Hidrohlorīda kristalizācijas problēma - kristālos iesprostots ūdens

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Parasti es kristalizēju "lietas" pārsātinātā ūdens šķīdumā, un kristalizācija ilgst aptuveni 48 stundas. Es vienmēr kontrolēju precīzu "vielas", šķīduma un ūdens svaru. Tas nozīmē, ka tad, kad kristāli ir gatavi, galīgais dzeltenums, ieskaitot dzeltenumu no ūdens atlikumiem, atbilst sākotnējam "vielas" svaram mīnus 2-4 %.

Bet, par laimi, ļoti retos gadījumos es sastopos ar situāciju, kad kristālos ir iesprostots ūdens.

Piemēram, pirms pāris dienām es kristalizēju nelielu partiju kā 100 g MDMA HCL. Pirmajā mirklī visas procesa detaļas ir tādas pašas kā parasti.

Tā pati vieta, tas pats temperatūras režīms, izskatās, ka viss ir vienāds. Bet, kad es iemetu šķidrumu kristalizatorā, process sākās nekavējoties. Pēc 15 minūtēm es pārbaudīju kristalizatoru un ieraudzīju diezgan neparastu situāciju, kad kristalizatora dibens ir klāts ar simtiem sīku kristālu kodolu: parasti tādā pašā situācijā es redzu daudz mazāk kodolu.

Pēc tam, kad bija pagājušas 24 stundas, es konstatēju, ka kristāli ir pilnīgi izžuvuši, un galīgais kristālu daudzums ir 107 grami pret sākotnējiem 100 gramiem.
Tas nozīmē, ka kristālos ir iesprostoti apmēram 7 grami ūdens (jeb 7 % no sākotnējā svara). Arī kristālu izmērs ir daudz mazāks nekā parasti.

Kā jau teicu sākumā, visas procesa detaļas ir tādas pašas kā parasti. Tīrība, visticamāk, būs kārtībā, ņemot vērā krāsu. Tāpēc es neredzu acīmredzamu iemeslu šādai atšķirībai. Varbūt kāds, kam ir labākas zināšanas par mani, var to izskaidrot?
GvhYKtrR94
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Vai kristālos ir iesprostots ūdens? es tā nedomāju.
Jebkurā gadījumā to var pārbaudīt, ievietojot tos saldētavā.
Domāju, ka cits skaidrojums būs piemērots ar šo gadījumu, es nedomāju, ka ūdens iesprostots būs.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Parasti es glabāju pulvera partiju un kristalizēju to pēc pieprasījuma. Tas nozīmē, ka no vienas un tās pašas pulvera partijas es iegūstu gan normālus kristālus, gan tādus ūdeņainus kristālus. Tātad runa nav par piemaisījumiem, tas ir skaidrs.
Bet tas nenotiek bieži, varbūt 2-3 reizes.
Iespējams, gaiss šajās dienās bija pārāk sauss, es nezinu?????
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ielieciet tos saldētavā, lai pārliecinātos, ka ir ūdens.
 
Top