(+)-lizergskābes kopējā sintēze

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Ja es sekoju šai sintēzei un pabeidzu to, vai es varu sākt to blotēt uz savas lapas, lai iegūtu 200-300ug tabu, vai arī man ir jāievēro Viljama dampjēra sintēze (saite zemāk), lai iegūtu LSD, ko es varu sākt blotēt uz papīriem.

William dampiers sintēze:

 

nickelred_afdav

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Ja jums būtu iespējas vai zināšanas veikt šo sintēzi, jums nebūtu jāuzdod šis jautājums.

Tā ir diezgan bīstama un sarežģīta procedūra, kurā izmanto tādas procedūras kā katalītiskā hidrogenēšana, kam nepieciešamas īpašas iekārtas, nemaz nerunājot par iespējām strādāt ar bīstamām ķīmiskām vielām, piemēram, tionilhlorīdu un ciānūdeņradi. Turklāt, ja jūs būtu veicis kaut nelielu izpēti par LSD ražošanu, jūs saprastu, ka šī sintētiskā procedūra diez vai ir noderīga slepenam ķīmiķim un ka vairums LSD slepenā ražošanā iegūst lizergskābi, hidrolizējot radniecīgus (pelēkajā tirgū iegūtus) savienojumus.

Es ieteiktu izlasīt kādu vispārējās ķīmijas un organiskās ķīmijas mācību grāmatu un sākt ar vienkāršāku cita savienojuma sintēzi. Jūs, iespējams, sevi nogalināsiet, ja mēģināsiet veikt šo sintēzi ar savu pašreizējo zināšanu līmeni.
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Paldies par godīgu padomu, cilvēk, tādam noob ķīmiķim kā man vajadzētu pieturēties pie importēšanas, kamēr neesmu ieguvis lielāku pieredzi.😀
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Jā, tas nav pārāk sarežģīti. bet, ja jums jāuzdod pamatjautājumi, piemēram, kas ir Bāzes hidrolīze un "Kā šķelt metilesterus", jums ir daudz jāmācās. Tomēr tas viss ir šeit, neskaitot arī Dihidro savienojumus.
 
Top