Mefedrona (4-MMC) sintēze NMP šķīdinātājā. Liela mēroga.

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Mēs jau veicām veiksmīgu 3cmc sintēzi. Palīdzība bija ļoti pateicīga.
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Apsveicu, draugs! Tu esi labākais! Vai pēc tik lieliskiem panākumiem vielu pakļaušanā jūs varētu dalīties ar saviem faniem unikālajā pieredzē par šo sintēzi? jo es jau apmēram mēnesi mēģinu iegūt niecīgu, bet veiksmīgu rezultātu 3cmc sintēzē, bet līdz šim man ir bijušas tikai fiasko. Esmu izmēģinājis jau 5 dažādus šķīdinātājus, personīgi žāvēju acetonu destilācijas ceļā un ar bezūdens magnija sulfātu, bet pēc paskābināšanas un ikdienas stikla 🥛ar produktu eksponēšanas🌡️ -20⁰C temperatūrā, nebija ne vēsts par kristalizāciju. Sakiet, lūdzu, sākuma vielas CAS numuru?
 

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Metilēnhlorīds manuprāt ir labāks pie 4mmc taisnība 2h 40 ° bet ar 40 ° taulen tas ir pārāk mazs temperatūrai jābūt augstākai par 50%, t.i. 100g bk4 50g 4mmc + daudz piemaisījumu, jo tu nemaz neattīri eļļu es redzu pēc kristalizācijas tev būs kaut kur 40g varbūt mazāka efektivitāte es ieguvu 70% un 80% iznākumu uz metilēnhlorīdu
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
mana cieņa! vai jūs varētu dalīties ar savu unikālo pieredzi, kā iegūt 70% iznākumu 4mmc sintēzē DCM? Tas ir ārkārtīgi interesants rezultāts, vismaz man. Es būšu jums ļoti pateicīgs par apgaismību.
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Ar 3 cmc jums būs jautrāk
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Es pilnībā piekrītu jums, draugs. 3cmc man kaut kā atgādināja a-pvp attiecībā uz izdalīšanas un kristalizēšanas metodi. Ūdens, kurā ir izšķīdināts hlorūdeņradis, dēļ tie uzreiz nekristalizējas no šķīdinātāja, bet nosēžas uz dibena eļļaina šķidruma veidā. a-pvp ir sarkans, bet 3cmc ir radikāli melns. Tāpēc šķīdinātāja augšējais slānis ir uzmanīgi dekantējams un pēc tam šis viskozais šķidrums jāizskalo ar pietiekamu acetona daudzumu, un vielas gandrīz nekavējoties nogulsnējas. atliek tikai filtrēt un pārkristalizēt.
 

None

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2022
Messages
30
Reaction score
6
Points
8
Es skatījos, tur nebija sintēzes ar permanganātu un etiķskābi.
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Cilvēk, jūs taču interesē vecā metode, kā no efedrīna vai pseidoefedrīna, oksidējot to ar kālija permanganātu skābā vidē, izgatavot Džefu, vai ne? Tas ir ļoti vienkārši. bet vai nebūtu labāk to reducēt ar ūdeņraža jodu sarkanā fosfora klātbūtnē līdz metamfetamīnam? pirmkārt, jūs ilgāk būsiet apreibis, un, otrkārt, šī metode ir mazāk kaitīga veselībai. Ja jūs joprojām interesē šis jautājums, tad rakstiet man šeit telegrammā: Man atbildi: @placeres_prohibidos. Es tev palīdzēšu atrisināt šīs problēmas
 

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
Ketona un metila attiecība ir nepareiza. Tai jābūt 1:2 jeb nelielam metilamīna pārpalikumam. Jūs izmantojāt 1:1,6. Ceru, ka tas atbildēja uz jūsu jautājumu. Iespējams, arī jūsu sintēzē ir kļūdas, bet es tur nebiju, tāpēc nezinu.
 

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8
bet es ievēroju saskaņā ar rakstīto rokasgrāmatu. labi, es mēģināšu palielināt metila daudzumu un redzēšu, kāds ir iznākums. es precīzi ievēroju video redzamos soļus.
 

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8
Man ir viens jautājums, vai toluols ir labāks benzola aizstājējs nekā EA, ņemot vērā, ka toluols ir daudz līdzīgāks benzolam?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
nē, ne, ja vēlaties iegūt varavīksnes apjukumu, kas ar katru krāsas maiņu kļūst arvien nomācošāks.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
mēs izveidojām jaunu 4mmc pateicoties bb foruma veidlapas palīdzība
 

Attachments

  • KsDaJxUP0H.jpg
    KsDaJxUP0H.jpg
    6.5 MB · Views: 594

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Spriežot pēc šī fotoattēla, draugs, tev noteikti ir talants ķīmijā. Lūdzu, pieņemiet manus sirsnīgos apsveikumus. Tu esi labākais Bro ✊😉, un šeit ir mans pirmais mefedrona krustiņš. Tikai kaut kādu iemeslu dēļ hroms neļauj man ievietot attēlu... skumji.🥺
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Slava sers Viljamsam! Es veicu 3cmc sintēzi no 2Br-3Clpropiofenona CAS 34911-51-8 stingri saskaņā ar šo rokasgrāmatu ar vienīgo atšķirību, ka NMP vietā izmantoju DMSO, bet rezultāts joprojām nav apmierinošs. Glāze ar visu rokasgrāmatā norādīto komponentu maisījumu pēc paskābināšanas līdz pH = 6 jau vairākas stundas atrodas saldētavā -20⁰C temperatūrā, un nekādas kristalizācijas pazīmes pat nav novērojamas. Tikai glāzes apakšdaļā lēnām uzkrājas radikāli melna viela, kuras konsistence ir ļoti līdzīga izlietotai autoeļļai. Man ir jautājums visiem pieredzējušajiem šī interneta resursa lietotājiem un jo īpaši ekspertiem: kāds varētu būt manas neveiksmes iemesls, ja 4MMC sintēze no BK-4 vienkāršā DCM bija veiksmīga un iznākums bija aptuveni 50 %? Būšu pateicīgs par jebkuru racionālu un konstruktīvu skaidrojumu.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
jo man vajag 2 šķīdināt, un u dont heat it :p
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Atvainojiet, kungs. Es jūs pārpratu: "Vai jums ir vajadzīgi divi šķīdinātāji?" un "Es tos nekarsēju?"... Man nav nekas pret to, bet, lūdzu, paskaidrojiet, kāpēc tas tika teikts: uz 3cmc sintēzi, izmantojot 4mmc sintēzes tehnoloģiju, kā to prezentēja sers Viljams, vai arī tā ir jūsu personīgā, veiksmīgā pieredze 3cmc iegūšanā. fakts ir tāds, ka mana dzimtā valoda nav angļu valoda un es joprojām izmantoju trešo pušu tulkotāju pakalpojumus, komunicējot ar ārzemniekiem, tāpēc ir pilnīgi iespējams, ka es jūs pārpratu. Neuzskatiet to par nekaunību, mans lūgums paskaidrot savu piezīmi manam amatam. Es jums būšu sirsnīgi pateicīgs!
 

flyhigh

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
17
Reaction score
8
Points
3
Kāds ir mefedrona raits gramos ar šo procesu, izmantojot minētos daudzumus.
  • 2-brom-4'-metilpropiofenons (CAS 1451-82-7) - 5 kg;
  • n-metil-2-pirolidons (NMP; CAS 872-50-4) - 20 l;
  • Metilamīna 40 % ūdens šķīdums (CAS 74-89-5) - 8 L;
  • benzols - 20 L;
  • acetons - 30 L;
  • sālsskābes koncentrēts sālsskābes šķīdums (HCl 36%) ~ 1,5 L;
  • Destilēts ūdens - 20 L;
  • Magnija sulfāts (MgSO4);
 
View previous replies…

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
ja u veikts labs 50%-60% - 20%, kad u veikts kristāls
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
un kāpēc jūs vēlaties izmantot benzēnu, ja jūs izmantojat nmp?
 

Newbee

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 24, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Izvairieties no benzola, tā vietā lietojiet dcm.
 
View previous replies…

Newbee

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 24, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Izlasiet sadaļu par reaģentiem, lai pieminētu sintēzi.
Reaģenti:

  • 2-brom-4'-metilpropiofenons (CAS 1451-82-7) - 5 kg;
  • n-metil-2-pirolidons (NMP; CAS 872-50-4) - 20 L;
  • Metilamīna 40 % ūdens šķīdums (CAS 74-89-5) - 8 L;
  • benzols - 20 L;
  • acetons - 30 L;
  • sālsskābes koncentrēts sālsskābes šķīdums (HCl 36%) ~ 1,5 L;
  • Destilēts ūdens - 20 L;
  • Magnija sulfāts (MgSO4);
 
Top