Question Vai https://whwingroup.com ir legit?

Ignorance_is_bliss

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Vai Wuhan WinGroup Pharmaceutical ir likumīgs ķīmisko vielu pārdevējs? Šis ir diezgan vienkāršs jautājums, bet es joprojām neesmu pārliecināts. Viņiem ir piedāvājumi sarakstos, un viņi apgalvo, ka šeit piedāvā depozīta pasūtījumus pār BB.

Taču man joprojām ir grūti atrast pietiekami daudz informācijas par viņiem. Visā BB forumā ir tikai viens pavediens, kurā uzdots tas pats jautājums, un tikai viens dalībnieks, kurš būtībā jau gadu nav bijis aktīvs, apgalvo, ka viņi ir likumīgi. Arī viņu produktu klāsts ir neticams, viņi piedāvā gandrīz visu, ko jūs varat iedomāties, un tieši par to es runāju. Tas vienkārši izklausās pārāk labi, lai būtu patiesība, vai ne?

Vai kādam ir bijusi pieredze ar šo ķīmisko vielu pārdevēju? Vai jūsu pasūtījums tika saņemts un jūs saņēmāt to, ko pasūtījāt?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Esmu stingri pārliecināts, ka tas tā ir. Jums nāksies nosūtīt viņiem ziņu pa telegrammu vai kaut ko tamlīdzīgu. Esmu ar viņiem runājis. Viņiem nav nekāda labuma, ja viņi pieņems eskortu un nebūs. Es nevarēju ar viņiem vienoties, bet, ja viņi mēģinātu mani apkrāpt, viņi būtu piekrituši jebkam.
 

J03703

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Pirms pievienošanās BB es esmu pasūtījis dažas reizes pie viņiem gada laikā, runāju ar "Jessy", Im neesmu pārliecināts, vai viņa ir biedrs šeit.
Galvenokārt BDO, bet arī P2NP.
2-brom-4'-metilpropiofenons,
nātrija borohidrīds,
un CAS: 13803-74-2.

Saņemts viss bez problēmām un nosūtīts uz 🇦🇺
 

Jeissychem621

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
3
Reaction score
14
Points
3
Deals
3
Ej,

Visbeidzot.

Es nezināju, ka tu esi ar bbgate šeit,un es pazaudēju tavu atbildi par threema kopš aprīļa.

Šobrīd mums ir arī Austrālijas noliktava, lētāka cena un ātrāka piegāde.
 

J03703

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Pēdējo pasūtījumu es veicu, šķiet, aprīlī? Vienīgais iemesls, kādēļ pārtraucu pie viņiem veikt pasūtījumus, ir tas, ka atradu vietējo BDO avotu, kas bija lētāks un ātrāk piegādājams.
 

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
Vai tiem var uzticēties? Im domā par pasūtīšanu no viņiem arī.
 

Iris HeScam

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 7, 2023
Messages
28
Reaction score
18
Points
8
Deals
8
Vai jūs jau esat kādreiz apspriedies ar mūsu uzņēmumu, kungs?
 

Jeissychem621

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
3
Reaction score
14
Points
3
Deals
3
@labrat23 Mēs pārdodam tikai prekursorus, nevis gatavus materiālus, droši vien ir kāds pārpratums.

Tāpēc tā vietā, lai sūdzētos šeit,labāk fo jums sazināties ar savu tirdzniecības aģentu, lai atrisinātu situāciju.
 
Top