Defendant found to be a scammer @irisHe906 - whwingroup 20000$ apkrāpšana

Albert13

Don't buy from me
Member
Joined
May 15, 2024
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Man ir tāda pati situācija ar Liliju
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
IrisHe, Jūs sevi diezgan jauki prezentējāt, un jūsu piedāvājums bija saprātīgs, līdz es dzirdēju šo krāpšanas varbūtību... nu, ja atceraties asasīnu vārdā Boriss, varu teikt, ka nosūtot viņam paraugus bez maksas, jo viņš apmaksās transportu un visu, kas varētu būt jūsu veids, kā tikt aizturēts biznesā. Es labi zinu jūsu vēlmes, bet mēs varētu lūgt dažus materiālus vairāk vai mazāk parauga daudzumu, un mēs apsolām pretī iespēju turpināt to, ko jūs sākāt darīt, ja vien jūs neatgriezīsieties pie līdzīgas uzvedības. Es nevaru apsolīt, ka varu to izdarīt šeit, bet jums joprojām var būt solīda iespēja. Ņemot vērā, ka vārds scam nekad netiks dzirdēts par jums. Man ir sakari, kas būtu vairāk nekā tad interesē tas, ko jūs piedāvājat. Tāpēc padomājiet par to, ko var saudzēt vairāk vai mazāk parauga formā. Tā kā jūs esat 20K$ bagātāks nekā es (apsoliet, ka es cīnos ar barošanu laboratorijas izdevumu dēļ), es neprasīšu no jums neko pārspīlētu. Cilvēki, ka es parādīšu gudrību, kas viņiem ir jādara, noteikti preps es mācēšu un ieteiktu tevi kā piegādātāju. Ja produkti atbilst mūsu standartiem, un tie nav īsti augsti.
 

Brinda

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 6, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Neesmu pārliecināts, cik tālu šajā forumā var saliekt noteikumus, bet šis "uzņēmums" arī mani iepriekš ir apkrāpis, izkrāpjot 10 000 ASV dolāru. Es esmu no tiem cilvēkiem, kas tur aizvainojumu, un man nepatīk, ja man nozog naudu.
Vai tas būtu pārāk tālu no manas puses, ja es mēģinātu panākt, lai viņiem tiktu izvirzītas apsūdzības Amerikas Savienotajām Valstīm par narkotiku prekursoru tirdzniecību un izplatīšanu? Diez vai kāds būtu pārāk dusmīgs par šādu iznākumu. Es zinu, ka tas jau ir noticis ar dažiem citiem iepriekšējiem Ķīnas piegādātājiem, bet šajā gadījumā apsūdzētais turpina zagt naudu no foruma dalībniekiem. Šķiet, ka atbildētājs nezina, ka, pietiekami iebāžot sirseņu tīklus, tiks iedzīts. Šajā forumā ir daudz cilvēku, kas rīkotos daudz sliktāk nekā es, ja viņi būtu nonākuši šādā situācijā. Es neko nedarīšu, kamēr administrators vai pietiekami daudz dalībnieku nenolems, ka šis ir atbilstošs sods šim pārdevējam. Ņemiet vērā, ka es nevaru garantēt, ka tas darbotos, bet, ja tas iegūs pietiekamu apstiprinājumu, es mēģināšu mēģināt šo uzdevumu.
Ja kādam ir citas iespējas, lūdzu, atbildiet uz šo ziņu.
Paldies
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Šis uzņēmums jau ir bloķēts forumā. Jūs varat darīt, ko vēlaties. Dažreiz zāļu bizness var būt nežēlīgs pret tiem, kas nepilda saistības, tas ir normāli.
 
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top