Mefedrona (4-MMC) sintēze NMP šķīdinātājā. Liela mēroga.

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Jūs varat izmantot līdzīgus daudzumus
 

Lucy123

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 2, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Sveiki, Viljams. Es saņēmu n-metil-2-pirolidona (NMP) cietvielu. Vai man to atšķaidīt ar ūdeni? Cik daudz? Liels paldies!
 

PackMaN

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 13, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Pastāstiet man, lūdzu. Vai esmu pareizi aprēķinājis reaģentu un šķidrumu proporcijas, lai iegūtu 1-1,5 kg 4-mmc šai sintēzei. Paldies!

1) 2-brom-4'-metilpropiofenons (CAS 1451-82-7) - [1000 g].
2) n-metil-2-pirolidons (NMP; CAS 872-50-4) - [3000ml].
3) Metilamīna 40% ūdens šķīdums (CAS 74-89-5) - [2000ml].
4) Benzols - [6000ml]
5) Acetons - [80000ml].
6) Sālsskābes koncentr. ūdensskāb. šķīdums (HCl 36%) ~ [600ml] - [800ml].
7) Destilēts ūdens - [6000ml]
 

PackMaN

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 13, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Atvainojiet. ~ 700 - 800 mg
 

Chemix-Express

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
45
Reaction score
22
Points
8
Pēc 40 grādu sasniegšanas sāku pievienot m40 nelielās porcijās, lai nepārsniegtu 55 grādus. Temperatūru uzturu 50-55 grādu C robežās. ar pirmajām porcijām, pievienojot m40, temperatūra uzreiz paaugstinās, kad tā automātiski pazeminās, es pievienoju vēl vienu porciju m40. Pēc aptuveni 15-20 minūtēm esmu tikai pusē no plānotās m40 devas, bet, pievienojot nākamās porcijas, temperatūra vairs nepaaugstinās, bet tikai stipri lido uz leju. Izskatās, ka pēc tam, kad pievienoju pusi m40 un kopš pievienošanas sākuma ir pagājušas 15-20 minūtes, reakcija jau ir pilnībā notikusi un katra nākamā m40 porcija (ir pievienota tikai puse) vairs nepaaugstina temperatūru, bet tikai stipri atdzesē šķīdumu. Ko es daru nepareizi? Beigās veiktspēja sasniedz 20 %, un galaprodukts sāp acis un knābā degunu.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Labdien. Vai pēc reakcijas esat mazgājis reakcijas maisījumu ar ūdeni? (4. solis)
 
View previous replies…

Chemix-Express

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
45
Reaction score
22
Points
8
Jā, divas reizes vienāds ar ūdens tilpumu un vienu reizi 10% nātrija bikarbonāta šķīdums. Mani pārsteidz ļoti zemā efektivitāte, kur uz kristāla iegūstu aptuveni 53-55%. Dīvaini ir arī tas, ka, pievienojot pusi m40, otrajā pusē reakcija vairs nav eksotermiska, un temperatūra pievienošanas laikā tikai pazeminās.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Iespējams, jūs kaut kur pazaudējat savu ražību. Kādu pH jūs sasniedzat pēc paskābināšanas? Vai kristalizēšanas laikā esat izmantojis ledusskapi? Svarīgi ievērot visus nosacījumus, kas aprakstīti video pamācībā.
 

Chemix-Express

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
45
Reaction score
22
Points
8
Paskābināšanās vienmēr noved pie PH ap 6. Kad jūs rakstāt par ledusskapi, jūs domājat, ka neitralizēto frībāzi ievietojat ledusskapī, lai viss produkts izkristalizētos? Vai jūs domājat, ka tik daudz produkta varēja izšķīst? Vai tas ir normāli, ka pēc tam, kad pievienota puse m40, temperatūra pati no sevis pārstāj paaugstināties un viss atdziest? Paldies par palīdzību
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
>>>Kad jūs rakstāt par ledusskapi, jūs domājat, ka neitralizēto frībāzi ieliekat ledusskapī, lai viss produkts izkrīt?
jā, tieši tā
>>>Vai jūs domājat, ka tik daudz produkta varēja izšķīst?
Es nevaru atbildēt
>>>Vai tas ir normāli, ka pēc tam, kad pievienota puse m40, temperatūra pati no sevis pārstāj paaugstināties un viss atdziest?
Jā, viss ir kārtībā. Ja vēlaties pārbaudīt reaģentu pārvēršanos 4-MMC, varat izmantot TLC (skatiet Lab FAQ).
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Man ir jautājums, tas, kurš ierakstīja šos video, droši vien redzēja, ko viņš dara, bet rakstītais neatbilst patiesībai. video nav redzams, ka vārīšanai tika izmantoti divi šķīdinātāji un tikai viens pēc tam tika izmazgāts ar frīzbāzi ar ūdeni un etilēna acetātu, un viss, kur tad kāds redz benzolu?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Videoklipā benzola vietā tiek lietots EA. Kas ir problēma? Divi šķīdinātāji ir EA un NMP.
 

little-flower

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2023
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Sveiki"" Es gribētu veikt šo reakciju ar toluēnu, bet kolbā viss ir balts kā piens,,
vai kāds var man pateikt, vai tas ir normāli?,,, es vienkārši izmantoju toluēnu 24°C temperatūrā.
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Iegūto 2-brom-4-metilpropiofenonu benzolā pārlej atpakaļ tīrā kolbā un iegūst 200 ml 40% metilamīna (ūdens). Kolbai pievieno atgaitas dzesētāju, kolbu un termometru (vēlams). Maisīšanu apvieno un maisījumu nedaudz sasilda (30-40 °C). Kad bāzes temperatūra ir sasniegta, pievieno 300-400 ml (vienkārši izmanto vairāk). N-metilpirolidonu no pilināmās piltuves (strūklas veidā), pārliecinoties, ka temperatūra nepārsniedz 60 ºC. Pievienojot N-metilpirolidona eksotermisko reakciju, var palīdzēt temperatūra. Ja rokas ir pārāk taisnas, tā ir pārkaršanas pazīme, ieteicams nedaudz palēnināt maisīšanu, lai uzturētu temperatūru augšējā labajā stūrī). Kad viss N-metilpirolidons ir iepildīts, ļauj maisīt vēl 15 minūtes. Visa reakcija ilgst 15-25 minūtes.
Ja mums ir tīrs bk4 pulveris, tad mēs izmantojam tikai NMP un metiloamīnu, lai pagatavotu tikai...
 

malignoalfa

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Jan 1, 2023
Messages
25
Reaction score
2
Points
3
Par video kāds zinātu teikt:

1) Kādu mehānisko maisītāju izmanto? Augstākā līmeņa mehāniskie maisītāji bieži vien izskatās pēc metāla stieņa, nevis PTFE.

2) Kā sistēmā tiek veikta iztukšošana? caur kuru RBF caurulīti?
Redziet, ka sistēmā ir negatīvs spiediens, un viņš to izmanto, lai caur šļūteni padotu RBF ar reaģentu šķidrumiem.

Paldies!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Sveiki, nav tik svarīgi. Es Jums ieteiktu izmantot PTFE, ja tas ir iespējams.
Izmantojiet vakuumsūkni un silikona šļūteni. Kas ir problēma un ko jūs nesaprotat?
 
View previous replies…

malignoalfa

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Jan 1, 2023
Messages
25
Reaction score
2
Points
3
Tajos tiek izmantoti pieckārši RBF.
1) mehāniskais maisītājs
2) termometrs
3) kondensators
4) pievienošanas piltuve
5) vārsts ar padeves šļūteni

Mans jautājums ir šāds: kā šajā iekārtā tiek radīts vakuums?

paldies par jūsu laiku
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Papildus jūsu jautājumam gribu teikt, ka varat rūpīgi izlasīt tēmu. Tur ir saraksts ar iekārtām, kas jau ir uzrakstīts!
 

malignoalfa

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Jan 1, 2023
Messages
25
Reaction score
2
Points
3
Es tikai gribēju zināt, kur šajā sistēmā ir pieslēgts vakuuma avots
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Ļoti laba sintēze.
Man patīk strādāt šādā veidā ātri un viegli veikts.
 

Attachments

  • BVQauSmvMW.jpeg
    BVQauSmvMW.jpeg
    5.1 MB · Views: 690
  • VBZWlsuikx.jpg
    VBZWlsuikx.jpg
    4 MB · Views: 292
Top