Maksimālā temperatūra kokaīna pārkristalizācijai ar etanolu

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Sveiki, ķīmijas eksperti,

pēc kokaīna mazgāšanas ar 96,5% (190) etanolu es paātrinu žāvēšanas procesu, izmantojot sildāmu plāksni (3D printera gultni) un parastu mājokļa ventilatoru. Parasti pamācībās ir ieteikts 24-48 h žāvēšanas process, bet ar 50-60 °C karstumu tas ir dažu stundu jautājums. Vai ar šādu karstumu es deģenerēju savu kokaīnu?
Es lasīju, ka HCL kušanas temperatūra ir aptuveni 165-195 °C, bet kāds apgalvoja, ka saite ar hcl var pārtrūkt un kādā brīdī pirms tam un padarīt manu produktu nederīgu. Vai tā ir taisnība?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Produkti patiešām var "izsmērēties", bet es nevaru pateikt, kāpēc tas notiek, varbūt kāds var palīdzēt, iespējams, tas ir saistīts ar pH idk.
Jebkurā gadījumā teorētiski vajadzētu būt ok, kā jūs aprakstījāt.
 

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Labi, es tagad esmu veicis daudz ekspektāciju un varu teikt, ka, karsējot kokaīnu virs 70 °C, tas salūzīs. Bet, ja temperatūra nepārsniegs 60 °C, jūs varat ievērojami paātrināt žāvēšanas ātrumu. Piemēram, es varu mazgāt ar acetonu dažu minūšu laikā. Rezultāts būs ērti lietojams. Svarīgākais ir tas, ka acetona šķīdumu no izžāvēta filtra jānovieto uz sildvirsmas. Jāturpina stūrēt un drupināt kristas, lai nekas nevarētu pieķerties pie vārglāzes.
Es mēģināju mazgāt ar etanolu 70 °C temperatūrā un ieguvu gandrīz neaktīvu pulveri. Tātad divas teorijas. Izskatās, ka kokaīns un etanols reaģē savā starpā temperatūrā virs 70 °C un veido kaut ko nepatīkamu vai arī hcl daļa sabojājas. Kāds zina, kāpēc? Vai manu produktu varētu sagriezt ar cukuru?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ja vēlaties paātrināt žāvēšanu, izmantojiet vakuumu. Jūsu kokaīns būs 100% drošs un drošs =) Etanols un acetons ļoti labi šķīdina kokaīna hidrohlorīdu.
Tie nav. Jūs izskalojat savu tīro kokaīna hlorhidrātu un atstājat dažus piemaisījumus uz filtra, manuprāt.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Esmu diezgan daudz spēlējies ar kokaīnu, un man šķiet, ka ūdens šeit ir jūsu draugs, jo ūdens ir H+ un OH-, viss šis H+ nostāda ūdeni skābes pH zonā, kas aizsargā daļēji disociēto C+HCl. Vēl viens faktors ir tas, ka, kad šķidrums sasniedz viršanas punktu, tas vairs nekļūst karstāks. Tas tikai vārīsies spēcīgāk, līdz noturēsies no pannas. Tas parasti notiek pie 100°C( nedaudz mazāk, ja vien neatrodaties zem jūras līmeņa.
Es domāju, ka etanols reaģē ar kokaīnu. Tas ir pierādīts in vivo. Tavs organisms pārvērš kokaīnu un etanolu etilbenzolalekgonīnā jeb kokaetilēnā.
Ledus auksta ūdens ekstrakcija ir tas, kur tas ir imo. Aptuveni 4 ml ledus auksta ūdens uz gramu, ļaujiet tam nosēsties un dekantējiet. Kokaīns ļoti labi šķīst ūdenī (1 g/1 ml), tāpēc izmanto ledus aukstu ūdeni, jo tajā nešķīst daudzi piemaisījumi. Tad tas aizņem
sekundes, lai iztvaicētu 3 ml
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ir kokaīna brīvā bāze (in vivo), nevis HCl sāls.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Tiesības. Un kokaetilēns nav Lūisa skābe r tā ir kokaīna bāze un etanols. Transesterifikācija", kas paņem metilesteri un aizstāj to ar etilesteri. Tā ir atšķirība
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Kas attiecas uz " eļļa ārā", es iedomājos, ka tas vienkārši nozīmē disociēt. Piemēram, ūdenī konkaīna HCL disociē 50 %, tas nozīmē, ka puse molekulu sadalās un kļūst par kokaīnu 1+ un Cl-. Par kokaīnu 1+ var izlasīt pa ceļam. Tas nav bāziskais kokaīns un nav skābes sāls. Tā ir Lūisa skābes konjugētā bāze.
 

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Nākamreiz izmēģināšu varēja ūdens veidu. Paldies :)

Es kaut ko pamanīju. Man aktuāli nav jāgaida pilnīga kristalizācija. Skrāpēšanu var sākt, tiklīdz etanols ir iztvaikojis. Es tam izmantoju 55 °C temperatūru. Sākumā viss būs kā gūza, bet pēc brīža sāks veidoties kristāli un pulveris. Tā kā etanolu ražo lietošanai pārtikā, nav tik slikti, ja produktā paliek nedaudz etanola.

Lai iegūtu vairāk informācijas, skatiet šo tēmu: https: //drugs-forum.com/threads/coc...llization-alternative-to-acetone-wash.169203/
Lai atgrieztos pie tēmas. Šodien es izmantoju 85 °C karstu ūdeni, lai atgūtu izšķīdušo HCL. Pēc tam produktā vēl bija kaut kas aktīvs. Tāpēc man joprojām nav ne jausmas par temperatūras un kokaīna deģenerācijas korelāciju.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Reiz es biju muļķīgs un ieguvei izmantoju karstu ūdeni, nevis ledaini aukstu ūdeni. Karstajā ūdenī izšķīda arī kaut kas cits. Kāds griezums. Šķita, ka tas ir cukurs vai mākslīgais maisījums zīdaiņiem, bet, kad es to iztvaikoju, tas pārvērtās dūņās, gandrīz kā karamele vai izkusis sūklis. Man nepaveicās, mēģinot no tā izņemt kokaīnu, un es zaudēju gramu kokaīna. Izmantojiet aukstu ūdeni
 

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Tas pats notika arī ar mani. Ja pēc kāda brīža jums rodas brūns gūzma, tas ir jāsmērē acetonā. Es šim nolūkam izmantoju virtuves skrāpi un zobārstniecības knaiblīti. Acetons gandrīz uzreiz padarīs gūzu atkal cietu un kristālveidīgu. Saspiediet cieto bloku, kamēr tas ir acetona iekšpusē, lai viss kļūtu smalks un pulverveida. Tas glāzītē izskatīsies pēc smiltīm vai zāģu skaidām. Atlikumu filtrē un ļauj acetonam iztvaikot. Vēlreiz sasmalcina visu, kas veido cietas daļiņas. Jūs pamanīsiet, ka krāsa mainīsies uz ko gaišāku, bet joprojām ne sniega baltumu. Izmestais acetons izskatīsies pēc dzintara.
Tagad jums ir palicis pulveris, ko var atkal izmazgāt ar acetonu vai pārkristalizēt ar spirtu, bet, galvenais, tas nav zudis. Es nolēmu to pārkristalizēt ar spirtu. Mans galarezultāts nebija tīri balts, bet tas joprojām saturēja kokaīnu. Es esmu pārliecināts, ka, ja es cepuri atkārtotu ar vairāk un vairāk acetona vai darīt savu ūdens lieta, man bija iespēja atkal iegūt baltu spēku.

Es joprojām domāju, ka tas bija kāda veida cukurs, kas karstumā vienkārši veidoja karameli.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Kokaīns ir nedaudz šķīstošs acetonā, tāpēc katru reizi nedaudz zaudē. Galu galā jūs zaudējat vairāk, nekā ietaupāt. Gadu gaitā esmu pazaudējis 1000 dolāru kokaīna, mēģinot dažādos veidos to attīrīt vai iztīrīt sūdus. Arī man ir bijuši daudzi panākumi, bet, ja nezini, kas tajā ir, ir viegli izvēlēties nepareizu šķīdinātāju. Reiz pat ar ledus aukstu ūdeni man bija viena cietā viela, kas nogrima, un otra, kas peldēja, tāpēc es izmantoju šļirci un izsūcu ūdeni no vidus. Tas bija, pirms man bija maza frites Buknera piltuve un vakuumsūknis. Šī lieta pārsteigs tavus draugus 😂 cilvēki atnes savu sūdus un dalās ar tiem, apmaiņā pret to, ka palaižu tos caur buchneru. Ledus auksts ūdens kokaīnam un verdošs izopropils metamfetamīnam. Pēc tam es varu izgāzt to sūdus uz letes, un jūs varat precīzi redzēt, kāds ir to daudzums un konsistence. Pirms pāris mēnešiem puisis atnesa savus 5 g metamfetamīna, un es izfiltrēju ou 1,5 g galda sāls. Viņš veica dažus dusmīgus telefona zvanus
 

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Ne tik sen iegādājos frites bukneri. Purifing stuff realy takes people into buy glassware :D
Ja saprotu jūs pareizi, man nav vajadzīgas citas metodes, piemēram, acetona mazgāšana, A/B ekstrakcijas utt. ? Man ir tikai jāapgūst aukstā ūdens attīrīšana?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
A/B ekstrakcija, nu tas ir nopietns darbs. 😂 spēt to veikt ir kā sasiet kurpes, tas ir obligāti, bet es no tā izvairos. Pagājušajā mēnesī es veicu A)B ekstrakciju ar kādu metamfetamīnu un nogulsnēju to, izmantojot hcl, kas pilināts sērskābē, un šķīdinātājs bija ligroīns. Es to darīju uz 5g jau izsmēķēta brūna materiāla, ko katru reizi izlieju no caurules. Tas bija tikai mājas darbs gāzēšanai, ko es nekad iepriekš nebiju darījis. Tas ir teikts, ka es varu iegūt kaut ko no kokaīna bez A / B. Trīskārša mazgāšana ar hloroformu metilēnhlorīdu pat noņem levamizolu no hcl bez nepieciešamības to neitralizēt.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Šķiet, ka šis dokuments ir izdzēsts no tīmekļa vietnes. Iespējams, tas nav izturējis salīdzinošo pārbaudi. Žēl. Tā trūkuma dēļ es jums piedāvāju šo dokumentu , kas ir dokuments, kuru visi citē no "Mikrogramu žurnāla", kad runā par levamizola/kokaīna atdalīšanu. Konkrēti 1. tabula
QQYxT13ELB

Tālāk es iepazīstināšu jūs ar šo dokumentu no žurnāla "Journal of Analytic toxicology", kurā teikts, ka 79% nelegālā kokaīna paraugu, kas satur PTHIT (levamizolu/dekstrāmizolu), satur 30% vai mazāk w/w, un 93% satur 40% vai mazāk PTHIT attiecībā pret kokaīna hcl.
IgcPwL5AB6

Tātad 79 % paraugu saturētu 4,1 % vai mazāk PTHIT, un 93 % paraugu, iespējams, saturētu mazāk nekā 8 % PTHIT, sākot no 30-40 % pēc tikai vienas HCL mazgāšanas ar hloroformu. Šis datu punkts tika iegūts, aprēķinot mediānas skaitļus starp 30 % un 50 % datu punktiem, lai novērtētu 40 % punktu.
Salīdzinot tajā pašā dokumentā sniegtos datus par 5 mazgāšanām ar heksānu, var pamatoti secināt, ka turpmākas mazgāšanas ar hloroformu vēl vairāk uzlabotu šos skaitļus.
Tāpēc es joprojām uzskatu, ka hloroforma/ūdens mazgāšana ar hcl sāli ir dzīvotspējīga metode levamizola ekstrakcijai no kokaīna.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Lieta tāda, ka esmu izlasījis 5 -kokaīna sintēzes, un saskaņā ar to, ko izlasīju, pseidoekgonīns ir zemākas enerģijas molīts nekā ekgonīns, tāpēc tas grib pārkārtoties, bet ir steriāli kavēts. BET, ja pievieno pietiekami daudz enerģijas, tas mainīs konfigurāciju, un tas nozīmē, ka tas ir fucked. Tas viss ir balstīts uz nelielu ķīmijas izglītību, bet ķīmijas nodarbības par kokaīnu ir dārgas kā fuck. Pagājušajā gadā es iztvaikoju dažus (2 gramus), ko palaidu cauri Bukneram, un es biju apreibis. Tāpat kā fucking idiots es paņēmu savu pyrex pīrāgu pannu no degļa uz izlietni un palaidu uz tā nedaudz auksta ūdens, lai atdzesētu to. Bye bye $200. Tas eksplodēja, trāpīja man pa locekli, un es neatguvu 1/4g.
 

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Skumjš stāsts :(
Es domāju par dažu detaļu izstrādi, kuras var tikt drukātas 3D formātā, lai atvieglotu A/B procesu. Izskatās, ka jūs jau esat veicis dažus no eksperimentiem, ko es pašlaik veicu. Kādus kokaīna attīrīšanas teks jūs varat ieteikt ?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Patiešām vienīgais, par ko es saku, ka tam vajadzētu būt obligātam, ir šķīdināšana ledus aukstā (vēlams destilētā) ūdenī. Tikai pāris vai 3 ml/g. Sasmalciniet to (man patīk dziļurbuma kontaktligzda vai AA baterija), nedaudz sakratiet un rullīti (maisiņā)ielejiet tajā ūdeni, kārtīgi samaisiet. Ļaujiet tai kādu minūti nostāvēties un ūdeni izlejiet pireksa traukā, atstājot nogulsnes, un iztvaicējiet to uz plīts. Tas ir lēti vienkārši, nav vajadzīga nekāda reāla ķīmija. Tas aizņem tikai apmēram 5 minūtes. Tas pats lieliski darbojas arī metamfetamīnam. Abas vielas ir ļoti labi šķīstošas ūdenī (vairāk nekā 1 g/ml), tāpēc ledusauksts ūdens tās joprojām izšķīdina. Daudzas ūdenī šķīstošas lietas joprojām slikti šķīst ledus ūdenī. Ja nepieciešams, varat izmantot šļirci vai pipeti, lai iegūtu katru pilienu. Izmēģiniet. Nosveriet pirms un pēc. Es parasti zaudēju 30 %, un tas ir daudz griezumu, ko izņemt bez ķīmijas.
Ja gribētu labāk, es paņemtu ūdeni no 1. soļa, neitralizētu to ar dzeramo sodu (pagatavotu kreku), sasmalcinātu to, izskalotu ar aukstu ūdeni filtrā, izšķīdinātu to nepolārajā un gāzē ar H2SO4 un hcl+h20, lai nogulsnētu hcl.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Man ir jautājums, varbūt jūs, puiši, varat mani šeit apgaismot ar savām zināšanām. Reiz man bija kāds nopietni izcilas kvalitātes kokss. Noteikti tas bija labāks par zivju zvīņām, bet tas, iespējams, varētu būt subjektīvi. Es zinu, ka tas nāca no kāda avota Karību jūras reģionā. Tā bija bāli dzeltenā krāsā. Tā bija sausa, bet tās konsistence šķita it kā mitra, kā mīksts sniegs, to varēja saspiest kunkuļos. Tajā bija izžuvuša māla konsistences gabaliņi. Tas bija pulverveida/graudains, bet arī kā sviests - atvainojiet, to ir grūti aprakstīt, neko līdzīgu vairs neesmu redzējusi. Tajā sūdenī bija pat nelieli netīrumu un stiegrainu augu stublāju gabaliņi - runājam par "neapstrādātu". Tagad es nesaku, ka tas nevarēja būt viltots, bet es nopietni šaubos par to.

Tāpēc es ar to spēlējos kā ziņkārīgs kaķis, kāds es esmu. Nolēmu iemest nedaudz ar ūdeni karotē un pagatavot akmeni. Bez cepamās sodas. Sūda vienveidīgi eļļojās un vēl ātrāk mirdzēja uzreiz akmenī, nebija pat laika domāt par mēģinājumu to sagrupēt ar peniju vai šokēt ar kaut ko aukstu. Lai nu kā, esmu nedaudz neizpratnē par to, ko jūs sakāt par molekulas sadalīšanu / "izeļļošanu" ar pārmērīgu karstumu. Vai tas arī notika un daļa no tās palika ūdenī HCl sāls veidā? Tāpēc, ka es tam nepievienoju nekādu bāzi? Tas mani vienmēr mulsināja. Es jums pateicos, puiši, paldies.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Fakts, ka tas pārvērtās eļļā un atdalījās no ūdens, ir skaidrs pierādījums tam, ka tas bija bāzes kokaīns. Netīrumi un augu materiāls nozīmē, ka pamatā tam bija jābūt šim produktam. Kurš nosaukums ir atkarīgs no tā, kur jūs atrodaties. https://en.m.wikipedia.org/wiki/Cocaine_paste.
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Tas bija koksa HCl, es to uzsildīju nedaudz H2O bez sodas, un tā tas arī notika. Tā nebija neapstrādāta pasta, par to esmu pārliecināts. Ja tas ir tas, ko jūs domājat.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Tā noteikti bija bāze, lai gan vai sajaukta ar bāzi, 10% vai labāk, kas ir hcl svars, salīdzinot ar kokaīnu. Nu es esmu apmaldījies. TĀM bija jāgatavo, bet jums nē. Bet jūs teicāt, ka gatavojāt to bez bāzes, tātad... Cilvēkam tas būtu jāuzkarsē, lai to kūpinātu. Bet, kad tu to kūpini, pirmais, kas notiek, ir tas, ka tu to uzkarsē. 🤔
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
" Nu es esmu apmaldījies. TĀM bija jāgatavo, bet tev nē. Bet jūs taču teicāt, ka gatavojāt to bez bāzes, tātad... Cilvēkam tas būtu jāuzkarsē, lai to kūpinātu. Bet, kad jūs to kūpināt, pirmais, kas notiek, ir tas, ka jūs to uzkarsējat 🤔 " WOT?

Tas ir apmēram tikpat daudz jēgas arī man. Kā jau es teicu, tas izšķīdina ūdenī. Jūs varētu to šņaukt vai šaut. Es to izšķīdināju ūdenī, uzsildīju, un tā uzreiz iznāca un uzpīpēja, nepievienojot nekādu bāzi.
Es gribu teikt, ka bez vārīšanas to nevarēja kūpināt. Es nebiju iecienījis smēķēšanu, bet man pazīstamiem cilvēkiem, kas smēķēja, tas bija jāvāra tāpat kā jebkurš cits pulveris, parasti tam pievienojot nedaudz sodas. Varbūt tas bija sajaukts ar kādu bāzi, bet es nezināju - kā ir ar sulfāta formu?
 
Top