Metamfetamīna no amfetamīna sintēzes ziņojums (ar panākumiem un gala fotoattēliem)

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Pēdējā partijā man izdevās tīrākās lauskas, kādas nekad iepriekš nebiju izgatavojis ;-) Lai izvairītos no iespējamām spekulācijām vai šaubām, redzot attēlu, es jebkurā gadījumā nosūtīšu paraugu uz laboratoriju.
 

Attachments

  • qhCA0JvFYx.jpg
    qhCA0JvFYx.jpg
    95.8 KB · Views: 416

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Kāda ir cilvēku problēma ar šo produktu, tas ir augstākās kvalitātes, tas ir slāņi, piemēram, šķelts šīferis, ja cilvēki domā, ka tas ir viltots, viņiem ir akmeņi tur galvā šķelts šīferis izskatās tikai ar tīru D metamfetamīnu, un tas izskatās, ka tam bija patiešām lēna rekristalizācija, tāpēc tas tika darīts ar mīlestību un laiku, nevis steigā vai sasaldēts ar freonu vai šķidro slāpekli.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Vau, BTC šefs, šķiet, ka kādam no jūsu upuriem ir kādi dokumenti, kuros teikts, ka esat melis. Bija pārbaudīts tavs sūds, tāpēc tas padara šo drosmīgo melus, ko tu teici šeit, laylughable un padara ļoti skaidru, ka tev nevajadzētu pārdot sūdus nekur. Jūsu tikai scammer. Tikai tā vietā, lai ghosting viņiem jūs domājat, ka jūsu reāls gudrs un nosūtīt viņiem bullshit. Es nezinu, kā BB jūtas par scammers, bet laboratorijas tests pārdod man es nekad darīt nekādu biznesu ar jums, un, ja es redzu, kāds cits dara kļūdu uzticoties jums es apgaismos tos nekavējoties. Scum Bag.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
"Kas ir tas, ka tev nevajadzētu būt spējīgam pateikt, ka es tevi krāpju?" - "Kas ir tas, ka tev nevajadzētu būt spējīgam pateikt, ka es tevi krāpju?" Vai tas ir tas, ko jūs domājāt. Nebiju rēķinājies ar laboratoriju, huh?
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Mans aizraušanās ar D-metu un D-amfiju tagad ir beigusies, ciktāl vēlos pamēģināt tos smēķēt, lai redzētu, par ko ir tāda ažiotāža. TBH no mana D-amph un D-meth izgatavots n smēķēts ir 100% SHIT un laika izšķiešana. Labākais un vienīgais ievadīšanas veids ir perorāli, ciktāl tas attiecas uz amfetamīniem!

Pat tad, ja ir piekļuve farmācijas D-amph, tas ir jābūt tīram D un nav L Amph vai Meth, tiešām pārsprāgt manu burbulis b.s piepildīta hype šeit ceru, ka tas parāda, lai netērētu laiku n pūles par stulbu idejas.

Ja jūs vēlaties meth padarīt meth! Neiznieko labu Amph & reaģentu, pārveidojot metamfetamīnu, nav vērts tērēt laiku vai pūles vai izmaksas!!!!.

Vienīgais, ko es uzzināju, ka ir kaut kas, ko es zinu no freebasing HCl koka ir D-amph HCl, kad sausa, bet joprojām eļļa, būs uzreiz kristalizējas, ja jūs saskrāpēt trauku!!! 3 dienas eļļu, mans baghead draugs ieguva gabals vara sietu un saskrāpēts eļļu trauku, un BUM instant pulveris.
Tātad, ja jūs mēģināt, lai eļļa pārvēršas pulverī dienu vai divas, saskrāpēt to ar stikla stieni, metāla asmeni pēc izskata jebko, lai izraisītu kristālu veidošanās sākumu!
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Jūsu problēma ir tā, ka jūs neesat kaut ko labu kūpinājis, citādi jūsu attieksme būtu 180 grādu leņķī.
 
Top