Metamfetamīna un amfetamīna sintēzes metožu salīdzinājums

jasper

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Vai jūs varat izveidot video par NaBH4 procesu nav labas ķīmijas priekšzināšanas, bet ļoti vēlaties apgūt šo metodi
 

Methodman

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 9, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Man ir daži papildjautājumi. Kādas metodes padara labākus rīkus. Es nedomāju, ka gala molekula ir tāda pati. Šie p2p. I dont. Zinu, ar ko viņi dooing. Bet tas vienkārši nav tas. Hollow. Pseido. Es nekad nepavadītu dienu guļot un. ēst. Pat bērzs bija atšķirīgs tad tas hipo atšķirīgs tad orto. Bet tur bija. sava veida standarts. Tas diezgan js labs laiski. Un džerkošanai. Jebkuras domas
 

sumof666

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 29, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Ja jūs pērkat "rīkus", kas ir tirgū(un es domāju, ka jūs to darāt), domāju, ka ne vairāk kā tad.
20 % no jūsu "rīka" ir ĪSTAIS RĪCĪBA.
Atkarībā no tā, kā tirgotājs parasti jūs atradīsiet, iespējams, kofeīnu, kreatīnu.
Vēl viens faktors ir tas, kāda skābe tika izmantota, lai radītu amfetamīna sāli. Vislabāk, ja tā sulfiuric 6 tad biopieejamība ir visaugstākā, ja tika izmantota ortofosforic tā mazāk aviable jūsu šūnām. Ja tiktu izmantota citronskābe, jūs varētu izmantot ēdamkaroti, lai sajustu kādu triecienu.
Tā es to redzu.
visas metodes, kas noved pie Afreebase molekulas izveides, kā tā ir apstrādāta un kas ir izmantots, lai atšķaidītu jūsu GEAR atkarīgs, kā tas iedarbojas uz jums.
Man skaidrs amf sulfāts darbojas tāpat bez metodes ietekmes.
 

sumof666

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 29, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Ja jūs pērkat "rīkus", kas ir tirgū(un es domāju, ka jūs to darāt), domāju, ka ne vairāk kā tad.
20 % no jūsu "rīka" ir ĪSTAIS RĪCĪBA.
Atkarībā no tā, kā tirgotājs parasti jūs atradīsiet, iespējams, kofeīnu, kreatīnu.
Vēl viens faktors ir tas, kāda skābe tika izmantota, lai radītu amfetamīna sāli. Vislabāk, ja tā sulfiuric 6 tad biopieejamība ir visaugstākā, ja tika izmantota ortofosforic tā mazāk aviable jūsu šūnām. Ja tiktu izmantota citronskābe, jūs varētu izmantot ēdamkaroti, lai sajustu kādu triecienu.
Tā es to redzu.
visas metodes, kas noved pie Afreebase molekulas izveides, kā tā ir apstrādāta un kas ir izmantots, lai atšķaidītu jūsu GEAR atkarīgs, kā tas iedarbojas uz jums.
Man skaidrs amf sulfāts darbojas tāpat bez metodes ietekmes.
 
Top