Metamfetamīna iegūšana no efedrīna, izmantojot jodu un sarkano P

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Ļoti detalizēts skaidrojums, ķīmiķe, man tagad ir 57% nātrija hidroleitnskābe, sarkanais fosfors, jods, pseidoefedrīna hidrohlorīds un destilēts ūdens. Vai varat man pateikt pievienošanas attiecību, refluksa temperatūru un laiku?
 

Hypnou

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 1, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Es nesaprotu, kāpēc tieši tā, es tikai jautāju, jo labāks veids man vienmēr būs E+P+H3PO4 85%<+... un sildot līdz 110C un sākot pakāpeniski samazināt I atbilstoši E daudzumam reakcijā, būtībā, kad es filtrēju reakciju traukā ar toluolu vai ksilēnu un pievienoju maisījumu NaOh ar ūdeni, lai man būtu tā pati tīrā brīvā bāze, ko es varu filtrēt no sausa NaOh, kas lieliski absorbē visus piemaisījumus pēc 2-3 reizēm pievienojot maisījumu HCl 32%<+ ar ūdeni katru reizi kratot un atdalot mazāku daļu, lai es varētu izgatavot skaistāku produktu bez pārkristalizēšanās, bet, puiši, es negribu, lai es izskatītos kā labākais gudrākais cilvēks pasaulē, tikai jautāju, kāpēc tas ir tik sarežģīti, jo es nekad neesmu izmēģinājis citu metodi, ko es zinu, kā to darīt. 🙃 miers 🤘
 

fruithuntr

Don't buy from me
Member
Joined
May 7, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Tātad mums pat nav nepieciešams refluksa kondensators un mēs varam to gatavot tikai pusotru stundu, nevis 24 stundas? kāpēc video ir augšup, ja gatavošanas laiki ir nepareizi un viņš nav refluksa? vai tas vispār darbosies? kāpēc ievietot nepatiesu informāciju, vai mēs varam iegūt labāku metodi, lai izmantotu, ka šis puisis video, kā mēs varam veikt reakciju ar refluksa mazām partijām, izmantojot otp produktus vai kā ethis video saka, ka mums pat nav nepieciešams refluksa, im ļoti mulsina, kāpēc admin varētu atļaut šādu crappy video izmantot šajā vietnē.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Jums ir daudz kritikas ar daudz jautājumiem ! Ja jūs varat labāk?. Apskatīsim jūsu video!
 

Hypnou

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 1, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Hei dude atvainojos tikai jūs nedomājot par mani nav slikti iam tiešām draudzīgs cilvēks un curios bet es gribu zināt, kāpēc tik, ka sarežģīti un ilgāk, un kāpēc izmanto tik daudz joda un darbojas ar Hipofosforskābe, Es gribu būt veikt dažas manas video tikai viedokļiem no citiem cilvēkiem ar šo hobiju, bet es esmu paranoja norīkošanu ēterī 😶‍🌫️ miers 🤘
 

bigclit

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 6, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Vai kāds var mani sasaistīt ar kādu vienas pot metodi, kur es varu saņemt visus materiālus klātienē. Idc, ja es tikai galu galā ar kādu netīru metamfetamīnu, vienkārši meklēju projektu, kamēr sieva nedēļas nogalē ir prom no pilsētas.
 

Hypnou

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 1, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Duuuuude lūdzu, jūs to nedariet, patiešām pastāv daudz labāku metožu, ko jūs varat iemācīties paši, tikai par cieņu gatavošanai 🫠
 

Amin. M

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 28, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Man nav pieejams nekāds efedrīna veids, kāda ir tā alternatīva? Vai jums ir zināma cita metode, lūdzu, informējiet mani.
 

Jeffrey B.

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 25, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Jūs varat to sintezēt, iegūt no augiem vai iegādāties bezrecepšu/recepšu medikamentu veidā, atkarībā no dzīvesvietas.
 

Amin. M

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 28, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Esmu izmēģinājis visas metodes Ne no zālēm, ne no auga Man nav pieejams nekāda veida efedrīns.
 

calmcatfather

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
šeit ir teikts racēmiskais jeb sintētiskais efedrīns. Vai tā vietā mēs varam lietot psodoefedrīnu?
 

iceberg

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
Jul 15, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Vai kāds var atbildēt uz šo jautājumu?
 

calmcatfather

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Cik esmu izpētījis, domāju, ka efedrīns vai pseidoefedrīns hidrohlorīda sāls veidā veiksmīgi darbojas šajā reakcijā. Tomēr man vēl nav izdevies atrast galīgo informāciju.
 

picture5757

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 14, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, kungs.
Paldies.

Man ir jautājums.

Kāpēc tas ir pulvera, nevis kristālu formā?

Kāda ir gatavā produkta tīrība?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki, jo tas ir racēmiskais metamfetamīns.
Tā tīrību nav novērtējusi analītiskā laboratorija.
 

picture5757

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 14, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
paldies jums, kungs.
Vai video metodes un moskvas maršruti ir vienādi?
 
Last edited:

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
DCM / dihlormetāns / metilēnhlorīds (tas pats), reaģējot ar sekundārajiem amīniem, rodas vienāds daudzums hlormetilhlorīdu un imīnija hlorīdu. Tie var reaģēt ar pārējiem amīniem, bla bla bla bla. Ātrums, kādā tas notiek, ir atkarīgs no amīna, es vienkārši izvairos no DCM kā šķīdinātāja izmantošanas, strādājot ar jebkāda veida amīniem.
 

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
Tas ir pulveris, jo to vienkārši nepieciešams pārkristalizēt. Taču tas ir tas pats: ja pulveris ir pilnīgi tīrs un pārkristalizācija tiek veikta tikai estētisku apsvērumu dēļ (kā tas izskatās), tad tas ir vienkārši jāizšķīdina un lēni jāiztvaicē. Lēna iztvaikošana nozīmē lielākus kristālus; ātra iztvaikošana nozīmē mazus kristālus, kas var izskatīties kā pulveris. Pārkristalizācija parasti netiek veikta, un tiek pieņemts, ka tā tiks veikta, ja persona to vēlas, jo tas var būt ļoti personalizēts fināla solis.

Ja pārkristalizācija tiek veikta attīrīšanas nolūkā, tad pēc izšķīdināšanas tā ir karsti jāfiltrē, kam seko lēna iztvaikošana, un parasti visas molekulas izvēlas veidot savu režģi ar līdzīgām molekulām. Tas nozīmē, ka viss, ko mēģina izņemt, atradīsies kristāla ārpusē, nevis iekšpusē.
 

222mario

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 27, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Esmu šeit pavisam jauns , vai kāds varētu man palīdzēt ar ražošanu ?
 

iceberg

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
Jul 15, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Cik ml jābūt stikla baloniņam un cik lielam jābūt atgaitas kondensatoram? Vai varat atbildēt?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Par kādu balonu jūs runājat? Standarta Allihn refluksa kondensators, vidēja izmēra.
 

iceberg

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
Jul 15, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Sarakstā ir NH4Cl un H2SO4. Kur tieši tie tiek izmantoti sintēzē? Paldies par atbildi.
 
Top