Meškalīna sintēze ar nitrometānu. 1000 g skala.

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Reaģenti:
M4

  • 3,4,5-trimetoksibenzaldehīds (CAS 86-81-7) 1000 g;
  • Etiķskābe 5 l;
  • nitrometāns (CAS 75-52-5) 2 L;
  • Cikloheksilamīns (CAS 108-91-8) 100 ml;
  • Destilēts ūdens ~ 17 L;
  • Izopropilspirts (IPA) ~23 L;
  • nātrija bordhidrīds (NaBH4) 1200 g;
  • vara hlorīds (CuCl2) 72 g;
  • nātrija hidroksīds (NaOH) 25% aq. 8 L;
  • Magnija sulfāts (MgSO4);
  • Acetons 2,5 l;
  • sērskābe (H2SO4 konc.) ~ 410 ml vai sālsskābe (HCl konc.) ~ 150 ml;
Aprīkojums un stikla trauki:
1. solis. Beta-nitro-3,4,5-trimetoksistirēna sintēze (CAS 6316-70-7) no 3,4,5-trimetoksibenzaldehīda.
XzhxvnMYoK
1. 20 l kolbā pievieno 3,4,5-trimetoksibenzaldehīda (CAS 86-81-7) 1000 g, etiķskābes 5 L un nitrometāna 2 L.
2. Reakcijas maisījumu samaisa un pievieno 100 ml cikloheksilamīna.
3 . Pievieno 100 ml cikloheksilamīna. Maisījumu uzkarsē līdz 80 °C un maisījumu maisa 3 h.
4. Pastāvīgi maisot, pilienveidā pievieno 10 l destilēta ūdens. Veidojas dzelteni kristāli.
5. Pievieno maisījumu. Kristālus
filtrē un izmazgā ar destilētu ūdeni.
6. Pēc tam tos žāvē istabas temperatūrā.
7 . Pēc tam kristālus izšķīdina karstā verdošā IPA (
pēc iespējasmazāk) un ievieto saldētavā uz 12 h.
8. Pēc
tam kristālus izšķīdina karstā IPA( pēc iespējasmazāk). Pēc šķīduma kristalizācijas procedūras kristālus filtrē, mazgā ar nelielu daudzumu auksta IPA un žāvē gaisā. 7. Pēc šķīduma kristalizēšanas procedūras kristāli tiek izšķīdināti. Beta-nitro-3,4,5-trimetoksistirēna (CAS 6316-70-7) iznākums ir 920 g.

posms. Beta-nitro-3,4,5-trimetoksistirēna reducēšana ar NaBH4/CuCl2 līdz meskalīnam.
EdS9emk4pb
1. Izopropanola un ūdens maisījumu (IPA/H2O 2:1) 18 L pievieno 50 L sērijveida reaktoram.
2. Pievieno nātrija borohidrīdu (NaBH4) 1200 g vienā porcijā, nemainīgi maisot.
3 . Pievieno nātrija bahidrīdu (NaBH4). Beta-nitro-3,4,5-trimetoksistirols (CAS 6316-70-7) 1000 g pievieno nelielās porcijās, lai maisījuma temperatūra būtu zemāka par 60 °C.
4. Maisījuma temperatūra ir zemāka par 60 °C. Vara hlorīds (CuCl2) 72 g destilētā ūdenī 200 ml pievieno pa pilieniem tā, lai maisījuma temperatūra būtu zemāka par 80 °C.
5. Vara hlorīds (CuCl2) 72 g destilētā ūdenī 200 ml. Pēc tam reakcijas maisījumu ar ārējas sildīšanas palīdzību 30 minūtes uztur 80 °C temperatūrā.
6. Reakcijas maisījumam pievieno nātrija hidroksīda 25 % ūdens šķīdumu (NaOH) 8 l, labi samaisa. Iegūtos slāņus atdala.
7. Ūdens slāni
ekstrahē ar IPA 8 L (vai DCM, vai ēteri, vai benzolu). Ekstraktus apvieno un žāvē virs magnija sulfāta (MgSO4).
8. Pēc tam ekstrakciju pārnes uz spirta. Šķīdinātāju
destilē zem pazemināta spiediena, iegūstot eļļu.
9. Iztvaicē šķīdinātāju. Eļļu izšķīdina sausā acetonā 2 L.
10 . Pievieno sērskābi (H2SO4 konc.) vai sālsskābi (HCl konc.) pa pilieniem, pastāvīgi maisot, līdz tiek sasniegts pH 6.
11. Pievieno sērskābi (H2SO4 conc.) vai sālsskābi (HCl conc.). Maisījumu ievieto saldētavā uz 12 h.
12. Maisījumu ielej saldētavā.
Pēc kristalizācijas procedūras suspensiju filtrē un mazgā ar sausu aukstu acetonu. Meškalīna (CAS 642-73-9 vai CAS 832-92-8) iznākums ir 60-70 %.
M2
 
Last edited by a moderator:

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Sveiki,
Sinteze var būt vienkāršāka, un tā darbojas arī mazākā mērogā

Lai to padarītu vienkāršāku, mēs varam mainīt šos punktus no 2. soļa:

7. Ūdens fāzi ekstrahē ar 8 litriem IPA, DCM, ēteri vai benzolu.

Ļauj sadalīties slāņiem - atstāj uz kādu laiku. Paņem augšējo slāni. Atlikušo var ekstrahēt, pievienojot IPA. Pēc tam augšējo slāni un IPA no mazgāšanas var salikt kopā.

8. Dzeltenajam šķidrumam no 7. punkta pievienosim 30 % H2SO4. Mēs to darām pilienu pa pilienam, cenšoties, lai PH pazeminātos līdz PH 6. Lēnām pilienu pa pilienam. Tad mēs redzam, ka tas sāk kļūt pienains un redzam kristālus. Mēs varam atstāt to ledusskapī (nezinu, vai tas palīdzēs) un tad filtrēt.

9. Mums paliek meskalīna sulftae dihidrāts. Tas ir skaisti balts, un mēs to varam izmazgāt ar acetonu, ja vēlamies. Tas ir (C11H17NO3)2 x H2SO4 x 2H2O

Tas ir viegli - mums nav vajadzīgs vakuums...
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1

Iespējams, tas darbosies ļoti nelielā apjomā. Esmu pārliecināts, ka jūsu produkts nekristalizēsies 8 l šķīdinātāja. Šī iemesla dēļ jums ir jāiztvaicē šķīdinātājs. Arī acetons no 9. soļa izvelk ūdeni un paātrina kristalizāciju.
 
Last edited by a moderator:

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Es mēģinu to izdarīt ar 10 g nitrostirēna - es visu reakciju mērogošu no otrās daļas un no sākuma iegūstu 10 g nitrostirēna, un efekts ir 4,5 g meskalīna sulfāta.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Sveiki, vai attiecībā uz LAH ir kaut kas cits, ko ir vieglāk iegūt un izmantot tā vietā, vai arī ir kāds veids, kā es varētu saņemt norādījumus, kā iegādāties hidrīdu no kaut kurienes ar minimālām grūtībām? Mēģināju Indijā, un viņi bija bez ja! Es dzīvoju Apvienotajā Karalistē.
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Vai jūs galu galā atradāt kādu no tiem, kas paredzēti Lielbritānijai, draugs?
 
View previous replies…

BufoKing

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 30, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
man ir 100 g LAH, ko es vairs nelietoju. tas ir neatvērts zupas bundžā. ja vēlaties, es jums došu labu cenu.
Es tikai nātrija borohidrīdu /cucl2 izmantoju visam, kam to gatavojos izmantot.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
lol Es darīju tieši to pašu! Man ir diezgan bail tuvoties LAH!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Jūs varat izmēģināt NaBH4/CuCl2 metodi, ja LAH jums ir pārāk biedējoša vai arī esat jaunpienācējs preparatīvajā ķīmijā. LAH var spontāni aizdegties, ja ar to rīkojas nepareizi vai pietiekami ilgi tur apkārtējā vidē.
 

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 2, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Vai, to samazinot, jūs varētu samazināt visus reaģentus, piemēram, par desmito daļu, vai arī cilvēkam būtu jāveic molekulārā ekvivalence? tas man vēl ir ļoti jauns jebkādi ieteikumi, kā to darīt, vai kur to apgūt? iepriekš paldies.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Liela mēroga u var iet caur 3,4,5-trimeofenilacetonu
 

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 2, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Atrast 345-tmba nav briesmīgi grūti, un nitrometānu, šķiet, ir iespējams izgatavot no dažiem YouTube video, bet ne ar vislielāko yeids. kā būtu mēģināt to izdarīt ar 10 gramiem tmba? Vai jūs vienkārši sadalītu visu uz leju? ja kāds var palīdzēt norādīt kādu pareizajā virzienā, esmu pārliecināts, ka viņš būtu ļoti pateicīgs.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Ar šo aldehīdu var izmantot hlorpropionātu, lai, izmantojot glicidātu, iegūtu fenilacetonu. Ja šis reaģents jums ir vieglāk lietojams nekā nitrometāns, kas ir reglamentēts.
 

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 2, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Vai reaģentu saraksts izskatītos šādi?
100g tmba
.5l etiķskābes
.2l nitrometāna
10ml cikloheksāns
1,7 l destilēta ūdens
120g NaBH4
7,2g cuCl
0,8l NaOH
0,25l acetona
41ml H2so4
Vai arī man jāņem vērā molekulārās ekvivalences?
 

faszom

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 10, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Labdien.
Ja es nomainu nitrometānu pret nitroetānu, vai es varu izgatavot tma, izmantojot šo nabh4 metodi?
 

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 2, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Satriecošs jautājums, es arī meklēju atbildi. u domāju, ka tā, bet cerams, ka kāds pieredzējis cilvēks pievienosies
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Spilgta problēma, ko es saskatu, ir tā, ka IPA un ūdens ir pilnīgi sajaucami. Kā jūs vispār grasāties iegūt slāņusS! Vai tas vēl kādu satrauc vai pat satrauc?

Vai kāds patiešām ir veicis šo sintēzi, kā rakstīts?

Ja es kaut ko palaidu garām, lūdzu, dodiet man zināt!
 

Swirly

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 2, 2023
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
Es neesmu veicis šo sintēzi, bet, gatavojot 2c-b, izmantojot ļoti līdzīgu metodi, ūdens slānis nokrīt uz dibena, tiklīdz tas uztver nātrija bordhidrīdu. Tāpat ūdens un IPA atdalās, kad viens no tiem tur brīvo bāzi.

IPA un ūdens ir pilnīgi sajaucami, BET noteiktos apstākļos tie veido slāņus. Un šie slāņi būs ļoti atšķirīgi. Patiesībā var izmantot svaigu IPA, lai savāktu visu, kas ir ūdens slānī, un tie nesajauksies.
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Vai ir iespējams iegūt mazāku tilpumu 1. posmā, samazinot visas sastāvdaļas 10 reizes?
 
Top