Kā droši pasūtīt prekursorus/iekārtas?

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Pmk 13605 48 6 ja kontrolē
PMK 28578-16-7 nav kontrolēta vai arī ir?
 

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
es pieņemu, ka 28578 nav kontrolēts, bet. es gribu arī zināt, vai ir droši iegādāties jebkurā gadījumā to ASV no ABio piegādātāja vai 2cb lab..utt. nātrijaborohidīds arī. cik kilogramu vai gramu var ai bet ASV, lūdzu, ja kāds to zina?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ir vismaz 8 mehānismi, lai no etanola pārietu uz acetonu. Jūs varat pagatavot savu etanolu un destilēt to, un dažas metodes ļauj iegūt etilacetāta etiķskābi vai skudrskābi, kas ir tikpat vērtīgas kā acetons. Varētu gatavot ķīmiskās vielas un pārdot tās tā vietā, lai to darītu tagad.
 

Mynoghra

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
1
Jūs patiesībā atvērāt man acis uz pavisam jaunu nozari! Veiks dažus pētījumus par to, un, ja man izrādīsies, ka iznākums ir labs, noteikti mēģināšu pārdot šeit jums puiši :)
 

Mynoghra

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
1
Vai jums būtu kāds raksts/ pamācība/videoieraksts/ieraksts par sintēzi?
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Laboratorijas aprīkojumu var iegādāties, un ar to nav nekādu problēmu.

Maksimālais šķidrumu tilpums 5 litri
organiskie 2kl

Piegādātājam ir jāizdara jums pakalpojumu, lai nodokļu deklarācija par cenu, kas nepārsniedz 30 usd, lai izvairītos no muitas nodokļu maksāšanas, un, ja tā pārsniedz un saglabā kravu, samaksājiet, ko jūs lūdzat, un viss, nekādu problēmu Ja tie tiek kontrolēti, lai ražotu zāles, ir atkarīgs no valsts un muitas, kas ir labi informēta par visiem produktiem. Līdz brīdim, kad viņš varēja eksportēt manu produkciju bez problēmām, jo man pat nav veids, kā attaisnot šos produktus.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Vai kādam Eiropā ir pozitīva pieredze ar made-in-china.com? Ir daži pārdevēji, kas reklamē preci, tostarp 28578-16-7, kā piegādātu no noliktavām Eiropā.
 
Last edited:

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Kāda jauka iesauka jums ir.

Viņi jums melo, ja tas patiešām ir Eiropā, tad kāpēc jūs nesarīkojat, lai to paņemtu vai lai jums to nogādā par piemaksu? Tā es darītu, noteikti, ja viņi darbojas jūsu tuvumā ar tik uzticamu noliktavu un darbiniekiem, viņiem vajadzētu spēt noorganizēt tikšanos ar svarīgu klientu, vai ne?

Tas, kas patiešām notiks pēc tam, kad samaksāsiet, ir tas, ka jūs saņemsiet izsekošanas #, kas tiks atjaunināts, tiklīdz jūsu sūtījums tiks izmuitināts Eiropas muitā, jo viņiem ir ekspedīcijas līgumi ar Eiropas uzņēmumiem. Vai varat uzminēt, kas notiks, ja jūsu paku pārbaudīs?

Tas ir tas pats, kas ar Aliex. Viņi to nosūta no Ķīnas, bet to piegādā DHL, jūs domājat, ka jūsu kaimiņu kurjers tikko izkāpis no lidmašīnas?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Grūti pateikt. Ja man piederētu noliktava, kas pilna ar kontrabandu, es labprātāk nesatiktu savus klientus klātienē, bet nosūtītu to ar kādu slēptu metodi, maksājot skaidrā naudā.

Bet jums ir taisnība. Tas izskatās pārāk labi, lai būtu patiesība.
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
IN LOKI tu vari uzticēties manam draugam...
Es to nepublicētu, ja nezinātu to droši.. diemžēl lielākajai daļai Ķīnas piegādātāju lielākoties pat nav produkta, un tie ir vienkārši ķīmijas uzņēmuma aizsegi, kas pazudīs, ja jums radīsies nepatikšanas, galu galā jūs pat nevarat būt pārliecināts, vai nosaukums, ko viņi jums sniedz, ir patiess, jūs varētu runāt ar "vairākiem" cilvēkiem, kad viss, ko jūs patiesībā darāt, ir ziņu sūtīšana palīdzības dienestam..
Es nemēģinu izplatīt negatīvas izjūtas par mūsu Ķīnas partneriem, es vienkārši saku, ka jums vajadzētu atļauties viņiem tādu pašu uzticību un godīgumu, kādu viņi piedāvā jums, kas ir nulle. Viņi darbojas pavisam citā pasaulē, kur viņi darbojas, un, ja jūs pieķers, jūs būsiet viens pats. Viņu slepenība nav pat tuvu vidēja līmeņa tumšā tirgus pārdevējiem, un viņi darbojas, izmantojot WHATSAPP, tāpēc tam vajadzētu jums pateikt pietiekami daudz. Ja nespējat izdomāt, kā ar viņiem tikt galā, un izolēt sevi par 200 %, jums nevajadzētu to darīt; tāpat kā ar tumšajiem tirgiem. LOKI ir bijis viņa pilieni reidā ar swat pēc nesaskaņām ar narkotiku pārdevēju reiz pirms gadiem... LOKI smējās, kad viss, ko swat atrada, bija bariņš cilvēku, kas šņauca heroīnu... tomēr LOKI bija sadedzinājis labu pilienu, jo viņš izmantoja escrow iespēju, kad pārdevējs apgalvoja, ka iepakojums jau ir piegādāts.. LOKI neizvirzīja jautājumu, LOKI izmantoja pakalpojumu pareizi, pagarinot termiņu.. LOKI tika nosaukts par lielu krāpnieku, jo naudu neizsniedza uzreiz! Un LOKI jau šo brīdi sēdētu cietumā kāda tēviņa dēļ, ja LOKI nebūtu kontrolējis savu darbību. Uzklausiet manu padomu, jūs nekad nevarat būt pārāk drošībā!

LOKI ZINA
 

Promotion

See my products
Seller
Joined
May 28, 2023
Messages
3
Reaction score
6
Points
3
Kādi produkti jums ir nepieciešami?
Es varu jums pastāstīt, kā droši pasūtīt prekursorus.
 
Top