Defendant found to be a scammer Es jums saku, mēģiniet izvairīties no pirkšanas no wendy

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Acīmredzot ir nepieciešams pievērsties šai situācijai. Taču es zinu, ka jūs esat atbildīgs pircējs un vienmēr daudz un bieži lietojat. Man ir tikai viens jautājums, kāpēc jūs neizmantojāt eskrovizāciju?
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
viņa nav pieņēmusi eskropu par šo produktu
 
View previous replies…

Thor369369

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 14, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
nav problēmu, jo es neko nepirku,kad viņa atteicās no eskrovas, es pērku tikai ar eskrovu. tā bija tikai informācija, ka viņa nepieņēma eskrovu par 5CL
 

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
60
Points
13
Deals
44
Tas pats attiecas arī uz 125 g D-LAME. Ja jums nav piekļuves NMR, viņi jums nepārsūtīs pat tad, ja jūs iesniegsiet pierādījumus ar kušanas temperatūras reaģentu testu, visu produktu fizikālajām un ķīmiskajām īpašībām (iniciāļiem un izgatavotajiem tālāk reakcijās €
), un ar to viņiem nepietiek, jāgaida nedēļām ilgi, lai saņemtu to sūdu identifikācijas rezultātus, ko viņi man nosūtīja. Ja jums nav piekļuves NMR, neriskējiet zaudēt K€, un, ja jums ir, vai jūs patiešām vēlaties zaudēt nedēļas un maksāt par analīžu atkārtotu nosūtīšanu? Un mēs runājam tikai par 125 g, viņi pārdod kilogramus un nevēlas pārsūtīt šo daudzumu un lūdz jums iegādāties vairāk, pat ja esat patiešām regulārs pircējs, kas ik mēnesi pērk vairākus tūkstošus EUR. 🤣 Brīdinājums, jūs tiksiet apkrāpti drīz vai vēlu. Neapstipriniet eskropu, kamēr neesat pilnībā pārbaudījis katru produktu.
 

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
60
Points
13
Deals
44
@Quantik vai jūs spējat veidot teikumus, ko visi var saprast, vai arī jums patīk tikai klausīties, kā jūs pats runājat ?
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
Kopš viņš ieradās forumā, viņa stulbie komentāri ir aizsērējuši to, kas kādreiz bija pārsteidzoša informācija par ķīmiju. Es būtu pārsteigts, ja viņš spētu uzvārīt ūdeni.
 

LeiTruth

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 12, 2023
Messages
11
Reaction score
7
Points
3
Iespējams, šī būs ļoti novēlota atbilde. Man ir jājautā, plašākai sabiedrībai.

Kāpēc jūs neizmantotu eskropu tik lielam anonīmam pasūtījumam?
Es arī priecājos, ka esmu uzzinājis, ka BB tagad ir tirgus.

Lai gan tas, ka ir iespējota java, ir sava veida prieka slepkava, kas traucē man iepirkties vai pārdot.

Man tomēr ir savi nelegālo labumu krājumi, kurus es varētu šeit tirgot par saprātīgu konkurētspējīgu cenu, jo man patīk dalīties ar nesaprotamām ārstnieciskām precēm, kas tagad ir pieejamas ar privātuma centrālo tehnoloģiju, ko masām piedāvā Tor, XMR un PGP šifrēšana.
 
  • Like
Reactions: vis

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Haha, pastāstiet to Rosam Ulbrihtam!!! Burtiski Stīvs Džobss par to, KĀ pārdot narkotikas. Viņš paņēma kaut ko, kas jau eksistēja, un padarīja to par kaut ko tādu, par ko zināja VISI.
Man nepatīk to teikt, un man nepatīk, ka viņi viņu saņēmuši ar šo kingpin apsūdzību - tas ir neprāts, kad visur citur internetā hosters nav atbildīgs par to, ko citi publicē.
Viņš padarīja narkotiku iegādi drošāku daudzos veidos, sākot no tā, ka nav fiziski jāsadarbojas ar cilvēkiem, un beidzot ar to, ka cilvēki tagad mēdz konkurēt ar kvalitāti un cenu, kas padara visu drošāku.
Pats fakts, ka viņš nekad vairs neredzēs brīvību (tā ir skumja realitāte, jo ASV NEPIEKĻAUJAS, KAS IR KĻŪDĪTS).
Tas ir tas, ko viņš saņem par to, ka palīdzēja gandrīz visiem jums atrast jaunāku, drošāku tirdzniecības veidu.
Tas ir SKAUDĪGAIS stāvoklis - esmu pavadījis 4 gadus Apvienotās Karalistes cietumā, un tas man vai nu deva, vai arī pasliktināja manus personības traucējumus, jo es tik daudz laika pavadīju viens.
Es tiešām viņam jūtos līdzi, pat ja tā bija muļķīga kļūda, kuras dēļ viņš tika pieķerts, viņš bija radījis kaut ko īpašu un patiešām atradās pašā narkotiku tirdzniecības internetā priekšplānā.
tas bija vai nu Silk Road, vai BMreloaded - es gribētu ZINĀT, kas bija BMreloaded saimnieks, jo viņi nekad nevienu ne apkrāpa pat tad, kad slēdza - pareizi, no bailēm pēc tam, kad Ulbraits tika noķerts! Viņš, iespējams, ir nopelnījis tik daudz BTC, kad cena pēc Silk Road sabrukuma kļuva traks...
Labi, tas, iespējams, bija patched to fuck par drošības problēmām un būtu ddos'd In a second, bet tomēr, tas ir ideja par brīvību internetā viņš galu galā cīnījās par. Par to un par mazāk "sliktiem" narkotiku darījumiem. Tas ir skumji
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
jo daži piegādātāji dažas preces nepārdod ar escrow, un @Wendy Dreamer nevēlējās pārdot šo produktu ar escrow, @Vivian Rose tāpat nevēlas pārdot šo produktu ar escrow.
 
  • Wow
Reactions: vis

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
60
Points
13
Deals
44
Man personīgi tika pārtulkots no viltus d lamu ar īstu beigās
 
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top