Vēlaties veikt 3,4,5-trimetoksibza...

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Sveiki, puiši,
Es grasos izgatavot meskalīnu, man ir viss kontrolēts attiecībā uz ķīmisko vielu iegādi, izņemot cikloheksilamīnu.
Man iepriekš bija problēmas ar n-butilamīnu, tāpēc es vispār neesmu izmantojis savu nitroetānu amfetamīnam.
primārie amīni...

Vai to vispār varētu nomainīt? Vai arī to var viegli atdalīt?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Es varu viegli dabūt cikloheksilamīna hidrobromīdu, vai tas derētu?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jūs varētu deprotonēt cikloheksilamīnu hbr ar bāzi easy peasy vai pagatavot to no analīna, bet vai esat pārliecināts, ka tieši tas ir tas, kas jums vajadzīgs, nevis fenilamīns?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Proti, sintēzē, ko es šeit apskatīju, bija minēts cikloheksalimīns - man taču ir arī liela pudele cikloheksanona.
Bija doma veikt rxn ar amonjaku, bet sintēzē, ko esmu lasījis, tika izmantots Zn pulveris - vai es varētu izmantot kaut ko citu? Es pieņemu, ka viss, ko mēs šeit darām, ir reduktīvā aminācija? Es saku, viss...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Tas ir amonjaka rxn, ko es lasīju. Aplūkojiet. Arī es ievietošu saiti uz meskalīna, bet tā ir pirmā, uz kuru jūs sastapsieties, pārlūkojot foruma sadaļu par fenetilamīnu / amhetu...
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Henrija reakciju var katalizēt ar vēl spēcīgākām bāzēm, piemēram, NaOH, šo procedūru var atrast orgsyn par betanitrostirēna sintēzi. Es to veiksmīgi piemēroju 2,5-dimetoksi-betanitrostirēnam, un, cik atceros, protonu nmr teica, ka tas ir ok.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ak, jauki. 👍 labi
Tas ir pāris RXN, pie kuriem es strādāju. Es gribu pārliecināties, ka man ir viss, pirms es tērēju naudu par 500g+ 3,4,5-aldehīda, tas ir viss.
Godīgi sakot, līdz šim visgrūtāk bija atrast nitroetānu un nitrometānu. Par laimi, abus varēja dažādos daudzumos destilēt no produktiem. Dusmīgi, ka nitroetānu destilēt ir nedaudz vieglāk un mazāk pūļu - jūs zaudējat tik daudz azeotropam, ka beigās paliek daudz metanola/9 % nitrometāna, bet tad jums beigās paliek arī nitroetāns - vai vismaz man tā sanāca. Tas noteikti smaržo citādi, bet spēcīgāk nekā metanola/nitrometāna maisījums, un tas sver tik, cik ml tam vajadzētu svērt.
Tas ir tikai PITA, jo ir jāveic apmēram 5 litru liela destilācija. Es domāju, ka tā es ieguvu etanolu.
Jā, amonija acetāts, šķiet, es apstrādāju, kā arī spēcīgākas bāzes, piemēram, KOH vai pat NaOH fuck knows if it would work though.
Tas tikai šķiet loģiski vismazāk sarežģīti, lai sāktu ar meskalīnu un 3,4,5-TMA.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Viņš saka, pilnībā apzinoties, ka gatavojas atkārtoti izmēģināt DMT reduktīvā aminācija no triptamīna, izmantojot sauso ledu, kā arī nekurnējot un izmantojot nepareizu, jākurva, šķīdinātāju, lai reeksistētu gūzu (eļļu), kas man bija palikusi, ar. Vai tam vispār ir jēga?🤔
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Amonija acetāts ir ideāli piemērots darbam ar dažiem GAA, jo nitrostirola kristalizācija ar šķīdinātāju ir tik viegla, izmantojot ledu, vai vēl labāk darbojas etilamīns vai metilamīna acetāts.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ledus? Pārējos es saņemu, ne jau tāpēc, ka es tos patiešām varētu PIEDĀVĀT - nu, iespējams, es varētu lielos daudzumos, kas man nav vajadzīgi, no Ķīnas. Bet man ir viss, kas vajadzīgs, lai vismaz MĒRĪTU reakciju cikloheksilamīna iegūšanai - ja Šulgins to izmantoja, UN tas man ietaupa nitrometānu, abas šīs lietas ir ļoti labas!
Ņemot to vērā, JĀ, es esmu pasūtījis arī nedaudz amonija acetāta.
Man tikai jāizstrādā pārējie 3,5 litri nitrometānu saturošas degvielas! Ha
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Es domāju, ka viņš domā amonija acetātu ar GAA .
vai arī jūs varat sintezēt cikloheksilamīnu
cikloheksanons → cikloheksanona oksīms → cikloheksilamīns.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Yeh abas tās ir plašākā plānā.....
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Jā, bet man jau ir GAA! 😉
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Yeh mans plāns ir vienkārši izmēģināt abas metodes tbf.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Vai varu jautāt, vai amonija acetāts / GAA derētu neliela daudzuma p2Np ražošanai no benzaldehīda un nitroetāna?
Es nevaru atrast n-butilamīnu, kas, šķiet, vairumam cilvēku ir starteris. Tas nav kaut kas, ko es esmu tik ieinteresēts kā psihedēlisko fenethylamines, bet es jūtu, ka tas var būt tikai vieglāk, lai padarītu savu amfetamīna adhd meds redzēt kā sūro NHS "neuzņem vairāk pacientu" rediculous bet hey ho. Mazos daudzumos? Kādas idejas? Man ir benzaldehīds, tagad man ir tas, ko es domāju, ka ir grūtākais, proti, nitroetāns, tad es vēlreiz paskatījos uz sintēzi un sapratu, ka esmu aizmirsis katalizatoru. Bah....un nevis kā aita... kā tas Ziemassvētku vecītis!
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/p2np-syntheses-ammonium-acetate-catalysis.8786/post-42351
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Lūk, mans draugs, tas ir raksts/pozīcija, kuru es jau kādu laiku meklēju. Es ceru, ka vismaz kompensēšu savu ADHD un motivācijas/enerģijas trūkumu, lai, izmantojot nelielus amfetamīna daudzumus, varētu virzīt tālākus psihedēliskos projektus.
Tas noteikti būtu noderīgāk nekā benzaldehīda pudelīte vai kāda no pārējām uzskaitītajām ķimikālijām!

Es esmu mazliet noraizējies par x'stallisation, tomēr tas, iespējams, ir kaut kas saistīts ar slīpumu, kas man ir palicis pēc mēģinājuma pievienot NaBH4 pārāk ātri (es tiešām to pieņemu - vai nu tas, vai arī ir gandrīz neiespējami atkārtoti pievienot no heptāna - es grasos izmēģināt pēdējo lietu, pievienojot arī nedaudz ētera), pirms vienkārši restartēt visu lietu un šoreiz patiešām lēnām pievienot savus reaģentus!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Es gribu teikt, ka mums ir zināmi panākumi, jo man izdevās iegūt dažus Tiešām tīri izskatīgus kristālus, kas patiešām smaržo pēc DMT - problēma ir tā, ka tur ir apmēram 500 mg tā! Iespējams, tas arī ir diezgan dāsni!

Iemesls, kāpēc man ir sajūta - nu, es zinu, ka brīžiem tas pieauga līdz 5-10c, bet iemesls, kāpēc es domāju, ka, iespējams, esmu radījis kaut kādu beta-karbolīna blakusproduktu, ir tas, ka metanola RM, kas palicis pāri, UV gaismā diezgan stipri spīd.
Es nezinu, man vajadzēja tam veikt TLC, lai būtu godīgs, gan attiecībā uz testēšanu, gan arī pievēršot tam vairāk uzmanības un laika, pievienojot reducējošo vielu! Ha
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Es neapdraudētu sintēzi ar apšaubāmiem nitroalkāniem, īpaši, ja to pamatā ir ES.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Jā, cilvēki turpina tā teikt, bet es visu savu nitrometānu no ES un destilēju no 40% w/w nitrometāna;DCM maisījuma, tas lieliski noderēja, lai izgatavotu b-2,5-DMONS.

Problēma man ir atrast katru atbilstošo katalizatoru katram aldehīdam, ar kuru es gribu veikt Henrija reakciju.....

Es domāju par cikloheksilamīna reduktīvās aminācijas mēģinājumu no cikloheksa, izmantojot, manuprāt, amonjaku, cinku un CaCl2...

Mēs redzēsim - mans rezerves variants ir nopirkt pudeli, bet mani puiši ir prom...
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Katalizatori, ar kuriem es strādāju vai par kuriem bieži dzirdēju, ir n-butilamīns, cikloheksilamīns, etilēna diamīns un pat monoetanolamīns. Arī etilamīns darbojas, neraugoties uz to, ka tas ir 70 % šķīdums ūdenī.
 
Top