JWH-018 sintēze. Maza mēroga.

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
1-naftoila hlorīda aizvietotāji - 4-metoksi vai 4-etil -1-naftoila hlorīdi. 1-adamantānkarbonilhlorīds, 2-iodobenzola hlorīds, 2,2,2,3,3,3-tetrametilciklopropānkarbonilhlorīds u. c.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Jā, protams, labāk ir hlorīdu nopirkt, nevis to izgatavot, kas nav pati patīkamākā procedūra.
 

Khaled

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Naftoilhlorīda aizstājējs ir benzoilhlorīds 99%.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
MW krāsns, spainīši, mērglāzes, slīpmašīnas, filtri utt.
PS: Kas sintezē ADBB-noīdus ar galveno reaģentu (ar kālija karbonātu), var izmēģināt šo sintēzi, sākot no 4. soļa.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Pulveri jāsasmalcina vienā diametrā, lai vienmērīgi sadalītos.
Folijas izmanto mikroviļņu reaktoram. Mājsaimniecības mikroviļņu krāsnij izmanto spainīšus un īsu, bet biežu apstarošanu.
 
Last edited by a moderator:

Bigwest

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Vai kāds var man paskaidrot, kā sadalīt apstarošanas laiku, ja es izmantoju mājsaimniecības mikroviļņu krāsni?
 

SD850IS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2021
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Kādas ir atšķirības starp JWH-018 un UR-144?
ieskaitot, bet neaprobežojoties ar izturību. Kuru novērtē!!! Es esmu "chumping pie bit"
gaidu jūsu atbildi/precizējumu.

 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Sveiki, labāk ir atvērt sadaļu Farmakoloģija. Tēmas par JWH-018 un UR-144 ir pilnībā aprakstītas. Jūs varat tos salīdzināt.
 

D4ftmonk

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Rakstā ir norādīts, ka JWH var izmantot šķidrā veidā, kas nozīmē, ka neliela mēroga ražošanā to nevar izmantot sajaukšanai ar tabaku?
 

阿卡Mario

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 16, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Vai pārkausēšanas laikā ir nepieciešama sildīšana?
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Man ir visi prekursori, lai pārbaudītu šo mikroviļņu sintēzi, jo ķīmija izklausās ļoti daudzsološa un izglītojoša, bet man nav alumīnija oksīda.

Es gribēju sintezēt alumīnija oksīdu (Al2O3), bet man ir tikai NaOH un H2SO4, bet nav HCL, un es esmu pārliecināts, ka man būs vajadzīgs HCL, lai sintēzes process būtu tīrāks.

Vai ir kāds cits reaģents/reaģenti, ar ko es varu aizstāt alumīnija oksīdu (Al2O3)?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Sveiki Alumīnija trioksīds (Al2O3), pazīstams arī kā alumīnija oksīds, ir patiešām viegli pieejams zobārstniecības materiālu veikalā, zobu tehniķi izmanto dažādas tā granulas procedūrai, ko parasti sauc par slīpēšanu, kad šo vielu ar spiedienu uzsmidzina uz cietiem (metāla, keramikas vai polimēru) materiāliem, galvenokārt zobu protēzēm vai daļām, lai pulētu virsmu. Tā ir diezgan lēta ķimikālija, bet sagaidiet, ka tā būs lielos 3-5 l iepakojumos, un arī zobārstniecības materiāli ir dārgāki nekā parastas ķimikālijas. Vienkārši apmeklējiet zobu tehniķa laboratoriju un vienkārši palūdziet krūzi bez maksas, varbūt jūs sastapsiet pietiekami laipnu cilvēku, kas to vienkārši atdos, piedāvājiet viņiem nedaudz naudas, ja uzskatāt, ka tas ir atbilstoši. Padoms: alumīnija oksīdu var izmantot arī hromatogrāfijas kolonnās, kas ir galvenais pielietojums organiskās ķīmijas laboratorijā, kā arī dārgu katalizatoru adsorbēšanai, lai tos varētu filtrēt un pēc tam izmantot atkārtoti.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Aizmirsu pieminēt, ka mikroviļņu ķīmijā ļoti bieži izmanto alumīnija oksīdu (īpaši, ja strādā ar sadzīves ierīci, jo proffesional MW reaktori ir ārkārtīgi dārgi, pat salīdzinot ar vismodernākajiem sērijveida reaktoriem), jo tiem piemīt ekranēšanas (cerams, es pareizi saprotu) efekts, vai, jebkurā gadījumā, tas bieži tiek minēts kā "vannas" tipa pf lieta, tāpēc reaktors atrodas mērglāzē, kas piepildīta ar noteiktu daudzumu Al2O3. Ceru, ka tas palīdzēs.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
@H, jūs esat man devuši iemeslu vismaz rīt apmeklēt zobārstniecības veikalu. Es novērtēju informāciju, ļoti noderīga. Palielinu īkšķus, draugs!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Nu es priecājos, ka devu jums uzticamu mājienu (es veiksmīgi veicu kolonnu hromatogrāfiju ar alumīnija oksīdu, ko man piedāvāja mans zobārsts, kurš arī ir kvalificēts tehniķis un pats izgatavo protēzes saviem pacientiem). Veikalos, kas piegādā šīs bieži vien ķīmiskās vielas un vēl biežāk maisījumus arī instrumentus un iekārtas, nav ierastās ķīmisko vielu apgādes politikas, un tur var atrast daudzas ķīmiķiem interesējošas noderīgas lietas, bet dažas ir dārgas, ja, teiksim, tās paredzētas tiešai lietošanai pacientu mutē, bet tehniskajiem speciālistiem paredzētie piederumi ir daudz pieejamāki. Jums būs jāizlemj par alumīnija oksīda granulēšanu (sietiņu), un to jūs varat atrisināt.
 

Bigwest

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Man ir visas sastāvdaļas, es mēģinu sadalīt 8 un 4 apstarošanas minūtes pa 2 pa 2 minūtēm un ļaut produktam starp tām atdzist, bet tas nedarbojas. Vai kāds varētu ar to palīdzēt pls.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Jūs varat mēģināt to sadalīt līdz 10-25 sek. Neļaujiet viņiem pārāk atdzist.
 
View previous replies…

Bigwest

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Es mēģinu sadalīt to uz 10 sekundēm vispirms nestrādā, tad es mēģinu sadalīt 20 uz 20 sekundēm. un pēc tam thé efekts ir pārāk vājš nekas, salīdzinot ar jwh 018 pat ar thc.!!!?
 

Bigwest

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Ņemiet vērā, ka 1 naftoilhlorīds ir pārvērties cietā vielā temperatūras pazemināšanās dēļ.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Vai esat pārliecināts par saviem reaģentiem? Vai esat pārbaudījis to mp?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Sveiki, es to nedarīju. Es par šo sintēzi jums jautāju Viljamsam. Ty par jūsu atsauksmēm.
 

Bigwest

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Es rakstīšu william pm. Es ceru, ka viņš atbildēs. Bet es esmu pārliecināts, ka kaut kas nav kārtībā.
 

mkcvnvn

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 17, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Top