Mefedrona (4-MMC) paskābināšana, kā to darīt?

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
Sveiki.

Mani interesē, kādu ceļu jūs izmantojat paskābināšanas posmā pēc brīvās bāzes mazgāšanas.

Pēc studijām un eksperimentiem, veids, ko es pašlaik izmantoju, ir acetona pievienošana 1:1 tilpuma bāzei ar HCl šķīdumu 1:5 acetonam.

Šādā veidā ir visvieglāk kontrolēt temperatūru. Arī man 2 reizes bija gadījies, ka brīvā bāze kļuva sarkana. Pieļauju, ka tas notika pārāk daudz nereaģējušās bk dēļ, un pamanīju, ka tas notiek biežāk, ja brīvā bāze ir koncentrētāka. Tomēr es dodu priekšroku bk un šķīdinātāja attiecībai 1:5, kamēr citi izmanto 1:3. Vienmēr var pievienot šķīdinātāju pēc tam, kad reakcija jau ir notikusi, bet tas rada papildu posmu.

Es arī lasīju par paskābināšanu zem ūdens. Tas arī ir labs veids, jo 4-MMC izšķīdīs ūdenī, un to ir vieglāk uzglabāt/transportēt no jūsu gatavošanas vietas. Tas arī padara saldētavas posmu pašsaprotami nevajadzīgu, jo lielākā daļa produktu nepaliks organiskajā slānī.

Kādam veidam jūs dodat priekšroku un kāpēc?
 

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
Vēl mani interesēja, vai, paskābinot ar ūdeni, šo šķidrumu var atkārtoti izmantot paskābināšanai nākamajai partijai? (Pievienojiet HCl ūdenim un paskābiniet nākamo partiju?
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28

Vai jūs domājat, ka, piemēram, jums ir 100 ml bāzes, jūs pievienojat 100 ml acetona un paskābināt ar hcl/acetona šķīdumu 1:5, vai arī pievienojat 100 ml acetona un pēc tam HCl 20 ml?
 
Top