Question Es esmu no Brazīlijas, bet vēlos doties uz Eiropu.

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Es ieguvu kontaktus no Dienvidamerikas, lai sniegtu man pakalpojumus Eiropā. Es domāju, vai būtu laba ideja pārcelties uz Eiropu un pelnīt naudu, pārdodot mazumtirdzniecībā vai pērkot ķieģeli un pārdodot bandām. Manā valstī kokaīns ir pārāk lēts, un ir daudz pārdevēju un grupējumu, kas savā starpā cīnās par teritoriju. Es nerunāju par bandām, es runāju par noziedzīgiem grupējumiem, kuros ir vairāk nekā 30 tūkstoši biedru, piemēram, PCC, CV, FDN un daudz spēcīgākiem grupējumiem. Kura valsts Eiropā būtu laba, lai dotos uz ārzemēm un sāktu savu narkotiku biznesu?
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Par kādu cenu jūs pārdotu kokaīnu, kas sūtīts no Brazīlijas un sūtīts no Eiropas? Piemēram, 100 g vai 1 kg tīra kokaīna?
 

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Tīrs 98% kokaīns Brazīlijā maksā 2 tūkstošus dolāru. Ja es dodos uz kaimiņvalstīm, kurās ražo kokaīnu, es to nopirkšu par 800 dolāriem. Eiropā ķieģeli (1 kg) es varu nopirkt no saviem paziņām, kas sūta uz Beļģiju, Portugāli un Nīderlandi, par 35 tūkstošiem dolāru. No viņiem es varu nopirkt un pārdot par 40 tūkstošiem dolāru vai pat vairāk vairumtirdzniecībā vai arī nopelnīt 80 līdz 100 tūkstošus dolāru, pārdodot mazumtirdzniecībā.
 

UsernameRequired

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 5, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
lol ķieģeļi NL/BE nav pat tuvu šādam cenu diapazonam, ja jūs iegādātosiet ķieģeli šeit par 35/40k, jūs būtu radījuši milzīgus zaudējumus. 😂
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Domāju, ka Peru varētu būt pat 400 ASV dolāru par kilogramu, taču viņi nav no uzticamākajiem cilvēkiem. Ja neticat man... vienkārši pajautājiet viņu kaimiņiem, bolīviešiem.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Ja jums izdodas pārvest ķieģeļus no Brazīlijas uz Eiropu, jūs esat triumfējis
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Jā, viņš tik ātri kļūtu bagāts!
Piemēram, nosūtītu kokaīnu no Brazīlijas uz kādu slēptuvi Eiropā un lūgtu kādu puisi no Uber piegādes, lai viņš to paņem no slēptuves.
Lielākai drošībai sūti kokaīnu sajaukts ar plastmasu, esmu lasījis, ka jaunā metode tagad ir sūtīt kokaīna brīvbāzi, nevis kokaīna hidrohlorīdu, jo tas ir lētāk, vieglāk sajaucams ar citiem materiāliem un to grūtāk atklāj suņi.
 

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Nosūtīt kokaīnu nav viegli. Man būs jāsazinās ar mafijas kontaktpersonu, kas nosūtīs tonnu kokaīna kuģī, kurš mani apgādās.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Vai jūs varētu saņemt kokaīnu, ko piegādā ar kuģi uz Eiropu?
Es domāju, ka jūs pārceltos uz Eiropu un jūsu kontakti no Brazīlijas nosūtītu kokaīnu pa pastu nelielos daudzumos.
 

zebarbas

Don't buy from me
Member
Joined
May 23, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
neaizmirstiet, kas šeit kontrolē kokaīna tirdzniecību. portugāle to kontrolē, un to nekontrolē kolumbieši/brālīzija utt.
portugālijas kokaīna tirdzniecību vada politiķi.
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Ir noteikti nosūtīšanas ceļi. Tie izmanto iekšējos cilvēkus, nosūtot tieši uz Eiropu. Citi orgamizēti spēlētāji sūta uz Āfriku un pēc tam kontrabandas ceļā pa sauszemi (un, iespējams, daži ar laivām) nogādā to Eiropā.

Pasta sistēmas izmantošana ir riskanta. Gaidiet zaudējumus. Sūtiet sūtījumus uz mājām, kas nav apdzīvotas. Sekojiet sūtījumam, izmantojot izsekošanas numuru, un gaidiet un vērojiet piegādi no attāluma vai izmantojiet tālvadības kameru. Pārliecinieties, ka tas ir apgabals, kurā jums ir priekšrocības. Sagatavojiet izeju, pirms ieejat iekšā. Piemēram, neapdzīvota māja netālu no meža teritorijas ar takām. Izmantojiet velosipēdu vai apvidus elektrisko skrejriteni. Uzmanieties kritienā. Paņemiet savu sūtījumu un ātri brauciet uz mežu un cauri tam. Pārliecinieties, ka no meža izbraucat vietā, kur nav kameru. Ielieciet velosipēdu vai motorolleri automašīnas bagāžniekā un aizbrauciet. Ar cimdiem atveriet iepakojumu vietā, kur jūs nebūsiet prombūtnē, izņemiet savu priekšmetu, ātri pārbaudiet, vai tajā nav GPS vai signalizācijas, un atbrīvojieties no iepakojuma.
Ieklausieties savā instinktā. Nekad nepakļaujiet sevi riskam. Pat ne reizi. Nekad.

Anglijā ir liels pieprasījums pēc koksa.
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Ja esi tik drosmīgs, pārcel heroīnu uz Aļasku, kur to pārdod par aptuveni 100 000 ASV dolāru par kilogramu.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Ja vēlaties labu peļņu un minimālu stresu, tad brauciet uz Vāciju, Berlīni vai, labāk, Ķelni, kur apmeklējiet dažus geju bārus (nav nepieciešams nevienu šūpot, izņemot, ja vēlaties) un pārdodiet koksu 5 līdz 10 gramus gudriem pufiem.

Lieliska peļņa, manuprāt, 100 līdz 120 € par gramu nesasmalcinātas vielas, un viņi nekad tevi nepateiks, jo viņiem reti gadās nepatikšanas, un, ja - tik daudz slēptu geju ar policiju un valsts advokātiem un tiesnešiem, viņiem nekad nenotiek nekas ļoti slikts, viņiem vienkārši nav vajadzības ziņot.

Mierīga dzīve ar maz rūpju un ļoti labu naudu.
Labu veiksmi.
 

Inferior

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
i got shipping rout to eu up to 100g for parcel easy and express
pm man, ja jūs dienvidu amerikā
 
Top