Question Es esmu no Brazīlijas, bet vēlos doties uz Eiropu.

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Es ieguvu kontaktus no Dienvidamerikas, lai sniegtu man pakalpojumus Eiropā. Es domāju, vai būtu laba ideja pārcelties uz Eiropu un pelnīt naudu, pārdodot mazumtirdzniecībā vai pērkot ķieģeli un pārdodot bandām. Manā valstī kokaīns ir pārāk lēts, un ir daudz pārdevēju un grupējumu, kas savā starpā cīnās par teritoriju. Es nerunāju par bandām, es runāju par noziedzīgiem grupējumiem, kuros ir vairāk nekā 30 tūkstoši biedru, piemēram, PCC, CV, FDN un daudz spēcīgākiem grupējumiem. Kura valsts Eiropā būtu laba, lai dotos uz ārzemēm un sāktu savu narkotiku biznesu?
 

Sig

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 30, 2023
Messages
42
Reaction score
27
Points
18
Kad kāds var atvest man ķieģeļus uz Nīderlandi colo vai bolo par labām cenām, atsūtiet man, lūdzu.
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
41
Reaction score
21
Points
8
Es esmu no Dienvidamerikas. Vai jums ir kāda efektīva metode sūtīšanai lielos daudzumos?
 
  • Like
Reactions: Sig

El Malverde

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Spānija dažkārt ir kā Meksikas valsts, ja jūs zināt, ko es domāju, jūs tur jutīsieties kā mājās
 
  • Like
Reactions: Sig

Morda

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Pārāk daudz domāts, nevis daudz pieredzes. Vislabāk sākt ar maziem iepazīt kanālus, pāriet tālāk. Katra vieta, kur u nonāk, ir atšķirīga. Lielākā daļa kanālu ir iedibināti, stājies viņiem kājās, un u tiek putekļi, bet gudriem cilvēkiem vienmēr atradīsies vieta. Tātad, ja u to pareizi, un nokļūt uz pareizā plāksteris jums būs zelta.

Vienmēr novēlu vislabāko pareizajiem cilvēkiem, tāpēc es turu īkšķus par jums, brāli. Turiet galvu augstu paceltu. 🤞
 
Top