Maksimālā temperatūra kokaīna pārkristalizācijai ar etanolu

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
A/B ekstrakcija, nu tas ir nopietns darbs. 😂 spēt to veikt ir kā sasiet kurpes, tas ir obligāti, bet es no tā izvairos. Pagājušajā mēnesī es veicu A)B ekstrakciju ar kādu metamfetamīnu un nogulsnēju to, izmantojot hcl, kas pilināts sērskābē, un šķīdinātājs bija ligroīns. Es to darīju uz 5g jau izsmēķēta brūna materiāla, ko katru reizi izlieju no caurules. Tas bija tikai mājas darbs gāzēšanai, ko es nekad iepriekš nebiju darījis. Tas ir teikts, ka es varu iegūt kaut ko no kokaīna bez A / B. Trīskārša mazgāšana ar hloroformu metilēnhlorīdu pat noņem levamizolu no hcl bez nepieciešamības to neitralizēt.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Šķiet, ka šis dokuments ir izdzēsts no tīmekļa vietnes. Iespējams, tas nav izturējis salīdzinošo pārbaudi. Žēl. Tā trūkuma dēļ es jums piedāvāju šo dokumentu , kas ir dokuments, kuru visi citē no "Mikrogramu žurnāla", kad runā par levamizola/kokaīna atdalīšanu. Konkrēti 1. tabula
QQYxT13ELB

Tālāk es iepazīstināšu jūs ar šo dokumentu no žurnāla "Journal of Analytic toxicology", kurā teikts, ka 79% nelegālā kokaīna paraugu, kas satur PTHIT (levamizolu/dekstrāmizolu), satur 30% vai mazāk w/w, un 93% satur 40% vai mazāk PTHIT attiecībā pret kokaīna hcl.
IgcPwL5AB6

Tātad 79 % paraugu saturētu 4,1 % vai mazāk PTHIT, un 93 % paraugu, iespējams, saturētu mazāk nekā 8 % PTHIT, sākot no 30-40 % pēc tikai vienas HCL mazgāšanas ar hloroformu. Šis datu punkts tika iegūts, aprēķinot mediānas skaitļus starp 30 % un 50 % datu punktiem, lai novērtētu 40 % punktu.
Salīdzinot tajā pašā dokumentā sniegtos datus par 5 mazgāšanām ar heksānu, var pamatoti secināt, ka turpmākas mazgāšanas ar hloroformu vēl vairāk uzlabotu šos skaitļus.
Tāpēc es joprojām uzskatu, ka hloroforma/ūdens mazgāšana ar hcl sāli ir dzīvotspējīga metode levamizola ekstrakcijai no kokaīna.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Man ir jautājums, varbūt jūs, puiši, varat mani šeit apgaismot ar savām zināšanām. Reiz man bija kāds nopietni izcilas kvalitātes kokss. Noteikti tas bija labāks par zivju zvīņām, bet tas, iespējams, varētu būt subjektīvi. Es zinu, ka tas nāca no kāda avota Karību jūras reģionā. Tā bija bāli dzeltenā krāsā. Tā bija sausa, bet tās konsistence šķita it kā mitra, kā mīksts sniegs, to varēja saspiest kunkuļos. Tajā bija izžuvuša māla konsistences gabaliņi. Tas bija pulverveida/graudains, bet arī kā sviests - atvainojiet, to ir grūti aprakstīt, neko līdzīgu vairs neesmu redzējusi. Tajā sūdenī bija pat nelieli netīrumu un stiegrainu augu stublāju gabaliņi - runājam par "neapstrādātu". Tagad es nesaku, ka tas nevarēja būt viltots, bet es nopietni šaubos par to.

Tāpēc es ar to spēlējos kā ziņkārīgs kaķis, kāds es esmu. Nolēmu iemest nedaudz ar ūdeni karotē un pagatavot akmeni. Bez cepamās sodas. Sūda vienveidīgi eļļojās un vēl ātrāk mirdzēja uzreiz akmenī, nebija pat laika domāt par mēģinājumu to sagrupēt ar peniju vai šokēt ar kaut ko aukstu. Lai nu kā, esmu nedaudz neizpratnē par to, ko jūs sakāt par molekulas sadalīšanu / "izeļļošanu" ar pārmērīgu karstumu. Vai tas arī notika un daļa no tās palika ūdenī HCl sāls veidā? Tāpēc, ka es tam nepievienoju nekādu bāzi? Tas mani vienmēr mulsināja. Es jums pateicos, puiši, paldies.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Fakts, ka tas pārvērtās eļļā un atdalījās no ūdens, ir skaidrs pierādījums tam, ka tas bija bāzes kokaīns. Netīrumi un augu materiāls nozīmē, ka pamatā tam bija jābūt šim produktam. Kurš nosaukums ir atkarīgs no tā, kur jūs atrodaties. https://en.m.wikipedia.org/wiki/Cocaine_paste.
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Ups, es te apjuku... Jūs varētu to izsmaržot/nošaut. Tas izšķīdina ūdenī. Es pazinu smēķētājus, kuriem to nācās vārīt, ja viņi gribēja to smēķēt. Tā nebija TĀPĒC netīra, tā bija diezgan izsmalcināta, bet tajā šur tur bija manāms organisks materiāls. Es domāju, ka "zivju zvīņas", iespējams, ir rafinēts, pārkristalizēts, presēts rezultāts, kas tas bija.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Tā noteikti bija bāze, lai gan vai sajaukta ar bāzi, 10% vai labāk, kas ir hcl svars, salīdzinot ar kokaīnu. Nu es esmu apmaldījies. TĀM bija jāgatavo, bet jums nē. Bet jūs teicāt, ka gatavojāt to bez bāzes, tātad... Cilvēkam tas būtu jāuzkarsē, lai to kūpinātu. Bet, kad tu to kūpini, pirmais, kas notiek, ir tas, ka tu to uzkarsē. 🤔
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
" Nu es esmu apmaldījies. TĀM bija jāgatavo, bet tev nē. Bet jūs taču teicāt, ka gatavojāt to bez bāzes, tātad... Cilvēkam tas būtu jāuzkarsē, lai to kūpinātu. Bet, kad jūs to kūpināt, pirmais, kas notiek, ir tas, ka jūs to uzkarsējat 🤔 " WOT?

Tas ir apmēram tikpat daudz jēgas arī man. Kā jau es teicu, tas izšķīdina ūdenī. Jūs varētu to šņaukt vai šaut. Es to izšķīdināju ūdenī, uzsildīju, un tā uzreiz iznāca un uzpīpēja, nepievienojot nekādu bāzi.
Es gribu teikt, ka bez vārīšanas to nevarēja kūpināt. Es nebiju iecienījis smēķēšanu, bet man pazīstamiem cilvēkiem, kas smēķēja, tas bija jāvāra tāpat kā jebkurš cits pulveris, parasti tam pievienojot nedaudz sodas. Varbūt tas bija sajaukts ar kādu bāzi, bet es nezināju - kā ir ar sulfāta formu?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Atbildot uz šo tēmu, jāsaka, ka piektdien saņēmu šo balvāniņu (nu, sieva man to nopirka un pārsteidza mani 🥰).
B5qNKmEhub

Un es esmu līdz pēdējam gramam, un es no tā izvārīju katru gabaliņu krekenā, un es to dedzināju spēcīgāk nekā jebkad agrāk. Pāris reižu to vārīju, izžuvu ar karoti utt. Un man nešķiet, ka es zaudēju kādu ievērojamu daudzumu, tātad tas ir cietāks, nekā es paredzēju.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Man pietrūkst cukurmātes ;].
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Es saņēmu zvana zvanu gandrīz katru trāpījumu no šī materiāla. Tas ir dīvaini, jo tas nav nekas labāks par parasto, bet burtiski 9/10 bija yhe Jetsons lidojot garām uz kosmosa kuģa un melni puiši runā aiz mana loga. Es joprojām dzirdu cilvēkus. Protams, man nācās smēķēt kādu kreku un metamfetamīnu, lai bērni 8n autobusā. Ain nav gulējis 3 dienas
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Es saņēmu zvana zvanu gandrīz katru trāpījumu no šī materiāla. Tas ir dīvaini, jo tas nav nekas labāks par parasto, bet burtiski 9/10 bija yhe Jetsons lidojot garām uz kosmosa kuģa un melni puiši runā aiz mana loga. Es joprojām dzirdu cilvēkus. Protams, man nācās smēķēt kādu kreku un metamfetamīnu, lai bērni 8n autobusā. Ain nav gulējis 3 dienas
 
Top