Meklējat profesionālu skolotāju narkotiku laboratorijai no A līdz Z. XTC/MDMA & SPEED.

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Es saprotu, ko jūs domājat. Es neesmu jaunpienācējs zāļu pasaulē. Es esmu jauna sytenisko zāļu pasaulē. Bet ne tās pārdošanā.

Es, protams, esmu ļoti piesardzīgs. To pašu sagaidu arī no citiem. Bet ar pareizu kontaktu daudz kas ir iespējams. Tā cilvēka pūles noteikti nebūs bijušas veltīgas.
Vai jums ir kādi padomi man?
Vai man vienkārši vajadzētu atvērt tēmas, lai iegūtu informāciju no A līdz Z? Esmu jau redzējis šeit video par SPEED veidošanu. Tas ir jauki par zināšanām. Es vairāk meklēju pieredzi ar kādu lielāku aprīkojumu. Protams, gribu sākt arī ar mazāku. bet nodoms runā pats par sevi. Mani interesē tikai MDMA/Ecstasy un SPEED.

Paldies par komentāriem.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Ja vēlaties veikt liela mēroga darbības, piemēram, a-eļļu no apaāna, un vēlaties pārvērst 1000 kg apaāna vienas nedēļas laikā, jums ir nepieciešams:
2 x 1200 kg trauks ar maisītāju
2 x tvaika destilācijas komplekts 200L
1000 kg apaāna
1250L fosfora
1000L formamīda
350L skudrskābes
500kg kaustiskās sodas

Es domāju, ka jums vajag aptuveni 200k, varbūt pat nedaudz vairāk. Laba vieta Holandē maksā apmēram 7500/10000 eiro nedēļā. Un peļņa no a-eļļas tagad ir ļoti zema. Eļļas cena tagad ir aptuveni 525-600 eiro par litru.

Ja jums vajadzīga sīkāka informācija par jebko, rakstiet man, es arī esmu no Nīderlandes.
 

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Lūdzu, DM privāti nepieciešama palīdzība ar MDMA un gatavi ziedot izglītībai, ja tas ir noderīgi.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/index.php?threads/bb-quality-brand.1101/

Izlasiet šo tēmu. Pēc tam rakstiet jebkuram no ekspertiem. Sniedziet viņiem nepieciešamo informāciju. Un viņi jūs vadīs no sākuma līdz galarezultātam. Ja jums uzreiz vajag rūpnieciskos apjomus, sākumā tas ir tikai dārgāk, un nav viegli vienatnē veikt lielu ražošanu. Es jums apliecinu, ka, kad mēs sāksim ar jums strādāt, jūs gūsiet tādu pašu efektu, kā tad, ja mēs sēdētu viens otram pretī un visu jums parādītu un pastāstītu.
 
Last edited by a moderator:

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Sveiki, esmu jauns šajā grupā, un jebkurš padoms būs ļoti pateicīgs. Pirmkārt, esmu jauns MDMA ražošanas jomā un vēlos iemācīties, kā ražot. Man ir PMK pulvera krājums kā sākumpunkts. Tikai jāzina, vai es varu sākt ar nelielu komplektu un kur es varu atrast aprīkojuma sarakstu un citas ķimikālijas utt... TIA
 
View previous replies…

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Labdien. Arī es esmu jauna MDMA ražošanā, un ar to nodarbojos jau 12 mēnešus. Tikai pirms nedēļas atradu šo vietni, un tā ir pārsteidzoša. Rūpīgi izpētīt visus video un saites. Es varu garantēt, ka jums jau šeit ir viss nepieciešamais, lai sāktu, sāktu mācīties un pēc tam uzdotu ļoti konkrētus jautājumus par iespējamām "informācijas nepilnībām", kas rodas.
Veiksmi un nekautrējieties sazināties ar mani, kad vien vēlaties. Mēs varam mācīties kopā.
Ja jūs tikai sākat, jums pat nav stikla trauku, es iesaku iegādāties Vevor stikla komplektu no Amazon par 120 dolāriem un kombinēto karstuma plati/maisītāju par 100-200 dolāriem. Ar šiem diviem sākotnējiem aprīkojuma pirkumiem jūs varat izgatavot gandrīz jebko.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Es esmu maza mēroga, tāpēc viena litra RBF. Iegādājieties 3 kakliņu, viena litra RBF, papildu kakliņi noderēs. Iegādājieties dažus aizbāžņus, lai aizsprostotu kakliņus, kad tos neizmantojat. Iegādājieties arī 1 litra atdalīšanas piltuvi, vēlams ar PTFE (plastmasas, nevis stikla) aizbīdni. Pēc tīrīšanas, žāvēšanas laikā vienmēr noņemiet aizbīdni, citādi tas var iestrēgt un ir īsta ķibele, mēģinot to atvienot. Man nācās izmest atdalīšanas piltuvi, kas bija "stiklota" un cieši aizzīmogota. Nekad vairāk.
 
Top