Daudzi jautājumi par MDMA un citu narkotiku sintēzi iesācējam.

Vince Gilligan JR

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 8, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Es sveicinu jūs ! Es jau dažas dienas pārlūkoju šo vietni, meklējot zināšanas un pieredzi ! Un esmu patiešām ļoti priecīga, ka tik daudz esmu atradusi! Tāpēc paldies.

Par cik es vienmēr uzdodu sev kādu jautājumu, kas varētu palīdzēt citam cilvēkam, kurš tāpat kā es vienu var eksperimentēt, ir ziņkārīgi mācīties. Tātad šeit ir saraksts ar jautājumiem! Ja jūs nevarat atbildēt uz visiem, tas absolūti nav nopietni, un es jau pateicos, ka ņemat vērā manu lūgumu!

Kur apgūt visu sintēzes vārdnīcu ?, Es varēju redzēt pavedienu "G.Patton" par vārdnīcu un pilns ar padomiem, tāpēc paldies viņam par šo daļu. Man pieder "The organic Chem Lab Survival Manual", kā jūs domājat, vai tas ir labs sākumpunkts, lai sāktu teoriju praksē? Vai ir kādas nodaļas svarīgākas par citām? cita grāmata, ko ieteikt, lai strādātu pie teorijas ?

Kur es varu atrast piegādātājus? Esmu forumā redzējis dažus produktus, par kuriem nekad nebiju dzirdējis un kuri, ja meklē skaidrā tīklā, ir ārkārtīgi dārgi un reglamentēti. Vai jūs ejat caur Ķīnas vai Indijas tirgiem, kā es lasīju? Vai ir kāds risks muitā?

Es arī redzēju foruma daļu "Saraksts", vai šeit ir jāmeklē? vai pietiek kopēt un ielīmēt sastāvdaļas nosaukumu, lai to atrastu? man šī daļa paliek neskaidra.

Kā uzzināt, kurš ir labākais ceļš, lai sintezētu kādu produktu (piemēram, MDMA) es kaut ko redzēju 4 sintēzes veidos ? kā izvēlēties vienu?

Paldies, ka veltījāt laiku, lai izlasītu un labākajā gadījumā atbildētu!

Varbūt mana angļu valoda nav skaidra, tāpēc, ja kaut ko nesaprotat, pastāstiet man.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Vai, jūsuprāt, tas ir labs sākumpunkts, lai sāktu teoriju pārvērst praksē?
Es nezinu, priekšnieks. vienmēr ir labi iegūt zināmu praksi mācīties, bet pārliecinieties, ka jūs saprotat reakciju atelast in therms of exotherm/toxic. man ir nelielas pastāvīgas rētas, kas tikko miseed manu aci, valkājiet savu ppe.
Vai ir kādas nodaļas, kas ir svarīgākas par citām? kāda cita grāmata, ko ieteikt, lai strādātu pie teorijas?
Es sāktu ar youtube video, varbūt crash course chem, nile red, chemplayer, nurdrage, cody's lab un tad, ja vēlaties vairāk pēc tam, kad ir īsa izpratne, apskatiet vietējās universitātes kursu bakalaura 1-2. kursā, visiem galvenajiem priekšmetiem, piemēram, organiskā ķīmija, analītiskā ķīmija, vajadzētu būt to lasāmvielu sarakstam. nevaru ieteikt konkrētus, jo es mācījos citā valodā.
Kur apgūt visu sintēzes vārdnīcu ?
Vienkārši pavadiet laiku, lasot forumu, grāmatas, rakstus, tas klikšķinās, ja būsiet pietiekami mērķtiecīgs un gribēsiet.
Kur es varu atrast piegādātājus?
Atkarībā no tā, no kurienes tu esi. eS ir diezgan sūdīgi prekursoru likumi, tu vari dejot riņķus ap tiem. ja tā sanāk, ka tu esi no eS, Polijā ir viss ārpusbiržas, varu nosaukt dažus nosaukumus privāti, lai viņus nekompromitētu, lielākā daļa no tiem var dabūt tev vēlamo produktu, pat ja nav sarakstā. Pērkot šeit forumā no cienījamu puiši ir arī labs, nedaudz dārgāks, bet labs. ASV/Azijā/Afrikā (lol) idk, es gribētu uzmanīties no EtNO2 ebay pārdevēji mums tho, dzirdēju baumas viņi ir meduspots.
Vai jūs iet caur Ķīnas vai Indijas tirgos, kā es lasīju? Vai ir kāds risks muitā?
Atkal atkarīgs no jūsu atrašanās vietas un importa likumiem no Ķīnas. kamēr prekursors, ko importējat, ir likumīgs, nevajadzētu būt problēmām, jūs varētu parādīties dažos radāros, bet mazināt to ar atdalīšanas pakāpēm, fiktīvām kastēm, kas nogādātas nejaušās vietās, esiet radoši. es izvairītos no Indijas, ja es nebūtu indietis. Indija ir labi pazīstama ar ketamīnu un ārpusbiržas jebko.

Kā zināt, kurš ir labākais ceļš, lai sintezētu kādu produktu (piemēram, MDMA) es kaut ko saskatīju 4 sintēzes veidos ? kā izvēlēties vienu?
Atkarībā no tā, kādi prekursori tev ir, kādas iekārtas un stikls tev ir, tas ir jautājums, uz kuru tev pašam jāatbild vai vismaz jāsniedz sīkāka informācija. bet MDMA ir diezgan sarežģīta sintēze, tu varētu iet uz MDA, piperonālu vai vanilīnu būs grūti dabūt (omega skatījās). vai varbūt vispirms iemācīties Al/Hg amfetamīna P2NP reducēšanu (piesprausts), ietver daudz pamatjēdzienu. vienmēr izlasi tā, ar ko strādā, saftey datu lapu. arī apskaties mefedronu.

Es ceru, ka tas palīdz casue fuck im thirsty

E: arī labi YT mācību kanāli: ķīmiskais spēks, thoisoi2, sprādzieni un uguns, ekstrakcija un ire, John black super ķīmiķis
 

Vince Gilligan JR

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 8, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Paldies par atsauksmēm un padomiem! Domāju, ka tas var daudz ko dot tādiem iesācējiem kā es. Man patīk šis forums tieši izglītojošā aspekta dēļ, ko tas mums var sniegt. Es domāju sākt ar jūsu ieteiktajiem kanāliem, vienlaikus turpinot atšifrēt "organiskās ķīmijas laboratorijas izdzīvošanas rokasgrāmatu". Es domāju, ka es sākšu, pērkot tieši no cilvēkiem forumā un redzēt par Poliju.

P2P amfetamīna reducēšanu var veikt iesācēji? Mefedrons man liek acis kā MDA, ko zināju tikai pēc nosaukuma.

Patiešām jauki, ka varēju atbildēt! ceru, ka jūs dzerat. vai es varu sazināties ar jums par polciju ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
P2P (restricted and watched) -> Amfetamīns nav tik efektīvs mazos mērogos un nāk ar piemaisījumiem (formetorex) , tikai 30% iznākums. bet tā ir galvenā metode Eiropā. šis konkrētais ceļš un piemaisījumi, ko tas ienes, padara eiro pastas smaržu un sajūtu kā europaste. es personīgi ignorētu šo ceļu, pataupītu to metamfetamīnam vai tad, kad jums ir nedaudz vairāk pieredzes izolējot savu produktu. šai metodei šeit ir pavediens ar nosaukumu leuckart synthesis by william d.

P2NP (nav ierobežots, bet skatīts) -> Amph. ir labāks ceļš (vairumā gadījumu) , jūs varat iet daudzos veidos, reducēšana ar AlHg, ar borohidrīdu, RedAl, ja esat miljonārs. ir daudz vairāk, bet šie ir tradicionālāki.

Padomājiet, izlemiet, kur vēlaties doties, paskatieties, kas jums ir pieejams un kas vēl jums nepieciešams, un es jums norādīšu pareizo tirgotāju, kuram tas būs 100%.
Izlasiet arī Šulgina "Pihkal", vismaz MDA ierakstu. izprotiet sistēmu: atbilstošs aldehīds -> atbilstošs nitropropēns -> reducēšana līdz vēlamajam amīnam.
 

Sopranos

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Es arī vēlētos uzzināt vairāk. PM :)
 

fuckypu

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2022
Messages
17
Reaction score
12
Points
3
piperonal labs veids, kā veikt mdma
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Labākais veids, kā sākt iesācējam, ir YouTube. Apskatiet dažus no lieliskajiem chemtuberiem, piemēram, NileRed, Doug's Lab un Thy Labs. Jūs atradīsiet vēl vairāk.

Tad sāciet sintezēt prekursorus un reaģentus. Atrodiet, kas jums nepieciešams, sameklējiet sintēzes videoklipus youtube (tur jūs neatradīsiet nekādus publiskus zāļu sintēzes videoklipus, izņemot lietotāja "Higgs Bosson", bet viņš drīz vien pazudīs) par prekursoriem un sāciet tur.

Ja jums nepieciešama sērskābe, apskatieties, kā to var izdarīt no akumulatora skābes vai ar nātrija metabisulfāta elktrolīzes palīdzību. Ja jums vajadzīga slāpekļskābe, pagatavojiet to paši no sērskābes. Jums būs nepieciešams absolūtais etanols. Iegādājieties tīru, pārtikas etanolu un destilējiet to līdz maksimālai koncentrācijai, pēc tam izžāvējiet to, izmantojot pareizas žāvēšanas metodes. Izgatavojiet paši žāvēšanas līdzekļus. Izmēģiniet nitroetānu, bet vispirms no nātrija nitrāta pagatavojiet nātrija nitrītu. Un tā tālāk...

Šādā veidā jūs apgūsiet laboratorijas pamattehnikas, vārdu krājumu un uzkrāsiet ķīmiskās vielas izmēģinājumiem, nepasūtot vērotās ķimikālijas. Bieži vien chemtubers arī izskaidros ķīmiskās reakcijas, un, ja jūs paši nedaudz mācīsieties ķīmiju, šie skaidrojumi drīz vien būs saprotami.
Tiklīdz esat apguvis izmēģinājuma izmēģinājumus nelielā mērogā, jums ir iespēja izvēlēties, vai pastiprināt un sākt uzņēmējdarbību. Tad jums būs jāatrod gatavu vērojamo prekursoru pārdevēji, kas ir 100 % uzticami. Bet tas ir cits stāsts.

Un, kad izvēlaties metodi galaprodukta sintēzei, vienkārši izvēlieties tādu, kur var iegūt vai sintezēt reaģentus un kur ir labs iznākums.
Ja vēlaties iegūt amfetamīnu, izmantojiet P2NP/NaBH4/CuCl- ceļu un izgatavojiet savu P2NP no benzaldehīda un nitroetāna. Piemēram.
 
Top