Metamfetamīna sintēze. Leukarta metode no P2P.

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Leikarts ir tik vienkāršs, bet iznākumi ir absolūti atkritumi.

Ja cilvēki varētu izdomāt, kā palielināt iznākumus, tas ļoti palīdzētu slepenās ķīmijas kopienai.

Acīmredzot magnija hlorīdu var izmantot kā katalizatoru, no tā, ko es sapratu internetā, varbūt tas palīdzēs iznākumiem par dažiem procentpunktiem.
 
View previous replies…

jackofspades

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 9, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Man pie rokas nav saites, bet es starp Rodija arhīviem esmu lasījis, ka ar ūdeni piepildīta Dīna Starka slazda izmantošana palielināja ražu. Izņemot ūdeni, kad tas radās, bet saglabājot pilnas lamatas, tika iegūts labāks rezultāts.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Īss pārskats: Aminu sintēzes attīstība, izmantojot Leikarta reakcijuKasims Umars (Qasim Umar) un Mei Luo (Mei Luo)

Lūk, masveida iznākuma un arī ātruma palielināšanās.
 

The_Real_Gus_Fring

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 15, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Es nesaprotu nevienu no šajā rakstā ietvertajām blēņām, lūdzu, izrunājiet tās. Arī cik liels ir iznākums ar to, kādas ķimikālijas ir jāizmanto un cik ātri tas sūdi paātrina? Ja iespējams, vienkārši uzzīmējiet diagrammu plz.
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Kāda ir attiecība?
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Vai jūs lasījāt šīs tēmas sākumu? Lūdzu, dariet to uzmanīgi, tur viss ir rakstīts.
 
View previous replies…

situ1984

Don't buy from me
Member
Joined
May 14, 2023
Messages
17
Reaction score
0
Points
1
Paldies, tas man ir ļoti noderīgi. Vai jūs varat man palīdzēt izveidot vēl vienu detalizētu hidrodjodskābes un efedrīna procesu? Es gribu sākt vienkārši.
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Vai skudrskābe paātrinās reakciju?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Ne gluži tā. Taču tas diezgan būtiski uzlabos iznākumu. Hidrolīze ar 15 % HCl un metanolu kā līdzšķīdinātāju 115 °C temperatūrā ievērojami uzlabo iznākumu. Šim nolūkam nepieciešams trauks, kas spēj izturēt 5 bāru spiedienu. Ātra karsēšana līdz 115 °C - 15 minūtes - ātra atdzesēšana līdz rt.
 

Researcherr

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Kā lietot Naoh + metanolu hidrolīzei?
Un kāpēc jūs sakāt, ka, izmantojot hcl + metanolu, ir nepieciešama strauja dzesēšana?
Kādas attiecības jūs ierosināt izmantot, ja reakcijai pievieno skudrskābi?
1 p2p : 2,5 NMF : 0,7 skudrskābes?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Arī metamfetamīns hidrolizējas, faktiski atpakaļ uz P2P. Tātad, ja hidrolizēšana notiek pārāk ilgi un/vai pārāk smagos apstākļos, tiek iznīcināts pats metamfetamīns. Ar metanolu jums ir nepieciešams spiedtvertne, bet tā ir ātra un pilnīga. Var izmantot arī NaOH, lielas atšķirības nav, tomēr ar HCl iznākums ir lielāks.
Metāna hidrolīzi samazina strauja sildīšana/atdzesēšana.
Jebkurā gadījumā nabaga molekula tiek pakļauta diezgan nežēlīgiem apstākļiem, jums tas būtu jāapzinās.

Labas kvalitātes nerūsējošais tērauds (316 vai labāks), kas pasivēts ar karstu 75 % fosforskābi, bez problēmām izturēs 15 % HCl*. NaOH nerada problēmas nevienam tēraudam, un tas ir priekšrocība.
*Ieteicams veikt regulāras pārbaudes, jo īpaši šuvju un metinājumu vietās, ar nelielu āmurīti ieklauvējiet un klausieties, ja skaņa nav skaņaina, bet blāva, tas norāda uz koroziju. Piemēram, "darot, darot, darot, darot, dudd, darot..." "dudd" norāda, ka ir problēma.

Jo vairāk NMF, jo labāk, skudrskābei jābūt 85 % stipruma vai jāpievieno nedaudz ūdens. Arī šo reakciju vislabāk veikt zem spiediena, 165 °C - 180 °C temperatūrā, un tad tā ir arī ļoti ātra reakcija.

Interesanti, ka tika konstatēts, ka NMF kvalitātei ir liela ietekme uz rezultātu (iznākumu), atšķirība bija līdz pat 25 % atkarībā no ražotāja (un tas bija ar tādiem augsti novērtētiem zīmoliem kā Fluka, Fisher un MERCK). Ūdens saturs šeit varētu būt izšķirošs. Tā kā ūdens ir nepieciešams, visa ūdens destilēšana visu sabojā.

Jāizmanto hermetizēts trauks, jo, izmantojot jebkuru refluksa sistēmu, rodas problēma, ka ūdens/P2P izdestilēsies kondensatorā un nekad vairs neatgriezīsies reakcijā, jo, nonākot daudz karstākajā reakcijas buljonā, tas nekavējoties atkal pāriet tvaika fāzē. Tā rezultātā reakcija nesaņem ūdeni un P2P, lai gan nomināli ir optimālā diapazonā.
 

Attachments

  • jzMFoXhdAa.pdf
    580.9 KB · Views: 568
  • qv2njFyg3P.pdf
    304.3 KB · Views: 426

Researcherr

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
@GhostChemist
kāpēc veikt 2 hidrolīzes? vispirms naoh hidrolīze un pēc tam hcl hidrolīze?
vai nepietiek ar vienu hidrolīzi ar naoh+metanolu?
 

Vinayak

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 24, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
i m problēmas
Plz palīdzēt man kāds
rezultāti tas ir izdarīts
Bet tas izpaužas pulveris kā mainīt stikla kriistals formāts
Plz palīdzēt man
I m begging
 
Top