Question Ketamīna hcl uz pulveri?

jaxomo

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 20, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Man ir 10 ml flakons ar 50 mg/ml ketamīna hidrohlorīda farmācijas pakāpes. tagad es gribu no tā pagatavot pulvera formu, vai kāds var palīdzēt ar procedūrām?
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
Ketamīna šķīduma pārvēršana pulvera formā parasti ietver procesu, ko sauc par "liofilizāciju" vai "liofilizāciju". Šajā procesā no šķīduma tiek atdalīts šķīdinātājs, vienlaikus saglabājot cietās zāļu daļiņas, kā rezultātā tiek iegūts pulveris. Šeit sniegts vispārīgs pārskats par to, kā tas tiek darīts:

Šķīduma sagatavošana: Sākt ar ketamīna šķīdumu piemērotā šķīdinātājā, piemēram, ūdenī vai fizioloģiskajā šķīdumā.

Šķīduma sasaldēšana: Ievietojiet šķīdumu saldētavā vai citā aukstā vidē, lai to sasaldētu. Sasaldēšana palīdz šķīdumu sacietināt un sagatavot žāvēšanai.

Liofilizēšana: Pārnesiet sasaldēto šķīdumu uz liofilizatoru, kas ir iekārta, kurā vakuuma apstākļos sublimācijas ceļā atdalīts šķīdinātājs. Šis process ietver trīs galvenos posmus:

Primārā žāvēšana: Pakāpeniski samazina spiedienu un temperatūru, lai sasaldētais šķīdinātājs sublimētos tieši no cietas vielas uz gāzi, nepāriet caur šķidro fāzi.

Sekundārā žāvēšana: Vēl vairāk samazina spiedienu un temperatūru, lai atdalītu atlikušās šķīdinātāja pēdas un nodrošinātu pilnīgu pulvera izžūšanu.

Galīgā iepakošana: Pēc žāvēšanas procesa pabeigšanas liofilizēto pulveri izņem no liofilizatora un noslēdz piemērotā iepakojumā, lai novērstu mitruma uzsūkšanos.

Kvalitātes kontrole: Veic kvalitātes kontroles testus, piemēram, daļiņu izmēra analīzi un iedarbīguma pārbaudi, lai nodrošinātu, ka pulveris atbilst nepieciešamajām specifikācijām.

Uzglabāšana: Lai saglabātu liofilizētā pulvera stabilitāti un glabāšanas laiku, to uzglabājiet sausā, vēsā vidē.

Ir svarīgi atzīmēt, ka liofilizācija ir specializēts process, ko parasti izmanto farmācijā un pētniecībā.
 
Last edited:

jaxomo

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 20, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Ko darīt, ja es vienkārši uzlieku šķidrumu uz šķīvja un ielieku to cepeškrāsnī? Būtībā vienīgais, kas man ir nepieciešams, ir iztvaicēt ūdeni un iegūt pulveri, tāpēc es arī neesmu pārliecināts, vai tas darbotos vai nē.
 
Top