Question Kapsulu mērīšana

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Sveiki, zinoši cilvēki.

Es vēlos ieguldīt līdzekļus mazā kapsulu pildīšanas iekārtā, bet neesmu pārliecināts, kā noteikt, kāda izmēra kapsulas man vajadzīgas.

Pašlaik es ņemu MDMA kristālus, sasmalcinu tos līdz smalkam pulverim, nosveru 200 mg un piepildu 2 izmēra kapsulu.
Es to daru manuāli.
Man ražošana ir neliela apjoma, man vienreiz ir nepieciešams izgatavot tikai 1 vai 2 simtus kapsulu.

Tāpēc mans jautājums ir šāds: kā man noteikt, kāda izmēra kapsulu izmantot, ja es vēlos, lai MDMA vienmērīgi sadalītos pa visām kapsulām?
Es lasīju šo ziņu /threads/capsulation.387/, un tur ir daudz labas informācijas, bet man šķiet, ka man ir jāzina pulvera tamponādes blīvums, kā norādīts:
ZBh0wa5CIG


Tātad, ja kāds zina tīra MDMA (labi šampanietis 84%, es domāju), tad, lūdzu, dodiet man zināt, lai es varētu iegādāties pareizā izmēra kapsulas adn kapsulu preses, jo 2 izmēra kapsulas nav piepildītas, tāpēc manas devas būs pārāk un nevienmērīgas.....
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Sveiki, manuprāt, ir diezgan grūti atrast šādu informāciju. Vai jūs domājat par tilpuma blīvumu? Manuprāt, to ir diezgan viegli un labāk izmērīt pašam.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Būtībā es vēlos zināt tikai to, kāda izmēra kapsula man ir jāizmanto, lai tajā droši iepildītu 200 mg MDMA, atsevišķi nemērot katru devu.

Ja es mēra pats, vai man ir jāaprēķina saspiestā 200 mg smalkā pulvera MDMA tilpums un tad jāmēģina to saskaņot ar kapsulas izmēru?

Es jau zinu, ka 2. izmērs ir pārāk liels, bet vai man ir jāpāriet uz 3. vai 4. izmēru, lai iegūtu 200 mg?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Iespējams, ir pārāk daudz mainīgo lielumu, lai sniegtu universālu atbildi bez zināmas standartizācijas. Faktiskais MDMA daudzums atšķirsies visā vienā un tajā pašā partijā, ņemot viena tilpuma 200 mg paraugu, kas ņemts viens pēc otra, ja vien jūs to bumbiņveida malšanas procesā nesasmalcināsiet līdz smalkam vienmērīgi sadalītam pulverim. Jūs atrodaties uz robežas starp acīmredzami pietiekami svarīgu, lai jūs pat domātu par pulvera blīvumu, lai nebūtu pietiekami svarīgi, lai no tā nomazgātu safrolu un bumbiņu dzirnaviņas un sajauktu to ar pareizo neaktīvā pildvielas daudzumu, ka tas ir 200mg jebkurā kapsulā, kurā iederēsies 200mg vai vairāk.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Es to labāk ar neko nesajauktu. Nelielas ar rokām gatavotas smalki samaltu (ar piestu un miezeri) šampanieša kristālu partijas, jauks balts pūkains pulveris.

Lūdzu, paskaidrojiet "nav pietiekami svarīgi, lai no tā nomazgātu safrolu un bumbiņu dzirnaviņas un sajauktu to ar pareizo daudzumu neaktīvā pildvielas".
 
View previous replies…

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Tas ir netīrs un šampanieša krāsā, kas parasti nozīmē, ka tajā ir nereaģējis safrols, tad kāpēc jūs to nemazgājat?

Izmantojot savu attīrīto MDMA, jūs varētu to bumbuļdzirnavās (akmens tumblerī ar lodītēm vai BB) samalt ar neaktīvu pildvielu. Jūs aprēķināt, cik daudz pildvielas ievietot, lai pilnībā piepildītā jebkura izmēra kapsula saturētu 200 mg vai ļoti tuvu šim daudzumam.

Mani interesē, kāpēc ir tik liela nozīme tam, ka tas ir 200 mg, nevis "aptuveni 200 mg", vai 190 vai 210 ir tik ļoti atšķirīgi? 200 mg ir patvaļīgs skaitlis, kas izvēlēts tikai tāpēc, ka tas ir apaļš. Jūs pārspīlēti vienkāršojat situāciju, lai to nedaudz uzlabotu, lai gan, lai to uzlabotu būtiski, ir nepieciešams mazāk pūļu un pārdomu.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Ak, paldies.
Es negribu to mazgāt, jo tas ir pietiekami kvalitatīvs, un es nevēlos ar to sajaukties un palielināt savas izmaksas.
Kas attiecas uz 200 mg, jā, tas ir patvaļīgs skaitlis, un es gribu to dabūt tikai tur/tuvāk, jo tā ir laba izmēra deva ikvienam.
Es domāju, ka jums ir taisnība un ka es to pārāk sarežģīju, īpaši ņemot vērā, ka tās nav paredzētas tālākpārdošanai, bet tikai draugiem.
Man ir analītisks prāts, un man patīk izpētīt, kā pareizi rīkoties. Ja man būtu laboratorija, es to noteikti izmēģinātu... Es domāju, ka 84% ir tik tīrs, cik tīrs var iegūt MDMA (vismaz tāpēc GammaGoblin ļaudis man teica...).
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
302
Points
63
Jā, jūs visu sarežģījat. Sasmalciniet savu MDMA. Ja izmantojat papildu pildvielas, sasmalciniet un samaisiet visu kopā. Aptiekā iegādājieties lētākos preparātus kapsulās. Izņemiet no kapsulām visu lieko un mēģiniet tajās ievietot savu MDMA. Tā jūs noteiksiet kapsulu lielumu. pēc tam pasūtiet tukšas kapsulas atbilstoši izvēlētajiem parametriem.
 
Top