Izkausēts metamfetamīns kļūst zils

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Kādas tabletes jūs izmantojat?
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Es izmantoju dažādus veidus, un visi tie uz stikla kļuva zili Es domāju, ka es kaut ko daru nepareizi ar reakciju vai tīrīšanu
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Sveiki, kungs, vai jūs zināt, kā no pseidoefedrīna hidrohlorīda tabletēm izņemt hlorfeniramīna malātu? Tas vienmēr šķīst tajā pašā šķīdinātājā kā pseidoefedrīns.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Saskaņā ar meklēšanu visizsmeļošākajā metamfetamīna izgatavošanas ziņojumu dēļa vēsturē. (,,Hive archive") "Smurf dope" ir histamīna blokatoru; loperamīda, horfenimīna un loratadīna rezultāts No psedoefedrīna tabletēm netiek izņemtas ( iespējams, pat veselas tabletes krata un cep), un dzelzs vai vara izmantošana var izraisīt to zaļganu nokrāsu. 🧑‍🔬
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Kā es varu iztīrīt tabletes no tā??
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Es parasti sāku rakstīt un tieši pirms nospiežu taustiņu "return" veicu 3 minūšu ilgu izpēti, un izpētē bija teikts, ka šīs lietas neiznāk viegli, kas bija loģiski, jo, ja tā būtu, tad to tur nebūtu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Uļā saka, ka tetrahloretilēns ir pareizā viela
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
es veicu pētījumu, kopš sāku šo tred...
Bet jums nav mazāk iedarbības uz jūsu produktu....tā tikai garšo mazliet neglītāk...tā ka tā ir sava veida ```pirmā pasaules problēma`` haha
Paldies par padomu ... es koncentrēšos uz šo tetrahloretilēna pētījumu.....
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Sveiki, kungs, man ir tāda pati problēma kā jums. Kā jūs to atrisinājāt?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Sveiks, brāli. Es saskāros ar tādu pašu problēmu kā tu. Pēc metamfetamīna apdedzināšanas vienmēr paliek kaut kas zils/zaļš, un metamfetamīna apdedzināšana smaržo pēc gumijas degšanas. Es izmantoju joda un subfosforskābes metodi, nepievienoju sarkano fosforu, un reakcijas laiks bija 8-10 stundas.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Nāciet domāt par to pēc apspriešanās ar dažiem veciem draugiem tas notiktu tikai tad, kad mēs saņemtu klasteris fuck dažādas tabletes pagarinātas atbrīvošanas kaut kas ar spalvu tajā dažreiz Claritin tipa lietas Red hots generic daudzas lietas sūdi no ārzemēm mums nebija ne jausmas, kas tas bija, bet tur kaut kur bija tumšākais zilais es jebkad esmu redzējis manā dzīvē tas veida aizmirsu mārketinga tēmu AKA Smurf bet pēdējie pāris hits darīja garšo kā degošas riepas tāpēc paldies par visiem pētījumiem es neesmu domājis par šo problēmu daudzus gadus es jūtu, mēs tuvojamies risinājumam.
 

litioned

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 4, 2023
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
ivbeen saskaras to pārāk daudz reižu es smēķēju un tas nav garšīgs un pat nestrādā kā vajadzētu
varbūt kapsulas un ēst to nav mēģinājis
noteikti vajag tryy smēķēt eph pēc ekstrakta, ja tas iet blu
tad jūs varat mēģināt noņemt un ātri pārbaudīt, tad noņemt pēc reakcijas
sniedziet informāciju, ja esat izņēmuši thx
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Es patiesi atceros, ka visi runā par 1,1,1 patiešām redzu lietojumu sevi, un man bija viņai bremžu šķidrumu un runāt ar sevi fuck tas ir toksisks ass shit
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Es esmu retardēts jūs runājat par bremžu cleane
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Man ir daudz pieredzes šajā jomā. Es to darīju tīšām, kad biju jauns un stulbs. Zilā (dažreiz spilgti zaļā) krekinga ir saistīta ar histamīniem, kas velk kopā ar efedrīnu, kad jūs tabletes velkat ūdenī. Actifed (un ģenēriskās zāles) ir zilas. Histatabs (un ģenēriskie preparāti) ir zaļi. Jūs varat no tā izvairīties, ievelkot efedrīnu toulenā (vai citā veidā) un izgazējot to.

Savulaik visi gāzēja tabletes, tāpēc es vienmēr izvilku efedrīnu ar ūdeni, lai izceltos. Tad es uzzināju par visu "paraksta" trūkumu. lol.
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Sveiki, tagad ir daudz tablešu pildvielu. Dažus no tiem ir ļoti grūti atdalīt. Maleīnskābe ir tā pati viela, kas efedrīns. Kā tās tiek atdalītas?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Tātad es nebiju tik tālu, un jā, paraksta produkta negatīvā puse bija problēma, paldies par ieguldījumu es biju no laikmeta, kad tikai ūdens vilkšana šīs dienas ir pavisam noteikti beigušās
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Man personīgi patika zilā vai labāk dažreiz tas bija tik zils, ka izskatījās melns, un redzēt, ka mākoņainais mākonis zilais kāts bija diezgan runāt par treilera jā, specifiska garša tas nebija slikti, bet man vienmēr bija aizdomas vai nu karstums, vai kāda histamīna reakcija jebkurā gadījumā, kas man tiešām atgriež 90. gadus paldies par jūsu stāstu
 

Elsie

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 14, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
2010. gadā Kanādā bija izplatīts daudz metamfetamīna, kas izkusis kļuva zils. Ne tik intensīvi kā attēlā tālāk tēmā, tas bija drīzāk dzidri ledus zils. Acīmredzot krāsu izraisīja kāda jauna sastāvdaļa, ko viņi sāka pievienot Reactine zīmola pseidoefedrīna tabletēm. Tomēr tas bija labi.
Tavā gadījumā tas izskatās pēc metāla piesārņojuma, ko esmu redzējis arī agrāk, bet ne tikai tad, kad izkusis. Vai tā kādā brīdī ir nonākusi saskarē ar kādiem metāla instrumentiem?
Varēja būt arī bloķētājs, kas bija tabletēs ar mērķi sabojāt jūsu pavāru.

Vai jūs destilējāt eļļu? Ja jūs to darījāt, jums, iespējams, nebūtu šīs problēmas. Jums vajadzētu to pārvērst atpakaļ brīvā bāzē un destilēt. Tas visu salabos.
 
Top