Mūsdienu MDA. Kā no helionaliem pagatavot MDA?

kaydoe

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 19, 2023
Messages
5
Reaction score
6
Points
1
Es atradu divas metodes, bet tās ir rakstītas es vienkārši nevaru saprast.
 

kaydoe

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 19, 2023
Messages
5
Reaction score
6
Points
1
, High Yield MDAEasy, High Yield MDAIzraksts no kaut kur dzirdēta.......Finkelšteina reakcija ir vārds šai dienai! Bromosafrolu acetonā apstrādā ar KI, lai veidotos jodīds (jods ir daudz labāka atstājošā grupa). Jodosafrols veido amīnu tikai ar NH3 pie normāla spiediena. No sākuma līdz beigām MDA +90 %! Vai, kā twodogs:

Turpmāk minētajās reakcijās tiek izmantots komerciāli pieejams produkts ar dažādiem tirdzniecības nosaukumiem, piemēram, Helional, Floramelon.

Šī aldehīda aldoksīms tiek pakļauts Bekmana pārkārtošanai ar niķeļa acetātu, lai iegūtu amīdu, kas pēc tam viegli pārveidojas par amīnu ar Hofmana reakciju.

Hofmana reakciju var panākt ar 4,2 % NaOCl, ko pārdod lielveikalos kā balinātāju.Man nav nekādu atsauču, jo tas tika darīts pirms kāda laika.

Aldoksīma un Hofmana reakcijas ir diezgan standarta reakcijas.

Šī konkrētā produkta Bekmana pārkārtošana, izmantojot niķeļa acetātu, ir mans paša darbs.Tas nav vienkāršāk.

Aldoksīms.

100 gramus aldehīda ievieto 200 ml ETOH ar 50-60 gramiem hidroksilamīna hidrohlorīda * 100 ml H2O. Maisot lēnām pievieno 40 gramus nātrija karbonāta 100 ml H2O.
Kad pievienošana ir pabeigta, maisījumu maisa visu nakti, tad filtrē, lai iegūtu apmēram 100 gramus aldoksīma. Ja aldoksīms nav sacietējis, pievieno vairāk hidroksilamīna un bāzes.

Amīds.

100 gramus aldoksīma sajauc ar 300 ml ksilēna un pievieno 2 gramus niķeļa acetāta** un refluksē 5 stundas. Destilē apmēram 100 ml ksilēna un maisījumu atstāj atdzist. Atdalās apmēram 70 grami amīda, ko filtrē un žāvē. Var pārkristalizēt ar ksilolu.

Aminu.

Pie 10 g NaOH šķīduma 200 ml H2O 500 ml kolbā pievieno 20 g amīda un 250 g 4,2 % NaOCl . Tad maisījumu maisot uzkarsē līdz 80C. Aptuveni 50 līdz 60C temperatūrā maisījums var kļūt balts, jo veidojas karbonāts. Pie 70-80C atdalās eļļa. (Tas ir neapstrādāts MDA). Šķīdumu atdzesē un ekstrahē ar ksilolu. Šķīdumu filtrēja un filtrātu izskaloja ar ksilolu, un ksilola porcijas pievienoja kopā. Ksilēnam pievienoja aptuveni 100 ml koncentrēta HCL, sakratīja un atdalīja. Ūdens šķīdumu ekstrahēja ar ksilolu un atdalīja ksilolu. Pēc tam no ūdens daļas ar NaOH atbrīvoja amīnu un apstrādāja parastajā veidā, lai iegūtu MDA

- *Hidroksilamīns: HCL200 ml nitrometāna, 300 ml etiķskābes un 300 ml HCL uzkarsē līdz temperatūrai, kas ir mazliet zemāka par refluksa, un tur 2 stundas, pēc tam refluksē 12 stundas. Šķīdumu samazina līdz pusei, atdzesē ledusskapī uz nakti un filtrē.

- ** Niķeļa acetāts: 20 gramus niķeļa oksīda (melna) izšķīdina etiķskābē un maisot karsē, līdz maisījums kļūst gaiši zaļš. Etiķskābes pārpalikumu notecina, pārējo izžāvē un sasmalcina pulverī. hidroksilamīna HCl izgatavošana http://psychonaut.com/post-35899.html?f=43.
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Jā, tas darbojas. Man ir problēmas ar sāls atdalīšanu no mda beigās? Es nesaprotu, ka tas pats, kas izstrādāt kā parasti? Vai kāds var paskaidrot? Es pārbaudīju to, kas man ir, melns un dūmi uzreiz.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Nu, ja jums ir viegli izpildāms protokols, kāda ir problēma? Ko tieši jūs nesaprotat procedūrā?
 

kaydoe

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 19, 2023
Messages
5
Reaction score
6
Points
1
ŠIS
"Šķīdumu atdzesēja un ekstrahēja ar ksilolu. Šķīdumu filtrēja, filtrātu izskaloja ar ksilola šķīdumu, un ksilola porcijas pievienoja kopā. Ksilolam pievienoja aptuveni 100 ml koncentrēta HCL, sakratīja un atdalīja. Ūdens šķīdumu ekstrahēja ar ksilolu un atdalīja ksilolu. Pēc tam no ūdens daļas ar NaOH atbrīvoja amīnu un apstrādāja parastajā veidā, lai iegūtu MDA".

tas ir slikti uzrakstīts.
 
View previous replies…

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Tam nedaudz pietrūkst skaidrības, taču nekas nepārvarams, ja saprotat, par ko ir runa.
Šeit jūs izmantojat ksilolu, lai ekstrahētu savu amīnu (kas iegūts no amīda), kurš "peld" reakcijas maisījumā. Tā kā amīns ir brīvās bāzes formā, tas nešķīst ūdenī, bet šķīst organiskos šķīdinātājos.

Tad jūs paskābināt ar HCl, lai pārvērstu frībāzi par hidrohlorīda sāli, kas kļūst nešķīstoša ksilolā un nonāk ūdenī. Aminu saturošo ūdeni mazgā ar ksilolu, lai atdalītu visus ūdenī nešķīstošos piemaisījumus, un visbeidzot ūdeni atkārtoti basificē, lai iegūtu frībāzi, kas ir galaprodukts.
 

twok

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 22, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
ALDEHĪDS BŪTU MDP2P?, MAN IR MDP2P, BET ES NESAPROTU, VAI TAS IETILPST ŠAJĀ SINTĒZĒ UN KĀDĀ DAĻĀ
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Sveiki, draugi, man ir jautājums=
MDA hidrohlorīds peld ūdenī. Kā es varu panākt, lai tas kristalizējas?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Piperonāls ---(Henrija reakcija ar EtNO2)---> metielēndioksifenilpropēns -----NaBH4, AlHg u.c.-----------> Amins
 

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
Un kādas ir formas, ja hernija reakcijā izmanto nitrometānu, nevis nitroetānu.
 

Raxd

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 17, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Ja Henrija reakcijai izmantosiet MeNO2 (nitrometānu), nevis EtNO2 ( nitroetānu), jūs iegūsiet nitrostirēnu , šajā gadījumā 3,4 metilēndioksi-beta-nitrostirēnu. Tas izskatās ļoti līdzīgi tam, ko vēlaties iegūt, arī dzeltenīgi kristāli, bet neveidojas aktīvs amīns!
Ja izmantosiet EtNO2 , iegūsiet vēlamo substrātu (3,4 metilendioksifenil2-nitropropropēnu), kas reducēsies līdz aktīvajam amīnam ( MDA ) .
 

kaydoe

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 19, 2023
Messages
5
Reaction score
6
Points
1
rebasificēt ? tātad pievienot vairāk Naoh?
 

kaydoe

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 19, 2023
Messages
5
Reaction score
6
Points
1
Es domāju, ka es to saprotu. es publicēšu attēlus un visu procesu.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
jā, jūs paaugstināt pH, izmantojot bāzi, tam ir piemērots NaOH.
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Sveiki, draugi, esmu iesācējs un man nav nekādu zināšanu par ķīmiju.
Es gribētu zināt, kādu kristalizācijas metodi jūs izmantojāt pēdējā posmā.
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Vai kāds, lūdzu, var man pastāstīt, kādi ir produkta kristalizēšanas pēdējie soļi?
paldies
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
41
Reaction score
21
Points
8
MDA helionāla + hidroksilamīna sintēzē es sasniedzu 60 % iznākumu. Labākais veids liela mēroga ražošanai.
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Sveiki, draugi. Man ir jautājums
1. Pēdējā posmā jūs izmantojat kristalizācijas metodi ar HCl gāzes plūsmu. Vai tas ir pareizi, vai tas sadeg?

2. Amīds.

100 g aldoksīma sajauc ar 300 ml ksilēna un 2 g niķeļa acetāta, pievieno un refluksē 5 stundas. Destilē apmēram 100 ml ksilola un ļauj maisījumam atdzist. Amīds aptuveni 70. Grami tiek atdalīti, filtrēti un izžāvēti. Var pārkristalizēt ar ksilolu.
=Kādu siltuma daudzumu var dot?
3. Aldoksīms.
Ja aldoksīms nav sacietējis Pievieno vairāk hidroksilamīna un bāzes.
Cik daudz hidroksilamīna un bāzes jāpievieno?

paldies
 
View previous replies…

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
41
Reaction score
21
Points
8
Es tā nedaru, draugs. Es to daru citādi, pavisam citādi.
 
  • Like
Reactions: $!$

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Es gatavojos izveidot nelielu laboratoriju. Taču es to vēl neesmu izdarījis. Vai šī metode darbojas?
vai tas neizdevās
 

HIT MONKEY

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 28, 2023
Messages
49
Reaction score
6
Points
8
Labdien, draugs, man ir jautājums.
Pēdējā solī jūs vienkārši izmantojat
(NaOH) gadījumā, ja tas kristalizējas, vai ne?
Un PH vērtībai jābūt 7,5, vai ne?
Es par ķīmiju neko daudz nezinu.
Ja man jāatzīstas, tad tikai to, ka es nezinu. Kas jādara pēc vielas (NaOH) pievienošanas, lai iegūtu MDA? Es gribu jautāt, vai jūs varat man pateikt?
 

TaurineMonster

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 16, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Nav nekuras iespējas, ka jūs vai kāds cits saņemtu 60% kopējo iznākumu visā šajā shēmā no helionalas līdz MDA. Šī vieta ir sūdaina. Es varu sniegt konsultācijas, un es labprāt to darītu par atbilstošu cenu. Varbūt kāds mod var palīdzēt man palīdzēt šiem pazudušajiem puišiem.
 
Top