Izomēru atdalīšana metolamīdiem

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8
Vai kāds šeit zina, kā nošķirt D un L izomēru racēmiskajam metamfetamīnam?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Jā, par to ir virtene pavedienu. pamēģiniet tos sameklēt, tās pašas metodes, kas attiecas uz amfetamīnu, derēs arī metamfetamīnam.
Jūs varat izmantot jebkuru no 2 tartīnskābēm, kā arī virkni karbonskābju.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Sveiki,


No fenilizopropil(metil)amīna brīvās bāzes;

Ekstrahējiet frībāzes amīnu ar toluolu. Sagatavojiet dekstrotrotvasskābes(1) šķīdumu, 50 g 300 ml dH2O, samaisiet, lai izšķīdinātu. Ekstrahē amīnu, enerģiski kratot, pievienojot skābes šķīdumu 25 ml porcijās toluēnam, kas satur brīvo amīnu. Ūdens slānis iegūst violeti sarkanu krāsu, to atdala un ievieto atsevišķā mērglāzē. To atkārto, līdz ūdens slānim nav manāmu krāsas izmaiņu. Visus ūdens ekstraktus ielej iztvaicēšanas traukā un atstāj netraucēti nostāvēties vairākas stundas, līdz l-amīna d-tartarāta kristāli izgulsnējas no šķīduma. Dekantē mātes šķīdumu un mazgā kristālus ar 2x25ml dH2O, pievienojot mazgāšanas šķīdumu mātes šķīdumam. Bazificēt mātesšķīdumu, kas satur vajadzīgo d-amīna d-tartarāta sāli. Ekstrahē ar toluolu, izžāvē šķīdinātāju, gāzē ar HCl, nogulsnes filtrē un rekristalizē.

Tas bija visvieglākais pēc daudzām mēģinājumiem. Kā arī visefektīvākais, man
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Cik daudz brīvbāzes jūs sākotnēji izmantojat šim apjomam? Domāju, apmēram 150gr?
Paldies.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Sveiki, priecājos jūs atkal redzēt. Diemžēl es nevaru pateikt, cik daudz jums pietiks. Bet 100 g tiek izmantoti, bet daļa h20/tatīnskābes paliek.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Metode pārbaudīta un darbojas efektīvi, es izmantoju līdzīgu metodi, bet šī darbojas labāk, paldies ;-) (es to darīju lielākos daudzumos, publicētie daudzumi attiecas uz 150gr frībāzes)
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Sveiki, lieliski, ka jums tas tik labi izdevās :). Paldies, tagad es zinu nedaudz vairāk.
 

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
43
Reaction score
19
Points
8
draugs nozīmē, ka dekstrāmetamfetamīns ir ūdens šķīdumā. vai esat kādreiz mēģinājuši ar levotartarīdu skābi un kāda ir procedūra.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Jā pareizi vēlamais produkts ir ūdens šķīdumā, ja tie notiek saskaņā ar recepti. Lai izvairītos no problēmas ar vīna skābju atšķiršanu (pārāk daudz saprast, ko vēl nozīmē L vai D). Es vienmēr ņemu vislētāko vīna skābi, kas dabiski rodas kur.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tas pats process un D izomērs paliks cietā formā.
 

jakespage

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 29, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Vai D & L atdalīšana attiecas tikai uz P2P
 
View previous replies…

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Diemžēl es īsti nesaprotu jūsu jautājumu. Ja tas ir saistīts ar to, ka viņi savu sintēzi veic, izmantojot efedrīnu, tad izomēru atdalīšana nav nepieciešama. Ja viņi sāk no p2p, izomēru atdalīšana vienmēr ir nepieciešama, lai veidotu kristālus, šī atdalīšana ir tieši saistīta ar p2p sintēzi. Es ceru, ka varēju jums palīdzēt.
 

jakespage

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 29, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Kā noteikt, vai tā ir P2P vai efedrīna sintēze ? Un jā, tas bija liels atbalsts attiecībā uz pēdējo jautājumu Paldies.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Es priecājos, ka varēju viņiem palīdzēt. Efedrīns un P2P ir prekursori, kas ir metamfetamīna sintēzes galvenās sastāvdaļas. Tā kā prekursori, jo tos var organizēt visvieglāk, tas būtu to sintēzes ceļš. Lielos daudzumos efedrīnu ir grūti organizēt (galvenokārt ekstrakcija no narkotikām) un tas ir dārgs. P2P, iespējams, lielākajai daļai no mums ir labāks risinājums, neraugoties uz to, ka līdz galaproduktam ir jāveic papildu darbības. Forumā ir vairākas sintēzes P2P ražošanai, kā arī BMK (CAS. 5449-12-7) pārvēršana P2P, un tas ir salīdzinoši lēts. Sarakstos ir BMK tirgotāji
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Sveiki, kāpēc mans ūdens slānis nemaina krāsu? Es izmantoju tīru destilētu metamfetamīna frībāzi un pievienoju toluolu, pēc tam enerģiski maisot, pievienojot H2O un l-vīnskābes maisījumu.
 

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Tas ir tas, ko es saņemu pēc intensīvas sajaukšanas
 

Attachments

  • pxoRdFGNUC.jpg
    pxoRdFGNUC.jpg
    4.1 MB · Views: 27
  • b30JX5Ki7P.jpg
    b30JX5Ki7P.jpg
    3.3 MB · Views: 22

Fringg

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Ūdenī izšķīdinātu vīnskābi nepieciešams pievienot pakāpeniski, kā jūs aprakstījāt, vai arī es varu to ieliet uzreiz, ja jau precīzi zinām, cik daudz nepieciešams. Es izmantoju tvaika destilācijas brīvo bāzi. Tāpēc es domāju, ka, ja es to pievienošu pakāpeniski, ūdens slānis nemainīs krāsu.
 

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8
Liels paldies, puiši!
 

Researcherr

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
@Acab1312 Vai jūs varētu man nosūtīt PM? Vēlos uzdot Jums jautājumu par Vīnskābe (g) / ūdens (ml) / racēmiskā metoeļļa (g) attiecībām atdalīšanai.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tas viss patiesībā ir vairāk māksla nekā zinātne, jo optiski aktīvais stereoizomērs kristalizēsies pirmais (D jeb R ar D vīnskābi, L jeb S ar dabisko L vīnskābi), bet otrs stereoizomērs galu galā KVISTALIZĒSIES, tāpēc kādā brīdī ir jānoņem mātes šķīdums, un šis punkts noteikti ir mazāks nekā 50 %, kas, kā jūs cerat, ir D. Es domāju, ka matemātika ir aptuveni 28 %, ko jūs varat atgūt vienā titrācijā.Jums būtu jāzina, kāds ir rour enantiomēra pārpalikums vai attiecība, un jums būtu arī jānosver kristāli, lai faktiski to padarītu par zinātni, un tas ir grūti izdarīt.
 
Top