kas nav nepieciešama maksājuma veikšanai. Tirgotavas, piemēram, Ebay, vai parasti jebkuras Ķīnas izcelsmes tirgotavas to nesniedz. Ja jūs tur pasūtāt, maksājums vispirms tiek nosūtīts uz kontu, kas pieder tirgum, un tad tas to pārsūta pārdevējam, kas nozīmē, ka, ja jūs pasūtāt kaut ko "aizdomīgu", piemēram, ķimikālijas, jūsu banka nevar redzēt, ka jūs patiešām esat pasūtījis ķimikālijas, bet tikai to, ka jūs esat pasūtījis kaut ko no Ebay.

Tomēr iepakošana ir pārdevēja ziņā! Nelegālu lietu pasūtīšana ir riskanta, jo īpaši, ja sūtīšanas laikā pakete šķērso jurisdikcijas (kad pakete tiek sūtīta no ES uz ASV vai otrādi), un tādā gadījumā to pārbauda muita. Ja uz etiķetes ir norādīts nelegālas ķīmiskās vielas nosaukums, viņi to konfiscē. Tāpat arī tad, ja viņi to atpazīst vai pakas saturs skenēšanas laikā kopumā izskatās aizdomīgs. Tomēr no manas pieredzes zinu, ka ķimikāliju pārdevēji diezgan labi marķē iepakojumus kā kaut ko citu, lai izvairītos no aizdomām. Viņi to dara pat ar legālām ķimikālijām. Ja izvairīsieties no aizdomīgiem pārdevējiem un tirdzniecības vietām, ar jums viss būs kārtībā. Jūs varat pajautāt šajā forumā, parasti kāds, kas jau ir pasūtījis no turienes, var pārbaudīt likumību. Es pats nekad nepērku ķīmiskās vielas ārpus savas vispārējās jurisdikcijas, un man nekad nav bijušas problēmas, jo es to darīju.

Es nevēlos jūs aizrādīt par kaut ko tik nenozīmīgu, bet jūsu minētās ķīmiskās vielas nav "prekursori". Prekursors ir ķīmiska viela, kas ir pamatelements galīgajā vai priekšpēdējā sintēzē (ar sastāvu, kas sastāv no funkcionālām grupām un atomiem, kas sakārtoti tā, lai tie būtu tieši pielietojami nelegālu savienojumu sintēzē). Prekursors parasti tiek pārveidots (paplašināts vai reducēts), lai iegūtu nelegālo savienojumu. Tādas lietas kā NaOH vai IPA ir šķīdinātāji, kas tikai rada apstākļus, kas nepieciešami prekursora reakcijai. Atšķirībā no prekursoriem tie parasti ir savstarpēji aizvietojami, nodrošinot tādu pašu vai tuvu rezultātu. Šādi šķīdinātāji ar ārkārtīgi plašu pielietojumu klāstu parasti ir likumīgi un pilnīgi nekaitīgi. No pieredzes es iesaku vienmēr sagatavot paskaidrojumu par jebkuras ķīmiskās vielas, ko jūs pasūtāt, likumīgu lietojumu. Pat tad, ja pēc tam esat aizdomās turētais, jūs varat izvairīties no kriminālvajāšanas, ja padarīsiet tā, lai izskatās, ka esat tās izmantojis likumīgi.

Priecājos redzēt vēl vienu slepenu ķīmiķi mūsu vidū. Izbaudiet braucienu. Spriežot pēc jūsu jautājumiem, es nojaušu, ka jūs tikai sākat šo ceļojumu, tāpēc kā draudzīgu padomu sagaidiet, ka kaut kas var izjukt. Nedomājiet, ka varat izvairīties no visām kļūdām vai sekām. Ja jums nav nereālu cerību, jūs nevarat būt vīlušies, kā es saku.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Es redzu ur atbildes vienmēr , atbildot cilvēkiem.just FYI Es domāju, ka u darīt ļoti labu darbu, padarot daudz jēgas par visu, ko es esmu redzējis līdz šim.im šeit mācīties, tāpēc es pievērst daudz uzmanības visu, ko cilvēki jautā vai saka..
 
View previous replies…

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Priecājos, ka mana darbība jums kaut kādā veidā palīdzēja. Es vienmēr atceros laikus, kad es sāku savu darbību, un atceros, ka vēlējos, lai kāds man pasaka šādas atbildes vai sniedz norādījumus, tāpēc to es arī cenšos darīt.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Tas ir lieliski! Im sākas no nulles too.its bija mazliet prāta boggling, mana galva ir pagrieziena uz mush no wikipedia un msds datu cramming.i skaitlis par vēl apmēram 6mēnešus pērkot visu, kas man nepieciešams, un studē, un man vajadzētu būt? Gatavs izmēģināt dažus mazos soļus synth.lol.damn man vajadzēja to darīt pirms 30 gadiem cilvēks! Lol.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Man fucking patīk, kā jūs apkopojat iekārtas laika gaitā. Sākumā tas ir kā mazs projekts, kurā tu vēlies ražot metamfetamīnu, bet pēc tam tas pārvēršas par elitāru slepenu laboratoriju ar visdažādākajām iekārtām, kas ir vienkārši prātu aizraujošs. Kad cilvēki dzird "slepena laboratorija", viņiem nāk prātā sūdainas pseido metamfetamīna laboratorijas, bet tad tu paskaties uz savu laboratoriju, un tā ir kā kas? Vai tas vispār ir īsts? Kā tas ir, ka šī nelegālā laboratorija izskatās kā likumīga...
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Ak, velns u nailed šo paziņojumu tiesības!!!es pat neesmu pārliecināts, ka es plānoju veikt, citēju, "meth", vai es pat esmu pietiekami gudrs. mans Amazon rēķins ir gājusi cauri damn jumta un im renovācija manas mazās telpas, lai ietilptu shit in.anything var būt atkarību, pat bez ''vēlamo efektu''.ive pārdomāja, ka gadiem ilgi un pierādīts, ka tā ir taisnība. ja es teicu šo kindda stuff uz psihiatrs viņš "dētu man ar bogas trauksmes traucējumi.Mani nodomi ir ļoti koncentrēti virzienā, ka citi, visticamāk, wouldnt understand.as cik tālu par to, ko u teica, varbūt tuvojas laboratoriju no vairāk superior stāvoklī prāta padara lietas daudz likumīgākas skatīšanās, nav īsti pārliecināts. viena lieta ir pārliecināts, nav ass caurumi ņem mani uz'' nav kuģa scam''.granted''i dont ir produkts, bet im iespējamā virzienā uz kaut ko! redzēt manu atbildi, ja u būs, uz'' brūno rīsu zupa'', u tad var redzēt manu nepatīkamo dilemmu.
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Esmu iegādājies gandrīz visus savus stikla traukus un laboratorijas aprīkojumu no amazon un šad un tad kādu specializētu preci no ebay. Esmu bijis hobija (amatieru) ķīmiķis daudzus gadus, ir daudz cilvēku, kas to dara, nemaz nerunājot par stikla izstrādājumiem, kas nerada draudus DEA, tās ir ķimikālijas, uz kurām viņi koncentrējas. Neviens nekad nav interesējies par neko, ko es jebkad esmu iegādājies.

Bet, ciktāl tas attiecas uz ķīmisko vielu pirkšanu no Amazon? jūs varat doties... Viņi nepārdod neko apšaubāmu, tāpēc tas ir diezgan droši. Šķiet, ka ebay ir daudz mēreni nelegāla sūdi, piemēram, jods, vai reizēm parādās LiAlH4 vai kaut kas tamlīdzīgs... Es nezinu, kā tev tur ko ieteikt. Es esmu diezgan pārliecināts, ka tas ir labi. tomēr. Dažiem uzņēmumiem, manuprāt, ir kļūdas, vai arī mazāki uzņēmumi, pēc manas pieredzes, nav kopā. Viņi ļauj jums iegādāties kaut ko, ko parasti uzskata par kaut ko, ko viņi pārdod tikai uzņēmumiem vai nesūta uz dzīvesvietas adresi. Piemēram, pērkot bromoetānu, jums ir nepieciešama licence gandrīz visur, kur es biju tiešsaistē, bet pēc pietiekami daudz meklēšanas es atradu vienu, kas neprasa licenci, vai arī to neklasificē kā sliktu ķīmisko.... vai kaut ko citu. Es to no viņiem pērku tikai vienu reizi, un es nepērku pietiekami lielos daudzumos, lai kādu pārbiedētu, tāpēc, visticamāk, neradīsies problēmas (piemēram, 250-500 ml vienreiz). Bet par smagām lietām, piemēram, DEA 1. saraksta ķimikālijām, vai kāda ir jūsu valsts organizācija, aizmirstiet..... jums būs labi sintezēt savu sūdu. Tātad, kad runa ir par ķimikālijām, tad jums ir jābūt stratēģiskākiem....

Es esmu unikālā situācijā, man paveicās, ka netālu ir vecās skolas ķīmijas preču veikals. Viņi galvenokārt pārdod koledžām un vietējiem uzņēmumiem. Kopš ir pieejams internets, tie nav pārāk izplatīti. Bet es tur pavadīju dažus gadus, un viņi mani iepazina kā piemājas/amatieru/hobiju ķīmiķi, un es kādu laiku biju likumīgs..... Tāpēc, kad pienāca laiks, kad es sāku nodarboties ar jautrām lietām, iegūstot mēreni sarežģītas lietas, piemēram, nātrija nitrītu, nātrija borohidrīdu un pat kālija permanganātu, tas bija viegli, viņi bija tādi kā "protams, te vari iet, jautri, ko šoreiz taisi?" **ievietojiet labi pārdomātus melus un aprakstiet reakciju, ko izmantotu kādā stulbā koledžas līmeņa lietā, kas liek jums izskatīties, ka jūs vienkārši tērējat savu laiku kaut kam assinine** .... Jūs atradīsiet savu ceļu.

dodiet arī izlasīt šo, lai uzzinātu dažus pamatus. Tā no 90. gadiem, bet pieeja joprojām ir pietiekami līdzīga, lai tā joprojām būtu noteikti aktuāla.
https://alraziuni.edu.ye/uploads/pdf/Loompanics-The-Construction-And-Operation-Of-Clandestine-Drug-Laboratories.pdf
 
Last edited:

purple_rain

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Paldies, cilvēk, man būs jāskatās, lai mēģinātu atrast kādu ķīmijas preču veikalu. Vai jūs atrodaties ASV, jo es iedomājos, ka šādus veikalus ir vieglāk atrast nekā tur, kur es dzīvoju Eiropā.
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
jā, es esmu..... china ir viss, lai gan... jo īpaši stikla izstrādājumi. tie ir uz ebay daudz...
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
hey thanku par reply.boy es jūtos kā hellva idiot par forumā, bet im šeit par long haul.i dont padoties par neko, kad es saņemu manu galvu, kas uz kaut ko.... im nav pārliecināts, vai man vajadzētu teikt šo vai ne???.i varbūt smējās off forum.lol.but mans stāsts ir ''''law ņēma no manis 2011 kaut ko'' man vajadzēja darboties.ārsti nekad nav bijis atbildes, un es vienkārši zaudēju pacietību ar tur ignorant selves.lol.im daudz gudrāks nekā viņi ir, bet im nav pārliecināts, im pietiekami gudrs, lai to!.only teorijas man ir, kas bija viela, un pēdējie gadi ir bijis elle mēģina ''pakaļdzīšanās spoku, kas tas bija!Es pērku lietas pa vienam gabalam, bet, ziniet, šajā valstī tas ir grūti. mans prāts pārvēršas par putru no visiem datiem, ko es tajā iesūcu. smieties... man ir noteikta metode manam neprātam attiecībā uz to, ko es pērku vispirms un ko es izpētu vispirms.''''Paldies u par saiti man'''' es lasīt visu šajās dienās!!!Es varētu būt atradu ķīmisko mūlis, kā'' nekad gulēt''' nodot to, mīlu šo terminu. mans amazon pirkumi ir gājuši crazy man...smieties visbeidzot es jūtos kā īsts Jackass uzdot jautājumus par šeit, im ļoti maza zivs hellva liels dīķis!!!!
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Jūs būsiet pārsteigti, ko daži cilvēki, kurus es uzskatītu par idiotiem, spēja izdarīt. Es gribu teikt, ka pat vienkārša pseidometamfetamīna pagatavošana no ķīmijas viedokļa ir diezgan interesanta un sarežģīta.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Reaģentu iekārtu iegāde ir jebkuras laboratorijas galvenais uzdevums. Šis ir ļoti svarīgs darba posms, kurā var piesaistīt speciālo zāļu kontroles dienestu uzmanību. Reaģentus un iekārtas var pasūtīt Ķīnā vai iegādāties jūsu reģionā. Daudz kas ir atkarīgs no valsts, kurā strādājat. Tuvākajā laikā centīšos uzrakstīt instrukcijas drošai laboratorijas apgādei ar nepieciešamajiem reaģentiem un aprīkojumu.
 

dazrich

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Sveiki, jauns dalībnieks, pirmais ieraksts.
Lielbritānijā, nezinu, vai tas vēl ir pieejams ebay, kāds mans paziņa nopirka kālija nitrātu, sēra pulveri, pēc tam 2 mēnešus vēlāk lielgabala drošinātāju.
Viņš noskatījās youtube video par melnā pulvera izgatavošanu, un, tā kā sastāvdaļas bija ebay, domāja, ka neviens neskatīsies, jo viņš iegādājās no dažādiem pārdevējiem un tās tika reklamētas citiem mērķiem.
kad viņš pasūtīja lielgabala drošinātāju, nedēļu vēlāk pie viņa durvīm ienāca visdažādākās iestādes, piemēram, policija/policija, un atrada 76 g melnā pulvera.
4 gadi par sprāgstvielas glabāšanu!
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Pmk 13605 48 6 ja kontrolē
PMK 28578-16-7 nav kontrolēta vai arī ir?
 

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
es pieņemu, ka 28578 nav kontrolēts, bet. es gribu arī zināt, vai ir droši iegādāties jebkurā gadījumā to ASV no ABio piegādātāja vai 2cb lab..utt. nātrijaborohidīds arī. cik kilogramu vai gramu var ai bet ASV, lūdzu, ja kāds to zina?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Daudz kas no iepriekš izlasītā ir faktiski nepareizs, un citas lietas, manuprāt, ir nepareizas, bet ir viedoklis. Jūs minējāt prekursorus, bet jūsu sarakstā bija šķīdinātāji un reakcijas. Es pērku tīru acetonu Dollar General par 3,50 USD/ 16 oz ar skaidru naudu sērskābi, sālsskābi, nātrija hipohlorītu, nātrija hidroksīdu, ksilolu, tūlulīnu, petrolēteri un daudzas citas ķimikālijas var iegādāties skaidrā naudā datortehnikas, auto detaļu veikalā un Walmart. Dažas no tām var būt nepieciešams destilēt vai ekstrahēt. Amazon pārdod nelegālas lietas. Pagājušajā mēnesī no Amazon es nopirku gramu harmalibe hcl. Viņi ir vērojuši arī prekursorus. Ebay un Etsy arī pārdod kontrabandu. Es negrasos teikt, ka tas ir droši. Pērciet visu, ko varat, skaidrā naudā vai izmantojiet priekšapmaksas debetkarti.
 

Mynoghra

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
1
Diezgan lēti! Manā valstī jūs varat saņemt tikai 60 % par aptuveni 15-20 USD/l :(, un jūs, iespējams, tiksiet iekļauts novērojamo sarakstā.
 

Mynoghra

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
1
Es esmu iestrēdzis ar 30 % vai mazāk OTC acetona destilēšanu :( Tas nav nedz lēts, nedz īpaši praktisks, bet ir tas, kas man ir...
 
Top