Mana pirmā mefedrona sintēze uz DCM. + fotoattēli.

EHRMANTRAUT

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2023
Messages
23
Reaction score
38
Points
13
Esmu priecīgs jūs sveikt. Tātad mans ziņojums par mefedrona sintēzi. rakstiet bez garastāvokļa, jo sintēzes beigās tika pieļauta kļūda. par to jūs uzzināsiet raksta beigās. un tā viss kārtībā.

Es dabūju testeri 4mmms.

Tajā bija metilamīns, bk4, acetons, dihlormetāns un skābe.


QJMP9cpQYy
NtKEObzhq3
GQtITzeyFw
HYOnbdRl0W



Tātad, pirmais solis. Tas ir vienkārši.
Ielej 100 gramus bk4 mūsu kolbā (man bija 1 litra kolba).


1XT7pQlMok







nomērām apmēram 350 ml dcm

.
TmJq06RugI


pēc tam, kad bk4 ir pilnībā izšķīdināts dcm

FEKvQae9OM


Pievienojam metilamīnu pa porcijām, lai temperatūra nepaaugstinātos virs normālās. Ielej metilamīnu, aizkorķē caurumus un uzstāda termometru...
JwCtWAh5Gs
TcYAx8yR63


temperatūra sāka paaugstināties no pirmās minūtes. lieliski!!!!
Tad jūs gaida garlaicīgākās stundas. Manā gadījumā - 2 stundas un 30 minūtes (un atcerieties, ka visu laiku jāturpina maisīt un jāskatās uz termometru.)

Kad ir pagājis vajadzīgais laiks, ielieciet mūsu kolbu un gaidiet, kad slāņi skaidri atdalīsies.

MDB3qlZkNf
WbAnusvJ3N


un tā kā slāņi ir atdalīti, kā redzams attēlā, ķersimies pie skalošanas.

Es aizmirsu nofotografēt. Nu, tas ir fucking sarežģīti. pievieno 100-150 ml destilēta ūdens, iemērc labi. augšējo slāni izvadīšanai (manā gadījumā izvadīšanai) un tā tālāk, līdz metilamīna smaka ir pazudusi. man vajadzēja 4 mazgāšanas.


Tas ir tas, ko vajadzētu nodot metāllūžņos. Es pievienoju nedaudz dihlormetāna un kārtīgi samaisīju, un tas ir tas, ko mēs ieguvām.
H7CqDBXFv8


Ņem apakšējo slāni un nosūti to uz galveno masu.....


paskābināšanas posms


H9J4Uh6uSM

Es baidījos no tā visvairāk no visiem, un es jums pastāstīšu ne velti. šeit mana sintēze un nonāca līdz galam. Ļoti lēni un uzmanīgi ieliju skābo skābi, katru reizi pārbaudot indikatora px. nospiestu... ok, atkal ieliju skābi, bet jau mazāk... atkal nogaidīju, pārbaudīju indikatoru, un kādā brīdī pēc dažiem nākamajiem pilieniem reakcijas masa kļuva dzintarkrāsas. Es atkal paņemu indikatoru, izmērīju..... ak, drāna!!! peroksidēts!!!! apmēram līdz 0 vai 1. sūka!!!!.

7WSjkNcwph



bet tas viss, ļaudis, šajā brīdī sintēze ir pabeigta. tāpēc skābināšanas posmā esiet ļoti uzmanīgi. paldies visiem par uzmanību.
ja šis raksts bija noderīgs, lūdzu, dodiet tam lielu "patīk" un komentāru.

p.s.


un es arī gribu izteikt pateicību foruma veidotājiem un tā komandai. šim forumam ir vieta pirmajā topā. unikāla vietne. un es esmu gatavs palīdzēt jums tās attīstībā. un īpaši pelnījuši uzmanību "C" un "U" puiši jūs esat forši. paldies par uzticību un iespēju pierādīt sevi, bet notika, kas notika. mana vaina. bet jūs mācāties no kļūdām.
 

Attachments

  • CUJNswSEBj.jpg
    CUJNswSEBj.jpg
    287 KB · Views: 312
  • odn2lZvQAf.jpg
    odn2lZvQAf.jpg
    138.6 KB · Views: 280
  • LpYxUwV3QK.jpg
    LpYxUwV3QK.jpg
    263 KB · Views: 284
  • hFgryXLG3W.jpg
    hFgryXLG3W.jpg
    340.5 KB · Views: 267
  • Qasp2bzDrB.jpg
    Qasp2bzDrB.jpg
    244.7 KB · Views: 272
  • a3S7qZxwgL.jpg
    a3S7qZxwgL.jpg
    361.2 KB · Views: 319
  • tF0Jqnub4V.jpg
    tF0Jqnub4V.jpg
    354.9 KB · Views: 308
Last edited:

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28

EHRMANTRAUT

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2023
Messages
23
Reaction score
38
Points
13
Atvainojiet. Es aizmirsu mainīt burtus redakcijā uz savu lietotājvārdu

un es arī gribu izteikt pateicību foruma veidotājiem un tā komandai. šim forumam ir vieta pirmajā vietā. unikāla vietne. un es esmu gatavs palīdzēt jums tās attīstībā. un īpaši pelnīju uzmanību @William Dampier un @Marvin "Popcorn" Sutton puiši jūs esat forši. paldies par uzticību un iespēju pierādīt sevi, bet notika, kas notika. mana vaina. bet jūs mācāties no kļūdām.
 

EHRMANTRAUT

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2023
Messages
23
Reaction score
38
Points
13
Es kļūdījos, draugi. Es domāju, ka viņš ir dzīvs. Ir pagājušas trīs stundas.
 

Attachments

  • z27s3kIAqY.jpg
    z27s3kIAqY.jpg
    3.4 MB · Views: 348

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Es pieņemu, ka izmantotais 2b4m bija ļoti netīrs
 

EHRMANTRAUT

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2023
Messages
23
Reaction score
38
Points
13
Nē, mans draugs, bk4 bija tīrākais. problēma bija mana steiga un dažu aspektu nezināšana.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Jūsu 2b4m dzeltenā krāsā, tā nozīmē, ka ir piemaisījumi un pēc jūsu meph joprojām ir dzeltenā krāsā
 

EHRMANTRAUT

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2023
Messages
23
Reaction score
38
Points
13
Lai nu kā, puiši, man izdevās labs sākums, bet galu galā kārba tika salauzta. Tāpēc mana pirmā sintēze izgāzās.
Es atvainojos. Bet kļūdas tiks pieļautas, un nākamreiz būs labāk.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
295
Points
63
Labs darbs!
Daudz labāks nekā man bija pirmajā reizē:)
Jā, gadās, daži smiekliņi sabojā sintēzi.
Tas, ko jūs esat pārkvalificējis, nav kritiski svarīgi. Taču jūs mazliet pārkāpējāt sintēzes protokolu. Protams, to varēja labot. Bet burka sabojāja....
Es esmu pārliecināts, ka nākamreiz tas darbosies. Galvenais ir uzrakstīt mums un pajautāt, un mēs sniegsim jums padomu.
 

EHRMANTRAUT

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2023
Messages
23
Reaction score
38
Points
13
paldies. jā, mana steiga mani noveda pie šāda rezultāta, es jums piekrītu. nākamreiz es iegādāšos papildu aprīkojumu, proti, magnētisko maisītāju, jo maisīt rokās 2,5 stundas nav tas labākais, ko darīt.
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Par paskābināšanu:
Izmēģiniet to ar ledusaukstu HCI un pilināmo piltuvi, ik pēc 2 sekundēm 1 piliens, izmantojiet magnētisko maisītāju, lai RM visu laiku būtu kustībā, un jūs varat ievietot IT ledusaukstu dcm, kad tas kļūst pārāk silts.
Man tas darbojās labi.
 

NewSwiftie

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 11, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Kāda ir šīs metodes raža?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Ļoti lielisks draugs! Priecājos, ka viss attīstās tā, kā tam bija paredzēts. Ir ļoti forši redzēt, ka pirmais mēģinājums ir veiksmīgs, ( lielākoties ;] ) un ar nelielu veiksmes dāmas grūdienu. Cik bieži gadās, ka labi zinošam ķīmiķim izdodas pirmā sintēze, nemaz nerunājot par kādu mazāk pieredzējušu? Kļūdas var būt laba lieta, ja tās nav pārāk dārgas. Vismaz lielisks skolotājs. Centieties būt pēc iespējas precīzāki un detalizētāki, kā arī reģistrējiet savus rezultātus, un laika gaitā tas palielinās jūsu izpratni un prasmes, lai jūs varētu būt labākais, kāds vien varat būt. Labs darbs! Paldies!
 

EHRMANTRAUT

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2023
Messages
23
Reaction score
38
Points
13
prieks to dzirdēt, mans draugs. jā, reizēm mūsu kļūdas mūs motivē darīt vēl labāk.
 
Top