Mefedrona (4-MMC) pulvera attīrīšana

Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
295
Points
63
Ievads
Mefedrona (4-MMC) sintēzes reakcija tiek veikta ar noteikta daudzuma blakusproduktu rašanos. Arī pēc reakcijas reakcijas maisījumā paliek zināms daudzums neizreaģēta prekursora. Lai samazinātu veselības apdraudējumu, ir nepieciešams attīrīt 4-MMC produktu ar nepietiekamu tīrību.

Rokasgrāmata

Tiklīdz ir iegūts mefedrona hidrohlorīds, maisījums jāpārvērš šķidrā stāvoklī. Pārāk biezu maisījumu ir grūti filtrēt. Produkts var aizsērēt Buknera piltuvi. Iegūtais produkts izskatās kā māls, satur dažādus piemaisījumus un tam ir asa ķīmiska smaka. Šāda produkta krāsa atšķiras no parastās. Tas var arī ilgāk sacietēt. Ir svarīgi no produkta noņemt pēc iespējas vairāk šķīdinātāja, un labāk ir panākt drupanu stāvokli, 4-MMC produktu uz filtra viegli maisot ar lāpstiņu. Ja produkts izskatās piesārņots, filtra mazgāšanai var izmantot nedaudz sausa ledus auksta acetona (jo aukstāks acetons, jo labāk). Ir svarīgi 4-MMC kārtīgi izžāvēt, lai tas būtu drupans un nesaliptu uz gabaliņiem. Žāvēšanai sausā siltā telpā var izmantot infrasarkano staru lampu (infrasarkano staru sildītāju). Lai pārliecinātos, ka produkts ir pietiekami sauss, tas ir jāpārsijā. Iegūsiet pulverveida frakciju.
2
3
UI43OdYZ6v
33
4-MMC pulvera kvalitāti pārbauda ar šķīdumu ūdenī: 4-MMC 1 g izšķīdina ūdenī 3 ml 100 ºC temperatūrā. Šo procedūru veic caurspīdīgā mērglāzē, lai varētu redzēt šķīduma krāsu. Šķīdumam jābūt dzidram un bezkrāsainam. Ja parādās nešķīstošas daļiņas vai tumša krāsa (tumšāka par citronu), nepieciešama papildu produkta attīrīšana. Jo tumšāka šķīduma krāsa, jo vairāk piemaisījumu satur 4-MMC.
IMG 20210719 135204
IMG 20210719 125956

Mazgāšana ar acetonu:
Mefedrona pulveri ievieto Buknera filtrā un ielej sausā ledū aukstu acetonu. Acetonu ielej vakuumsūkņa darbības laikā. Jāizvairās no pārmērīga acetona daudzuma uz filtra, jo daļa 4-MMC var izšķīst. Produkts jāfiltrē, lai tas būtu drupans, un acetons jānofiltrē, cik vien iespējams. Lai sasniegtu vislabāko rezultātu, 4-MMC var viegli samaisīt ar lāpstiņu. Acetonu pievieno nelielās porcijās, līdz uztvērējkolbā iegūst dzidru šķīdinātāju. Pēc tam produktu labi izžāvē, izsijā un atkārto pārbaudes procedūru.

*Mefedronapulvera attīrīšanai ir piemērots augstas kvalitātes 99%+ acetons, kas pirms šīs procedūras ir destilēts un izžāvēts. Dažreiz pirms acetona izskalo nelielu daudzumu dihlormetāna vai etilacetāta.


Pārkristalizēšana izopropanolā

Stikla vai emaljētu trauku novieto uz elektriskās plīts (izmanto tikai elektrisko plīti, jo izopropanols (IPA) ir viegli uzliesmojošs). Ielej IPA un ieslēdz maigu karsēšanu līdz 80 ºC. Kad ir sasniegta viegla vārīšanās (mazi burbulīši) temperatūra, sāk mefedrona piejaukšanu nelielās porcijās, maisot, lai izšķīdinātu visu produktu. Neļauj maisījumam pārāk daudz vārīties, sildītāju izslēdz, ja tas ir nepieciešams, lai produkts nesabojātos. Tiklīdz produkta šķīdināšana ir pārtraukta, tiek iegūts piesātināts mefedrona šķīdums IPA. Šķīdumu atdzesē līdz istabas temperatūrai, 8 h atstāj ledusskapī un 8 h - saldētavā. Rezultātā iegūst dzidru 4-MMC hidrohlorīda nogulsnes, lielākā daļa blakusproduktu paliek IPA. Nogulsnes filtrē vakuumā. Iegūto 4-MMC masu salīdzina ar 4-MMC sāli pirms pārkristalizēšanas. Ja zudumi ir pārāk lieli (> 50 %), daļa produkta, iespējams, joprojām atrodas IPA šķīdumā. Šādā gadījumā iztvaicē ~ 50 % IPA, lēnām atdzesē un atkal filtrē.

Mefedrona šķīduma attīrīšana dihlormetānā

Mefedronu izšķīdina proporcijā 1 g uz 1 ml ūdens (+30 °C), pievieno 0,5 tilpuma DCM un šķīdumu dažas minūtes enerģiski maisa. Šķīdumu atstāj vairākas minūtes nemaisot, un veidojas divi slāņi. Augšējais ūdens slānis ir mefedrona šķīdums, apakšējais slānis ir DCM ar blakusproduktiem. Slāņus atdala, DCM slāni izmet. Mefedrona ūdens šķīdumu var iztvaicēt līdz tīram pulverim vai izmantot kristālu audzēšanai. Mefedrona šķīduma mazgāšanu var veikt vairākas reizes, līdz šķīdums kļūst bezkrāsains.

Šīs metodes var izmantot kombinēti. Iegūsiet augstas kvalitātes pulveri, Ieteicams izgatavot kristālus http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...threads/crystallization-of-mefedrone-4mmc.72/
 
Last edited by a moderator:

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
Izšķīdinot ūdenī un sadalot abus slāņus un iztvaicējot abus, daudz nogulsnējās tas, kas bija DCM slānis tās gandrīz balts / dzeltens pulverveida kristāls. Pirms tam šķidrums bija oranžs.
Vai mefedrons ir daļēji izšķīdis DCM? Ja tā, tad arī piemaisījumi paliks pareizi?
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
295
Points
63
Jūs, iespējams, neesat pietiekami labi ekstrahējis mefedrona sāli ar ūdeni. Tāpēc jums bija mefedrons abās fāzēs. Uzrakstiet sīkāk, ko jūs darījāt, ja iespējams, pievienojot rezultāta attēlu.
 

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
@Marvin "Popcorn" Sutton Sekoja šim ziņojumam, attīrīšana DCM. Pirms jūsu aprakstītās attīrīšanas metodes piemērošanas mazgāts ar acetonu.

Nogulsnes DCM nav viegli šķīstošas (aukstā) ūdenī. Es iztvaikoju ūdeni, un nogulšņu gandrīz nav. 15 % no kopējās masas ir ūdens fāzē, bet pārējais - DCM fāzē.
 

Enalainirtselap

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 16, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
Pateicoties šim forumam, es veiksmīgi pagatavoju savu pirmo mefedrona partiju. Es izšķīdu mefedronu ūdenī kristalizācijai, bet ūdenim ir gaiši brūna krāsa. Saskaņā ar jūsu tēmu mefedrons satur piemaisījumus, un tam nepieciešama turpmāka mazgāšana. Man ir mefedrons, kas izšķīdināts pusūdens šķīdumā. Kopējais šķīduma daudzums ir aptuveni 800 ml.

Es nopirku DCM un ūdeni mazgāju apmēram 4 reizes, bet šķīduma krāsa nav citronu krāsa, kā jūs aprakstījāt, bet vairāk atgādina kokakolas krāsu. Es neattīrīju ar acetonu, jo paskābināšanai izmantoju HCL šķīdumu ūdenī.

Vai jums ir kāds padoms, kā rīkoties? Es izkristalizēju apmēram 20 ml šķīduma, attēlā zemāk.
4XcufODTzQ
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
acetona palīdzība u tikai tagad
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
@marvin
Atvainojiet, ka apgrūtināju, es biju iedvesmojies no ķīmijas sen tā mans laiks, lai sāktu.
Man ir tikai viens jautājums, labi. Es sekoju līdzi jūsu tēmai, un es gribētu pajautāt, ja es veicu acetona pirifikāciju, vai es varu vienkārši veikt IPA kristalizāciju?
Es domāju acetona pirifikāciju no jūsu tēmas zemāk, vai ir nepieciešams ievērot šos 3 soļus, kas minēti jūsu aktuālajā rakstā, vai tikai IPA kristalizāciju.
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Vai šī krāsa ir pieņemamas kvalitātes produkts?
LXYn9cqPyK
 
Top