MDMA no melno piparu sēklām

Kai

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 7, 2021
Messages
25
Reaction score
22
Points
3
Reiz es dzirdēju, ka MDMA bāzei var izmantot gandrīz jebko. Kādas kinda metodes man jāievēro, lai īstenotu šo trako un pilnīgi bezjēdzīgo projektu?
 
Last edited by a moderator:

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Ja nolemjat iet šo ceļu, iesaku iegādāties standartizētu piparu ekstraktu, piperīna 95% tīrību. To var pārdot ar Ķīnas piegādātāju starpniecību kā izejvielu bioaktīvajām piedevām. Tādējādi mēs izvairāmies no viena primārās vielas ekstrakcijas posma. Tālāk veicam oksidatīvās šķelšanās reakciju, izmantojot salīdzinoši pieejamus reaģentus:

1. posms:
1. Piperīns (10 g) tika izšķīdināts acetonitrilā (300 ml), H2O (300 ml) un dihlormetānā (150 ml) un nātrija bikarbonātā (15 g), rutēnija hlorīdā (1,5 g) un diklorometānā (150 ml).
pievienoja oksonu (43 g)
2. Maisījumu maisīja 24 stundas, pēc tam pievienoja nātrija bikarbonātu (15 g), rutēnija hlorīdu (1,5 g) un oksonu (43 g).
3. Šķīdumu maisīja vēl 24 stundas, tad pārlēja H2O (300 ml) un ekstrahēja ar dihlormetānu (400 ml).
4. Apvienotos organiskos ekstraktus mazgāja ar piesātinātu nātrija tiosulfāta šķīdumu (200ml), žāvēja (MgSO4) un iztvaicēja, Ja nepieciešams, var attīrīt ar vakuumdestilāciju, iegūstot 1,8g piperonāla.

Oksons - patentēts nosaukums baseinu dezinfekcijai, un to pārdod attiecīgos veikalos. To var izlaist dažādās formās un iepakojumos, tablešu veidā šķīdināšanai, bet mūsu vajadzībām labāk meklēt pulveri vai granulas. Tālāk mums nepieciešams nitroetāns, dažos gadījumos reaģents tiek pārdots kā piedeva automobiļu degvielai, nejaukt ar nitrometānu (to var pārdot arī kā piedevu degvielai).

2. solis:
1. Piperonāla (10 g) šķīdumam etiķskābē (50 ml) pievieno nitroetānu (10 ml), pēc tam cikloheksilamīnu (7 ml) un maisījumu tur 100*C temperatūrā 6 h.
2. Pēc tam maisījumu atšķaidīja ar H2O (10 ml) un atstāja 4*C temperatūrā uz nakti, pirms filtrēšanas, lai iegūtu 3,4-metilēndioksifenil-2-nitropropēnu 7,5 g dzeltenu kristālu veidā.

Tālāk var būt vairāki ceļi. Mēs varam reducēt nitropropēnu MDA, bet šajā tēmā mēs meklējam citu vielu. Lai gan MDA gadījumā ir iespējama aminogrupas metilēšana līdz MDMA. Šajā gadījumā primārā reakcija var būt amalgama.

Cits veids ir ketona iegūšana no nitropropēna:
1. Dzelzs putekļu (35 g) suspensijai etiķskābē (150 ml), kas atūdeņojas, pilienveidā pievieno 3,4-metilēndioksifenil-2-nitropropēna (10 g) šķīdumu etiķskābē (100 ml).
2. Iegūto maisījumu maisīja 2 h pie atteci atpakaļplūsmas, pēc tam atšķaidīja ar H2O (500 ml) un ekstrahēja ar dihlormetānu (300 ml).
3. DCM ekstraktu nosusināja (MgSO4) un koncentrēja zem pazemināta spiediena, lai iegūtu 3,4-metilēndioksifenil-2-propanonu (9 g) brūnas eļļas veidā.

No propanona un jau ar nitrometānu (vai gatavu metilamīnu) mēs varam nonākt pie MDMA, izmantojot amalgamu, vai izvēlēties citus ceļus.
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Man ir jautājums par šo sintēzi. Vai nitroetāna vietā es varu izmantot citas vielas?
 

Kai

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 7, 2021
Messages
25
Reaction score
22
Points
3
liels paldies par jūsu detalizēto skaidrojumu es esmu sācis pareizi mācīties ķīmiju šogad tiešsaistes kolhozā, un jūsu soli pa solim skaidrojums man patiešām palīdzēja saprast ar savām gludajām smadzenēm.(y)
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
44
Points
18
Tas ir fucked fuck un nevis projekts. Lai iegūtu 5 g prekursora, ir jāapstrādā aptuveni kilograms melno piparu. Tā ir īsta fucked fuck.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Ja jūs VĒL vēlaties veikt ekstrakciju, drošības apsvērumu dēļ vai kā citādi, NileReds patiesībā ir izveidojis video par to, papildinot to ar nevainīga skolēna auru, ko viņš piešķir visiem saviem "prekursora izgatavošana narkotiku ražošanai, maskējot to kā prekursora izgatavošanu matu krāsošanai" videoierakstiem. Un viņš izmanto 23 g melno piparu, lai iegūtu 1 g pārkristalizēta piperīna. Ar Soksleta ekstraktoru. Izbaudiet:
 

Sneaky.Base

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
32
Reaction score
10
Points
8
Sveiki, Viljams, vai varat sniegt mums kādu
Sveiki, Viljams, izskatās lieliski, vai jums ir kādas atsauces, ja nav, vai esat darījis šo metodi, vai tā darbojas?
 
Top