Question Vai ir droši nodot adresi profesionālam piegādātājam?

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Pieņemsim, ka iegādājaties dažus gramus ķīmiskās vielas no labi novērtēta profesionāla pārdevēja jūsu valstī, kur nav iespējama nekāda mirkļa krišana.
Neņemsim vērā risku, ka neliela, slepena vēstule varētu tikt konfiscēta, ja nav muitas iestāžu.

Joprojām ir viens jautājums, tas attiecas tikai uz pircēju (pārdevējs ir bez jebkāda riska, jo kripto maksājumu):

Pircējam ir jānorāda pārdevēja adrese, lai saņemtu ķimikāliju.
Domāju, ka tas ir risks, kas atkarīgs tikai no tā, kā pārdevējs rīkojas ar šo informāciju.

Vislabāk būtu, ja pēc adreses saņemšanas process notiktu ātri un visi adreses/vārda dati tiktu dzēsti uzreiz pēc nosūtīšanas.
Vai kāds zina, kā tas tiek apstrādāts? Vai profesionāliem pārdevējiem var uzticēties? Vai ir gadījumi, kad no pārdevējiem ir noplūdušas adreses/vārdi?

Liels paldies par jūsu viedokļiem un pieredzi.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Telling no lielākās daļas arestu pieņēmums, ka pārdevēji dzēš adreses, ir hopija. Es pats pārdodu, bet, godīgi sakot, vienmēr ir adrešu, kas tiek glabātas ilgāk, nekā man gribētos. Pasūtījumu kavējumi, pazaudētas pakas vai pakas iestrēgšana muitā var būt faktori, kuru dēļ jūsu adrešu adreses atrodas kāda cilvēka datorā pat vairāk nekā mēnesi. Tagad iedomājieties, cik iespējams, ka pārdevējs glabā šos datus šifrētā formātā? Shiny Flakes tas bija šifrēts, bet piekļuves frāze bija uzrakstīta uz papīra lapas viņa guļamistabā, tāpat kā piemērā.

Kopumā adreses izpaušana vienmēr ir informācijas noplūde, neatkarīgi no tā, kā tā tiek apstrādāta.
Ja jūs veicat procedūru, brīvprātīgi nopludinot informāciju par sevi, pat ja tā ir tikai jūsu izcelsmes valsts, pārliecinieties, ka tā nav tieša saikne ar jums.

Ja iespējams, izmantojiet pasta kastītes, viltotus vārdus, viltotas adreses vai nedzīvas pastkastītes. Ja jums būtu jāizmanto sava mājas adrese un savs vārds, neveiciet pirkumu.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Liels paldies par izstrādāto tekstu, Gordon Ramsay,

Patiesībā pārdevējs varētu mazināt risku, veicot saprātīgas darbības, piemēram, šifrējot vai labāk uzglabājot informāciju tikai uz mimimālo laiku (to varētu atkārtoti sniegt tikai tad, kad tas ir nepieciešams).
Kā jūs domājat, cik procenti pircēju izmanto adresi, kurai varētu izsekot? Pat izmantojot īsto vārdu un adresi?

Nav nemaz tik viegli atrast mirušu pastkastīti utt...
Viltotas personas apliecības iegūšana? Tiešām, lai iegādātos par 20 dolāriem? Viltota identitāte pati par sevi ir liels risks.

Varētu izmantot releja pasta sūtītāju, kas nodrošina anonīmu adresi, bet tomēr šim releja pasta sūtītājam ir vajadzīga adrese, uz kuru nosūtīt pastu. Es neesmu pārliecināts, vai tas palielina drošību.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Es nesniegšu nekādus eksakšus skaitļus, bet daudz vairāk, nekā jūs domājat, izmantojiet viņu faktisko adresi, iespējams, arī vārdu :D
. Man ir bijuši cilvēki, par kuriem es biju gandrīz 100% pārliecināts, ka viņu darknet profila bildēs ir pat viņi paši, viņu ķermeņa daļas vai dzīvnieki.

Patiesībā jūs varat vienkārši izveidot mirušu pastkastīti, lai jums nebūtu to jāatrod. Vienkārši atrodiet pamestu adresi un izveidojiet tur pastkastīti.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Viņu ķermeņa daļas... lol, es to negribu redzēt.

Tā varētu būt laba ideja ar pamestu adresi, bet daudzās pilsētās/valstīs jūs neatradīsiet pamestas vietas 200 jūdžu rādiusā.
Man jau agrāk bija doma uzstādīt vai "ļaunprātīgi izmantot" pastkastīti mājā, kurā ir liels skaits dzīvokļu. Taču tajās visās ir sētnieks, kas dažu minūšu laikā noņems jebkuru negodprātīgu pastkastīti.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Rokas tas ir tas, ko es domāju :D
Bet es nesen redzēju pavedienu, kur puisis, kuram ir draudzene ar neglītāko pakaļu, saņemtu 500EUR..jūs neticēsiet, cik daudz cilvēku publicēja savas draudzenes ar pierādījumu tagu, kas uzrakstīts uz viņu pakaļas :D :D

Pārbaudiet, ko Frit Buchner tikko rakstīja. :)
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Ir taču jābūt kādiem piegādātājiem, kuriem var uzticēties, ka viņi vismaz droši šifrē informāciju, vai ne?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Protams, bet es#d joprojām vienkārši neizmantošu savu pilno reālo informāciju.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Nosūtiet tai savu adresi pēdējā iemītnieka vārdu? Tas vismaz nodrošinātu vienu nolieguma līmeni. Es saņemu pastu no pēdējiem pieciem īrniekiem. Iestādes nostāja ir tāda, ka man uz tā ir jāraksta "atgriezt sūtītājam", ja vēlos, lai viņi to paņem atpakaļ, un, ja persona nav atstājusi adresi, uz kuras to nosūtīt, viņiem tas ir jāpiegādā, pat zinot, ka šīs personas šeit vairs nav.
 
  • Like
Reactions: vis
Top