Metamfetamīna sintēze no P2P, reducējot NaBH4. Vidēja mēroga.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Labdien,

Pēc daudziem izmēģinājumiem, izmantojot metilamīna HCL, pamatojoties uz šo metodi, es dalīšos ar labāko veidu, ko es atradu, lai iegūtu metamfetamīna frībāzi lielā apjomā:

  • 966 gr P2P
  • 14 litri metanola
  • 1183 gr metilamīna HCL
  • 638 gr NaOH
  • 452 gr Bezūdens nātrija sulfāts
  • 105 gr NaBH4
  • 35 l destilēta ūdens
  • 7 litri DCM

- Piepildiet reaktoru ar 14 l metanola.
- Maisot izšķīdina metilamīnu HCL
- Uzstādiet reaktora temperatūru 0C (nevis maisījuma temperatūru) un pievienojiet NaOH, temperatūra paaugstināsies.
- Kad temperatūra atkal sasniegs 20C, pievieno P2P, temperatūra paaugstināsies, maisot 45 min-1 stundu.
- Pievieno 252 g bezūdens nātrija sulfāta.
- Kad maisījuma temperatūra sasniegs 8C, sākt pa daļām pievienot NaBH4, nepārsniedzot 20C temperatūru.
- Kad viss NaBH4 ir pievienots, ļauj maisījumam maisīties 20C temperatūrā aptuveni 2 stundas, līdz maisījums pārstāj burbuļot.
- Pievieno ūdeni un turpina maisīt 5 min.
- Pievieno DCM un maisījumu maisa 10 min.
- Pārtrauc maisīšanu un ļauj slāņiem atdalīties.
- Saglabā apakšējo slāni un izmet augšējo (nav izdevīgi ekstrahēt šo ūdens fāzi).
- Saglabātajam slānim pievieno 200 g bezūdens nātrija sulfāta un samaisa.
- Filtrējiet Buknera piltuvē
- Iztvaicējiet DCM
- Iegūta tīra un smaržīga metamfetamīna brīvā bāze

;-)
 
View previous replies…

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Sveiki! Vai ir kāds iemesls, kāpēc jūs izmantojat 17,6 mol metilamīna.hcl salīdzinājumā ar 15,9 mol NaOH? Vēl viens jautājums: vai jums nešķiet, ka šāds žāvējošā aģenta daudzums ir mazliet par maz? Šajā iekārtā rodas daudz ūdens. Vienkārši interesē
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Im.gking būt kluss godīgs un Frank šeit ir kāds, ja jūs mēģinājāt produktu tas padara stiprumu gudrs iits fucken sūdi yrs jūs veicat produktu, bet tas neko nedara ne tikai man 4 citi cilvēki teica to pašu pēc produkta ražošanas pēdējo 20 gadu laikā es esmu gatavojas jums visiem pateikt. taisni, ja vien jūsu reakcijā nav metāla, netraucējiet to, kas piešķir produktam izturību, ir metāli litija kāja jods jods hipofos/rp p2p alumīnija amalgama jūsu reakcijai ir jābūt vienai no tām, citādi jūs tikai tērējat laiku, pūles un naudu, lai ražotu sūdus.
Es neesmu, kam iet uz kādu es esmu tikai norādot faktus paldies btc bioss turpināt labu darbu es esmu gatavojas mēģināt un atrast citu metodi, kas ir metāls, lai es nemetu šo p2p uz tualeti visas šīs metodes bez metāla tajās ir līdz ifucken.us3l3ss
 
View previous replies…

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
Lai MDMA sintēze notiktu kaut kas līdzīgs?
Sākot no PMK glicidāta un reducējot ar NaBH4, var iegūt lees spēcīgu MDMA?
Sākot no piperonāla un reducējot ar amalgamu, tas būs labāk, vai sākt no PMK glicidāta un reducēt ar amalgamu?
Lūdzu, es gribu sev pagatavot vislabāko produktu... man apnicis pirkt sūdus patēriņam. yeasr ago... there was a really nice MD stuff... now is shitty shitty shitty
 
View previous replies…

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Paldies par atbildi un atbalstu mani ar to, ka nātrija borohidrīds padara sūdu rīku vienkāršu, jo tas ir reducējošs aģents, ja vien reakcijā nav kāda metāla veida, aizmirstot par spēcīga produkta iegūšanu, un es stāvu, bet to, ko es uzskatu, wth vairāk nekā 30 gadu pieredze šajā spēlē.
Un b
Vēl viena lieta, es zvēru pirkt un visi cilvēki šeit ir jāsāk saskaras p2p nabadzības pakete meth nevar un nebūs compeate ar meth izgatavoti bet pseudo vai efedrīna bērza maršruts un hypo maršruts vienkāršs, ka
Es testēt visu, kas man ir, lai pārliecinātos, ka nav problēmu un kvalitātes kontroli es tikai veikt labāko produktu un pārliecinieties, ka tas ir labākais produkts, pirms tas atstāj mani es nevēlos dzirdēt bullshit par manu produktu, tāpēc, ka, kāpēc tas ir jāpārbauda, pirms tas iet, lai cilvēki nevar pull tur bullshit skenē sakot, ka produkts bija sūdi un man ir rep, lai saglabātu un lepoties ar to, ko es ražo
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Dīvaini, ka ar MDMA ir pilnīgi pretēji, no visiem sintēzes mēģinājumiem, ko es veicu ar MDMA, NaBH4 reducēšana dod spēcīgāku produktu.
Es nevaru izskaidrot, kāpēc, jo precīzi nezinu, bet esmu praktiski pārliecināts, ka viss ir saistīts ar enantiomēru izšķiršanu, šajā gadījumā MDMA ir pilnīgi racēmisks, nekāda izšķiršana netiek piemērota. Šķiet (neesmu pārliecināts, tikai balstoties uz pieredzi), ka NaBH4 ir labs veids, lai iegūtu labus racēmiskus produktus, bet nav labs ceļš, ja vēlāk nepieciešams veikt izšķiršanu, piemēram, metamfetamīna gadījumā.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nav iespējams kaut ko apspriest, ja galvenais ir "fakti", kas balstīti uz personīgām izjūtām bez jebkādiem ķīmiskiem vai zinātniskiem argumentiem.
Ir ļoti viegli saprast, ka tīrs MDMA ir tīrs MDMA un tīrs D-mets ir tīrs D-mets, ja iegūst tīru produktu, tas ir unikāls savienojums ar unikālu molekulas struktūru.

D-Meth
CwJF9NOtWh

MDMA
WWb1R28Adk

Ja jums ir šīs tīrās un izolētās molekulas, neatkarīgi no tā, kādu ceļu jūs izmantojāt ar metālu, bez metāla, pat ar maģiskām metodēm... nebūs nekādas atšķirības, jābūt tieši tādām pašām.
Par stiprumu varētu mainīties tikai piemaisījumi (tīra produkta koncentrācija nav pietiekami izolēta) vai enantiomēru atdalīšana (tādā gadījumā nebūs precīza molekula no attēla).
Es varu jums iedot rokās 10 tīra produkta paraugus, kas iegūti, izmantojot dažādus ceļus, un jūs nekad neuzzināsiet, kāds ceļš izmantots katrā no tiem, to nebūs iespējams atšķirt.

Vienkāršs piemērs - tīrs tehniski destilēts H2O ir tīrs H2O, un jūs nezināsiet, kāds paņēmiens izmantots tā iegūšanai, jums būs tikai H2O.

Ar šo es nevēlos mainīt jūsu domas vai jūsu sajūtas, lietojot produktu, es tikai paskaidroju pretstatītus un reālus faktus, kurus ar tādiem pašiem rezultātiem varētu parādīt jebkuram jebkurā vietā.

Paldies.
 
View previous replies…

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Kāpēc neveicat abu produktu (pseidometāna un NaBH4 - metāna) TLC? Ja tā ir viena un tā pati molekula, tad, iespējams, izšķirtspēja nav pareiza. Pseudo dod 100 % D-metha, no P2P ir grūti pietuvoties šai tīrībai (un neiespējami to sasniegt).

Būtu lieliski, ja izdotos noskaidrot šī jautājuma būtību. No vienas puses, ja tā ir tā pati molekula (kā teica btcboss), tai vajadzētu būt vienlīdz efektīvai, no otras puses, esmu pārliecināts, ka arī ziņojumi par efekta trūkumu ir patiesi, tāpēc mums ir svarīgs jautājums, kas jāatrisina. Man diemžēl nav piekļuves pseidozāles (un es nevaru būt apgrūtināts, lai izvilktu no pretklepus medikamentiem), bet, ja man būtu, es mēģinātu to noskaidrot.

Vai kāds ir izmēģinājis Al/Hg produkta efektivitāti? Vai Al/Hg ir labāks P2P samazināšanai, jo tajā ir iesaistīts metāls?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Unikāls reāls skaidrojums varētu būt saistīts tikai ar izšķirtspēju, nekad ar iegūtajiem galīgajiem materiāliem, es darīšu Al/Hg un pārbaudīšu.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Es jau zinu tht atbildi p2p nevar pabeigt ar pseido vai efedrīna sintēzi Viens optiskā tīrība 90% pseido un efedrīnam, kur p2p augstākais ir 74% un tad izomēra koeficients dmeth nav izšķirtspējas bullshit ka pseido un efedrīns padara p2p cant compeate tas ir kā iet uz cīņu ar vienu no jūsu rokām, kas ir sasietas aiz muguras.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Lordoftheshard, no pseido/efedrīna iegūtā metamfetamīna optiskā tīrība ir 100% D-mets (efedrīns un pseidoefedrīns ir viens otra izomēri. Molekulā ir 2 stereocentri, un efedrīnam un pseidoefedrīnam atšķiras viens no stereocentriem, otrs ir vienāds, un šis pēdējais joprojām ir D-metā.

Paskaties uz šo attēlu:

SAw5heyCLp


Nav pārsteidzoši, ka farmakoloģiskā iedarbība piemīt tikai molekulām kreisajā pusē, - efedrīnam un + pseidoefedrīnam, tās ir tās, ko pārdod aptiekās kā efedrīnu/pseidoefedrīnu. Tām, kas atrodas labajā pusē, nav iedarbības.
Šie divi atšķiras tikai hidroksilgrupas stāvoklī, kas, pārveidojoties par metamfetamīnu, reducējas līdz H, tāpēc tie kļūst vienādi, t. i., D-meth (100% D izomērs).

Pastāv izšķiršanas metodes, ar kurām var sasniegt daudz augstāku nekā 90+ tīrības pakāpi, izšķirot D/L metamfetamīna racēmisko maisījumu, kas iegūts no P2P, bet tas nav tik vienkārši.

Sākotnējais jautājums attiecas uz iespējamo metamfetamīna efektivitātes trūkumu, ja to reducē ar NaBH4.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Labdien,

Es pārbaudīju Leukarta Meth un vēlāk D-metha iegūšanas ceļu ar vīnskābi, un varu apstiprināt, ka NaBH4 ceļam ir kāda īpatnība(vēl nezinu kāda), šis ceļš dod Meth, kas ir grūtāk izolējams D-metha es nezinu iemeslu, bet par to "D-meth" no NaBH4 ceļa šķiet mazāk efektīvs.
Man joprojām nav nekādas jēgas, bet tas ir fakts, ko pats pārbaudīju.
Tagad man ir jāmēģina aukstais ceļš ar metanolu un metilamīnu, bet tā vietā kā reducējošo vielu izmantoju NaBH4, es izmantošu alumīnija amalgamu un atjaunināšu informāciju.
Es ceru, ka šī informācija palīdzēs.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Veicu metožu par nātrija borohidrīdu, atdalot ar d-vīnskābi etilspirtā, nekādas problēmas neradās. D-izomērs kristalizējās, L-izomērs pēc spirta destilācijas palika biezas eļļas veidā. Diemžēl es nemērīju rotācijas leņķi.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Atvainojiet, ja mans ieraksts nav bijis pietiekami skaidrs, es nerunāju par problēmām saistībā ar izšķirtspēju vai kristalizāciju.
Pagājušajā gadā es bez jebkādām problēmām darīju lielu daudzumu met met met NaBH4 maršrutā, ir efekta jautājums.
Es zinu, ka Meth ir Meth patiesībā es rakstīju daudzas reizes, ka tas nav iespējams, ka būtu piemaisījumu jautājums vai tamlīdzīgi, bet nav.
Es nolēmu to pārbaudīt, un no tās pašas P2P partijas es, kā vienmēr, darīju D-Meth no NaBH4 maršruta, un es darīju D-Meth arī no Leuckart maršruta, abos izmantoju to pašu izšķiršanas procesu, attīrīšanu, kristalizāciju... abos šķiet identisks laboratorijas ziņojums no katra dod 96-97 %, bet efekts nav tāds pats.
NaBH4 ceļā iegūtais efekts ir īsāks un vājāks nekā Leukarta ceļā, un vienīgais ķīmiskais izskaidrojums ir izomēra izšķiršana, ko es joprojām nezinu (bet es to zinu, hahah), šķiet, ka NaBH4 ceļā iegūtais mets ir mazāk efektīvs.
Man ir dīvaina situācija, jo Meth ir Meth, bet es nevaru noliegt paša pārbaudītu faktu.
Paldies.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Es nebūtu nākt šeit un izskatās kā idiots, ja tas, ko es apgalvoju, nav taisnība, pat Hank teica, ka tas ir agrāk pavediens meth ir domājams, ka meth molekula, bet tas nav tā, kā tas ir izgatavots, ir viss, kas saistīts ar iznākumu beigās es neesmu zinātnieks rieksts man patīk ti izmantot pamatus un vienkāršot lietas, tāpēc es domāju, kā manā pēdējo 30 gadu laikā šo sūdi, kas bija labākais produkts man ir bijis, kā tas tika veikts sintēzes visiem ir metāls tajos
No reālās pasaules stāvokli punkts cilvēki var apgalvot, ka zinātne un tā tālāk. bet es saku visiem p2p meth nevar compeateb meth izgatavoti no pseudo tas efedrīns es dispize meth izgatavoti no p2p un sauc to nabadzības iepakojuma meth un es esmu bijis tur no sākuma throww 90's līdz šodienai, tāpēc es esmu redzējis attīstību meth un neviens nevar man pateikt, atšķirīgs man ir runas uz kuģa.
Kāpēc jūs domājat, ka mets ir sūdi šajās dienās, jo tas viss ir izgatavots no p2p vienkārši, jo kopš dea likt skavu uz pseido un efedrīna mets ir gājusi.uz sūdiem
Es redzu visu importēto produktu ierodas Austrālijā es esmu no tā ir vai nu Āzijas tējas zīmolu meth piemēram gold tea green.tea utt vai meksikāņu produktu dažas partijas no.europe uz commons saucējs tas viss ir izgatavots no p2p un kā darīt iegūt tauku un iet gulēt uz meth.ja vien es maje produktu no pseudo tā ir vienīgā reize kad es dabūju augstu un tāpat no importētā produkta es nē uzreiz pērku skatoties uz produktu sampking.kad tas ir izgatavots no pseudo es P2P metu saucu par dārgām cigaretēm jo tas neko nedara var smēķēt o.5 no gramu jūs ēst un iet gulēt wtf ir tas bullshit es mēdzu bet pusi gramu iof īsta produkta piektdienas vakarā un kliegt visu vārdu abs joprojām nāk mājās ar 2punktu kabatā manā kabatā pirmdien, kā es saku, kā di jūs iegūt tauku un iet gulēt uz pārnesumu, ja tas ir īsts produkts tas nenotiks, jo produkts tiek likts tur šajās dienās mums izdomājums nav tlc vai kvalitāte tas viss ir par maksimālu dolāru Āzijas un Meksikas ražotāji ir alkatīgs scum tur padarīt fir neko un vēl ir ti samazināt produktu ar n-iso
Pēdējais īsts mets bija 2007. gadā kopš tā laika theve befn.olsyimg spēles ar dažādiem griezējiem un tā tālāk un labākais produkts metam un trans 4netilamunirex nāca no ziemeļu Korejas tad viņi sāka viltojot mums 100 dolāru banknotes, nevis ražot mets fir kodolprogrammas
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Es laboju kādu pseidotikumu un pārbaudīšu arī to, paldies par jūsu informāciju.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Hypo ceļš pseduo, bet es salīdzināšu ar auksto metodi kā vienmēr, bet NaBH4 vietā kā reducējošo aģentu izmantošu alumīnija amalgamu.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Ar dzīvsudraba hlorīdu es grasījos veikt karsto metodi viss vienā kolbā vienādās daļās p2p un alumīnija amalgama un reflukss 2 stundas, bet tā vietā, lai ekstrahētu brīvā bāzi, es grasījos pievienot rx sauso naoh n ārējā tvaika destilācija uz fb ietaupa nepieciešamību veikt vakuumdestilāciju fb atdalīšana no naoh ūdens sep piltuvē fb izšķiršana ar l vīnskābi es domāju iegādāties d vīnskābi un darīt to abos veidos, lai redzētu, kurš iznāk labāk
 

madafaka

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 13, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, puiši,

Man ir viss nepieciešamais NaBHr4 p2p reducēšanai. es tikai gribēju uzdot šo jautājumu. sintēzes beigās paliek dcm+frībāze, vai es varu vienkārši atbrīvoties no dcm, to iztvaicējot (destilējot), un tad sajaukt frībāzi ar acetonu un pievienot sālsskābi?Līdz ph 7 un iztvaicēt, lai iegūtu hcl sāli?Man ir tikai hcl ar ūdeni (sālsskābe), un man pašlaik nav sērskābes hcl gāzes ģeneratoram.Vai es varu vienkārši darīt, kā aprakstīts?
 

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Kāpēc ūdens un šķīdinātāja tilpumi šķiet tik lieli? Vai 100 l reaktorā var saražot tikai 1 kg? Es veicu līdzīgu reakciju ar MDMA un varu saražot daudz vairāk.
 
Top