Metamfetamīna sintēze no P2P, izmantojot alumīnija amalgamu

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Procedūru veica divas reizes, pirmajā reizē neizdevās (domāju, ka no neizdevās alumīnija amalgama)
2. procedūrā tika izmantota šāda procedūra:

1. 10 g folijas, sagrieztas 3x3 cm, amalgamēja 200 mg dzīvsudraba hlorīda šķīdumā 400 ml silta ūdens, līdz šķīdums kļuva pelēcīgs un virspusē veidojās burbuļi.
2. Ūdeni dekantēja un alumīnija amalgamu divas reizes mazgāja ar 250 ml auksta ūdens.
3. Alumīnija amalgāmai ātri pievienoja: 43 ml metilamīna ūdens šķīduma 40 %, 100 ml IPA, 13,4 ml P2P, pēc tam vēl 100 ml IPA.
4. Alumīnija gabaliņus iebakstīja ar stieni, lai tie paliktu zem šķidruma virsmas. Ātri veidojās burbuļi, un temperatūra paaugstinājās. Kolbu iegremdēja aukstā ūdens vannā, kad temperatūra pārsniedza 50 °C.
5. Pēc 2 stundām lielākā daļa alumīnija tika patērēta, un maisot pievienoja 20 ml 25 % nātrija hidroksīda šķīduma, pārliecinoties, ka temperatūra nepārsniedz 50C, pēc 3 stundām pievienoja vēl 20 ml 25 % nātrija hidroksīda šķīduma (5 g nātrija hidroksīda 20 ml ūdens).
6. Reakciju maisīja visu nakti istabas temperatūrā, pēc tam ļāva nostabilizēties.
7. Dzidro slāni dekantēja un saglabāja, pēc tam pelēkajām nogulsnēm pievienoja 100 ml IPA, maisīja vēl vienu stundu un pēc daļiņu nostādināšanas dekantēja IPA slāni. Alumīnija nogulsnes pēc tam filtrēja vakuumā un mazgāja ar 2 x 50 ml metanola, pēc tam visu dekantāciju un filtrātu saglabāja.
8. Mazgā ar 75 ml sāls šķīduma (25 % nātrija hlorīda šķīdums ūdenī), tad žāvē ar nātrija sulfātu, 15 min. maisot ar magnētisko maisītāju, tad filtrē.
9. Uzkarsē šķīdumu līdz 110C, lai atdalītu visus šķīdinātājus.
10. Brīvajai bāzei pievieno 150 ml etanola, tad pievieno HCl IPA šķīdumā līdz ph 6.
11. Izfiltrēt kristālus


Procedūras rezultātā mēs ieguvām kristālus, nedaudz rūgtus, sāļus kristālus.
Kristāla kušanas punkts ir ļoti augsts, pēc karsēšanas tas neslīdētu pa foliju, lai gan gan gan insuflācijā, gan perorāli ir ļoti psihoaktīvs ar labu atgriezenisko saiti.
Tiks veikta kristālu A/B ekstrakcija, lai noskaidrotu, vai mēs varam izgriezt to, kas izraisa augstu kušanas temperatūru.

5qwMbvjhVm


W5oTLQxCDp



Balti kristāli, kas tika filtrēti un izžāvēti:

9FfQP8nTBU


Pēc pārkristalizēšanas ar vienu šķīdinātāju:

EjITmWi5cx


Vai kādam ir kādas domas par to, kas izraisīja kristāla augsto kušanas temperatūru?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Puiši, jums ir tik jauka un dārga aparatūra, kāpēc jūs, pie velna, neiegādājaties sev kārtīgas Al-granulas, bet izmantojat fucking foliju? Mans Al/Hgs nekad nedarbojās labi, līdz es sāku izmantot granulas, bet tad kā parādi! Tas materiāls ir lēts un nepieskatīts. Nelietojiet foliju. Ja ļoti vēlaties, pamēģiniet vēlāk ar foliju, bet, ja jums ir labs maisītājs, kāds ir jums, - folijai nav nekādas jēgas, bet fucking up everything. Ja jums nav laba maisītāja, labi, tas ir attaisnojums, bet nē, labāk ne. Ne tikai es to saku, pāršķirstiet vecos dēļus, beigās visi saka, ka jāizmanto "Good Al", un tas nozīmē, ka NEFOLIJA.
 
View previous replies…

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Biezākas folijas izmantošana 10 l un vairāk partijām, īpaši uz spiedtvertnes, darbojas perfekti.
1 bar 10 temp. augstāk, metilamīna vietā iesakām izmantot nitro, bet noteikti izskalojiet to ar piesātinātu NaCL un dzeramo sodu, ja meta/nitro šķīdinātājam pievieno sārmu, ietaupa destilāciju, ja izmanto heksānu.
 

ItsMee

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Al/Hg apstrāde var būt nepatīkama. Kāpēc visi dekantē, filtrē vai ekstrahē dūņas?
Jūs varat filtrēt caur celītu buknera piltuvē. tas novērš filtra aizsērēšanu.

Bet man vislabāk ir pēc reakcijas pabeigšanas pievienot ūdeni un NaOH, lai bazificētu, un tad destilēt produktu ar tvaiku.

Nav jātiek galā ar nogulsnēm. Vienkārši atbrīvojieties no tām pēc tvaika destilācijas un strādājiet ar jauku, dzidru šķīdumu.

Esiet uzmanīgi, dažkārt tvaika destilātam pievienojas metāliska dzīvsudraba lodītes. Atbrīvojieties arī no tā.

Al/Hg nav tik slikti, kad pie tā pierodat.
 

Teotaita

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 16, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Ar ko var aizstāt dzīvsudraba hlorīdu
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Jebkurš dzīvsudraba sāls darbojas, nitrāts, sulfāts jebkurš. Bet tam jābūt dzīvsudrabam, gallijs NEDARBOJAS.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Ar nitro tas patiešām nenotiek, lai gan, uzkarsējot sākas viena reakcija. iespējams, hidrogenēšana.
nezinu, kā ir ar metilamīnu

Vēl ir jāmēģina ar 4 galinstāna formām.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Es jau stāstīju, ar ko var aizstāt dzīvsudraba hlorīdu, un dzīvsudraba metālu šajā sarakstā nebija, ko jūs domājat?
 

want2cook

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 9, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
3
Šeit p2p ir pulveris, ko darīt, ja man ir šķidra forma?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
P2P jeb fenilacetons jeb fenil-"-propanons ir plāna eļļa, šķidrums, kas tīrā veidā ir bezkrāsains līdz nedaudz dzeltens un ļoti stipri lauž (saliec) gaismu.

Šīs ir P2P īpašības, un tās neatšķiras nevienā pasaules vai zināmā Visuma vietā. Ja jums ir cieta viela, tas nav P2P. Es pieņemu, ka jūs jaucat ķīniešu "BMK", ar ko ķīnieši sauc daudzus dažādus P2P prekursorus, bet agrāk tas bija P2P nosaukums (benzilmetilketons) ar P2P .
Jebkurā gadījumā: Ja istabas temperatūrā tas ir cieta viela, tas nevar būt tīrs P2P, nekur.
 

Consider

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Man tiešām nepieciešama jūsu palīdzība, manā otrajā mēģinājumā ražot meth, izmantojot P2P, esmu pēdējā iztvaicēšanas līdz kristalizācijai posmā, un tas ir iztvaicēto kristālu attēls, Lūdzu, vai es varu mazgāt ar etilacetātu vai dietilacetātu, un kā es varu pārkristalizēt, lai man būtu akmeņains meth (akmeņi) kristāls met,
 

Attachments

  • 3a7h5rFw4N.jpg
    3a7h5rFw4N.jpg
    8.4 MB · Views: 136
Top