Izkausēts metamfetamīns kļūst zils

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Es pamanīju, ka, kad mans PSE pulveris kūst, pulveris kļūst zilgans. Tagad es metamfetamīnu pakļāvu kušanas testam uz stikla, un arī tas kļūst zils. Vai ir iespējams, ka manā produktā joprojām ir daudz nereaģējuša Pse? Ja JĀ, kāds tam varētu būt iemesls? nepareiza temperatūra??? gatavošanas laiks?????
vai ir kāds cits piesārņojums?

Es ceru, ka kāds var man palīdzēt atrisināt šo problēmu.
Paldies
Ar cieņu
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Kādas tabletes jūs izmantojat?
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Es izmantoju dažādus veidus, un visi tie uz stikla kļuva zili Es domāju, ka es kaut ko daru nepareizi ar reakciju vai tīrīšanu
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Sveiki, kungs, vai jūs zināt, kā no pseidoefedrīna hidrohlorīda tabletēm izņemt hlorfeniramīna malātu? Tas vienmēr šķīst tajā pašā šķīdinātājā kā pseidoefedrīns.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tātad metilamīns reaģē ar sārmu metāliem un elektropozitīviem metāliem, veidojot zilos " elektrīdus", ko izraisa solvatētie elektroni. Tas ir normāli un, iespējams, ir tas, ko jūs redzat
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Kādu reakciju secību jūs izmantojat?
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Ko jūs domājat ar reakciju secību?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Birch, Emde, Rp/I, Leukart, what reduction? Ir 20 metamfetamīna izgatavošanas veidi, kuru no tiem jūs izmantojat?
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Es izmantoju hipofosfora ceļu... ar sarkano fosforu, jodu, efedrīnu, fosforskābi...
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Man tā ir noticis tikai ar redfos Jods ar laika atbrīvošanu no pūkaini balta kļuva tumši zils kā pildspalvas tinte ok kvalitāte slikta raža tas notika 90. gadu vidū.
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Es izmantoju hipofosfora ceļu ar sarkano phos jodu ...
Kādu maršrutu man jāizmanto, lai kvalitāte būtu labāka?
 

Candyshop

Buying through escrow
New seller
Language
🇵🇱
Joined
Jul 13, 2023
Messages
30
Reaction score
17
Points
8
Deals
1
Sveiki, pamanīju forumā tēmu, tāpēc man ir jautājums, kādus daudzumus jūs izmantojat joda un sarkanā fosfora reakcijai , un orto skābes , ???? Norādiet daudzumus, izmantojot 1 kg efedrīna????
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Viņa nav pārāk karsts, ka maršruts ir labi Es neesmu pārliecināts, kas ir zilais es nekad īsti izskatīja to cuz tas nebija kvalitātes jautājums, lai gan karstums ir mans galvenais aizdomas
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Kāda temperatūra, jūs teiktu, ir piemērota šim maršrutam??? es tam izmantoju 110-130 C temperatūru.
 

maserkooo

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2023
Messages
80
Reaction score
42
Points
18
90 % gadījumu es deru uz suņa ekstrakciju no otrās vielas, ko satur lietotās zāles. tā man notika ar rhinopront.
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Es arī izmantoju rhinopront... produkts darbojas, bet tas nebija tik tīrs, kā es vēlos
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Kurš zina, kāpēc šis mets kļūst zils/zaļš ?
 

Attachments

  • MkAOcGKxjQ.jpeg
    MkAOcGKxjQ.jpeg
    2.4 MB · Views: 70

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Saskaņā ar meklēšanu visizsmeļošākajā metamfetamīna izgatavošanas ziņojumu dēļa vēsturē. (,,Hive archive") "Smurf dope" ir histamīna blokatoru; loperamīda, horfenimīna un loratadīna rezultāts No psedoefedrīna tabletēm netiek izņemtas ( iespējams, pat veselas tabletes krata un cep), un dzelzs vai vara izmantošana var izraisīt to zaļganu nokrāsu. 🧑‍🔬
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Kā es varu iztīrīt tabletes no tā??
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tas ir lielisks jautājums. Es to sākumā izskalotu ar bezūdens acetonu. Ja tas nepalīdzētu, es to izšķīdinātu karstā IPA un izlaistu caur Buknera piltuvi kā otro. Es izšķīdinātu to hloroformā un sūtītu caur Buknera piltuvi kā trešo, un es mēģinātu to ar ūdeni kā otro (izšķīdinot to un palaižot caur Buknera piltuvi), jo ūdens ir lētākais šķīdinātājs. Es redzu, ka hlorofineramīns un loperamīds šķīst ūdens spirtā un hloroformā, tāpēc acetons ir tava vienīgā.cerība, un tajā tas droši vien nešķīst, tāpat kā metamīns. Tātad tas ir labs izskaidrojums, kāpēc tas tur ir. Loratsdīns NEšķīst ūdenī, tāpēc tā ir jūsu vienīgā cerība, ja vien jums nav MEK DMSO vai kas cits labs.
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Paldies par šo labo informāciju... es vienmēr savu produktu klēsēju ar acetonu un veicu pārkristalizāciju ar etanolu.... bet tas joprojām kļūst zils.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Es parasti sāku rakstīt un tieši pirms nospiežu taustiņu "return" veicu 3 minūšu ilgu izpēti, un izpētē bija teikts, ka šīs lietas neiznāk viegli, kas bija loģiski, jo, ja tā būtu, tad to tur nebūtu.
 
Top