Metamfetamīna sintēze. Leukarta metode no P2P.

GhostChemist

Expert
Joined
Nov 20, 2022
Messages
89
Reaction score
213
Points
33
Reakcijas norisinās saskaņā ar 1. shēmu
0mF57sWthx

Reaģenti un materiāli.

  • 1-fenil-2-propanons (P2P) 5,4 ml;
  • N-metilformamīds 13,4 ml;
  • Nātrija sulfāts (Na2SO4);
  • sālsskābe (14 % aq HCl) 32,1 ml vai 20 ml 44 % sērskābes H2SO4;
  • DCM 100-150 ml;
  • Nātrija hidroksīds (NaOH) 9,6 g 24 ml H2O;
  • nātrija hidroksīds (NaOH) 7,5 g 30 ml H2O;
  • Etanols 88% 10-15 ml;
  • Destilēts ūdens 100 ml;
  • Dietilēteris 5-10 ml;
  • acetons 5-10 ml;
  • Gāzveida ūdeņraža hlorīds (HCl);
  • Kolbas;
  • Flakoni;
  • Atpakaļplūsmas dzesinātājs;
  • ūdeņraža hlorīda gāzes ģenerators;
  • sildītājs;

Sintezes veikšana

P2P pievieno N-metilformamīdu, pievieno atgaitas kondensatoru. Maisījumu uzkarsē līdz 165-170 °C un šajā temperatūrā attecina 36 stundas.

Sākotnējās sastāvdaļas ir N-metilformamīds un P2P. attēls

GnEO7d6G9D

N-metilformamīda un P2P maisījums. attēls

ZFHPSwT7rk

Reakcijas masa sasniedz 160 °C temperatūru. 3. attēls

6iLKxDe0u5

Reakcijas masa pēc 1 stundas karsēšanas norādītajā temperatūrā. 4. attēls

KGi8RnyT2P

Reakcijas masa pēc 18 stundu karsēšanas norādītajā temperatūrā kļūst sarkana. 5. attēls

QPSmqKuMl6

Pēc 36 stundām reakcijas maisījumu atdzesē līdz istabas temperatūrai. Pēc tam pievieno 9,6 g nātrija hidroksīda, kas izšķīdināts 24 ml ūdens, un reakcijas maisījumu 2 stundas intensīvi maisot attvaicē. Ievērojama metilamīna vai amonjaka izdalīšanās notiek pat pēc 5 gramu ielādes!!! attēls

Tc4NMhYgBk

Pēc 2 stundu vārīšanās reakcijas maisījumu atdzesē līdz istabas temperatūrai un sadala dažādos slāņos. attēls

YnXh4fmrVs

Ūdens slāni izvada. Sarkanajam organiskajam slānim pievieno 32,1 ml sālsskābes (14 % aq HCl) vai 20 ml 44 % sērskābes H2SO4. attēls

KPupFWhod6

Maisījumu 2 stundas vāra zem atgaitas dzesētāja. Pēc vārīšanas, apstrādājot ar sālsskābi, krāsa mainās uz tumši zaļu, bet, apstrādājot ar sērskābi, tā paliek brūna. 9. attēls
SfZFdgAQJR

Pēc tam šķīdumu atdzesē līdz istabas temperatūrai. Atdala vajadzīgo ūdens slāni, un organisko slāni tālāk mazgā ar ūdeni. Pievieno NaOH šķīdumu (7,5 g 30 ml ūdens). Pēc sārma pievienošanas krāsa atkal kļūst brūna. 10. attēls
G7Y0GR12uP

Metamfetamīnu no ūdens slāņa ekstrahē ar vairākām porcijām DCM. attēls

Ezcdl16iOo

DCM slāni žāvē ar bezūdens nātrija sulfātu un filtrē caur papīra filtru. attēls

6wSpQiT7fI

DCM destilē 90 °C temperatūrā. 13. attēls

JI8MBwydR9

Kolbā paliek brūna brīvās bāzes eļļa ar raksturīgu amīna smaržu. attēls

7k89Wt1HSZ

Iegūto brīvo bāzi izšķīdina etanolā un piesātina ar ūdeņraža hlorīdu, līdz tiek panākta stipri skāba reakcija. Šķīduma krāsai arī jāmainās uz aveņu krāsu. attēls

EIAku1oqVh

Iegūto šķīdumu iztvaicē līdz kristalizācijai. Galu galā iegūst brūnu masu. attēls

BGZ2liASNR

Pēc tam masa pilnībā izkristalizējas. attēls

VBDPeA1ZJN

Iegūtajai izkristalizētajai masai pievieno nelielu tilpumu dietilētera, un to pārnes uz porainu filtru. Tikai viena dietilētera mazgāšana nedod tīru produktu. attēls

SLylfgnHTd

Turpmāka mazgāšana pat ar stipri atdzesētu acetonu nedod absolūti tīru produktu un rada ievērojamus zudumus tā lielās šķīdības dēļ. attēls
BgKSrh7EF9

Galīgais pulverveida produkts ir metamfetamīna hidrohlorīda sāls. attēls
BketJ3paT6

Tā kā galaprodukts ir stipri piesārņots, neraugoties uz to, ka izmanto sākotnēji attīrītu P2P, analizējot iegūtos datus, ieteicams (jo īpaši lielākiem iekraušanas apjomiem - 50 g P2P un vairāk) obligāti destilēt ar tvaiku iegūto metamfetamīna nesaturošo bāzi pēc DCM ekstrakcijas. Tas palīdzēs izvairīties no ievērojamiem papildu zudumiem. Turklāt, pamatojoties uz veiktajiem eksperimentiem, jāatzīmē, ka hidrolīze ar sērskābi ir ērtāka un atšķirībā no sālsskābes novērš tās iztvaikošanu vārīšanas laikā.

Hidrohlorīda (hidrolīze ar sālsskābi) iznākums pēc mazgāšanas ar dietilēteri un acetonu ir 2,3 g jeb 30,8 %.
Hidrohlorīda (hidrolīze ar sērskābi) iznākums pēc mazgāšanas ar dietilēteri un acetonu ir 2,3 g jeb 30,8 % .4 g jeb 32,1 %.
Izmantojot brīvās bāzes destilāciju ar tvaiku pēc DCM atdalīšanas, brīvās bāzes iznākums ir 2,3-2,4 g jeb 38,3-40 %.

Turpmākais hidrohlorīda iznākums ir 2,7-2,8 g jeb 36,2-37,5 %.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Leikarts ir tik vienkāršs, bet iznākumi ir absolūti atkritumi.

Ja cilvēki varētu izdomāt, kā palielināt iznākumus, tas ļoti palīdzētu slepenās ķīmijas kopienai.

Acīmredzot magnija hlorīdu var izmantot kā katalizatoru, no tā, ko es sapratu internetā, varbūt tas palīdzēs iznākumiem par dažiem procentpunktiem.
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Mēs paši veicām eksperimentus un tagad varam droši apgalvot par iznākumu, ir sintēzes ziņojums.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Piedodiet par manu slinkumu, bet es pieņemu, ka šis ziņojums ir amfetamīnu sadaļā? Es ieskatīšos tur pēc tam, kad pabeigšu šo.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Īss pārskats: Aminu sintēzes attīstība, izmantojot Leikarta reakcijuKasims Umars (Qasim Umar) un Mei Luo (Mei Luo)

Lūk, masveida iznākuma un arī ātruma palielināšanās.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Es esmu pilnīgs iesācējs, bet es skatos uz dokumentu, un viņiem ir daļa, kurā ir norādīts, cik daudz ketona viņi izmantoja, skudrskābi un katalizatoru.

Mani mulsina viņu izmantotā notācija. Ketonam bija 3,00 mmol, tieši tā, kā rakstīts, skudrskābei vai amonija formātam 15 mmol, uzmanīgi neskatījos, un tad 15 mmol katalizatora.

Vai jūs varētu paskaidrot, kāpēc viņi izmantoja 3,00 mmol, ja citam reaģentam izmantoja 15 mmol, nevis 15,00?
 

The_Real_Gus_Fring

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 15, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Es nesaprotu nevienu no šajā rakstā ietvertajām blēņām, lūdzu, izrunājiet tās. Arī cik liels ir iznākums ar to, kādas ķimikālijas ir jāizmanto un cik ātri tas sūdi paātrina? Ja iespējams, vienkārši uzzīmējiet diagrammu plz.
 

jackofspades

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 9, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Man pie rokas nav saites, bet es starp Rodija arhīviem esmu lasījis, ka ar ūdeni piepildīta Dīna Starka slazda izmantošana palielināja ražu. Izņemot ūdeni, kad tas radās, bet saglabājot pilnas lamatas, tika iegūts labāks rezultāts.
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Vai es varu zināt jūsu 9. att. vārīt zem atvilkuma kondesora 2 stundas. Kāda ir temperatūra?
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Sveiki, kungs. Es nevaru dabūt N-metilformamīdu. Vai ir kāds cits materiāls, kas var aizstāt N-metilformamīdu?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Ne tā persona, kurai jūs jautājāt, bet es esmu atradis iespējamu risinājumu, ja jūs varat atrast ķīmisko vielu.

N metilacetamīds. To nevar vienkārši aizstāt, NMeAcet ir jāhidrolizē, lai iegūtu etiķskābi un metilamīnu, jāizolē metilamīns, tas jāreaģē ar skudrskābi, jāuzkarsē, un tad iegūst NMF.

Kā NMF aizstājēju var izmantot metialmīnu un skudrskābi kopā, jo darbojas metilamonija sāļi vai amīds.
 
View previous replies…

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Pie manis es varu iegādāties metilamīna šķīdumu un metilamonija sāļus. Kas ir NMF?
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Es uzmanīgi lasot tekstu, jums tas būs jāpamana. Viens padoms:
Tā ir viena no galvenajām sastāvdaļām.
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Ņemts vērā ar/ar pateicību
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Kāda ir attiecība?
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Vai jūs lasījāt šīs tēmas sākumu? Lūdzu, dariet to uzmanīgi, tur viss ir rakstīts.
 
View previous replies…

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Jā, kungs, es visu izlasīju... bet es joprojām nevaru saprast, ar kādu materiālu aizstāt N metilacetamīdu. Varbūt es to steidzami mācos... jo man ir 20 maz p2p
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Ja jums ir pieejami metilamonija sāļi jeb metilamīna formāts, jums patiesībā nekas cits nav vajadzīgs. Jūs varat sākt darbu.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Tas ir metilamonija hlorīds.

To var izmantot šajā gadījumā, bet ne tieši.

Jums būtu nepieciešams atdalīt hlorīdu, izmantojot sārmainu bāzi, tad, manuprāt, izmantot šo šķīdumu reakcijas traukā vai arī iemest skudrskābi un karsēt, līdz tiek atdalīts viss ūdens, tad reakcijā izmantot izveidoto n metilformiīdu.

Darbojas metilamonija formāts vai n-metilformamīds, bet ne metilamīna hidrohlorīds, ko jūs ievietojāt.
 

situ1984

Don't buy from me
Member
Joined
May 14, 2023
Messages
17
Reaction score
0
Points
1
Paldies, tas man ir ļoti noderīgi. Vai jūs varat man palīdzēt izveidot vēl vienu detalizētu hidrodjodskābes un efedrīna procesu? Es gribu sākt vienkārši.
 

situ1984

Don't buy from me
Member
Joined
May 14, 2023
Messages
17
Reaction score
0
Points
1
Paldies, tas man ir ļoti noderīgi. Vai jūs varat man palīdzēt izveidot vēl vienu detalizētu hidrodjodskābes un efedrīna procesu? Es gribu sākt vienkārši.
 
Top