Nepieciešama palīdzība par Mcat sintēzi caur propio

AgamemnonFromTroy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
75
Reaction score
49
Points
18
Labdien,
Es personīgi atklāju, ka visefektīvāk un visātrāk darbojas visa metilamīna šķīduma pievienošana uzreiz, ja reakcijas maisījuma krāsa progresē līdz necaurspīdīgai, gaiši dzeltenai krāsai un tur saglabājas ilgāk par 40 minūtēm, tad aminācijai jābūt pabeigtai un reakcija jādzēš ar destilētu ūdeni, ja reakcijai dod vairāk laika, var samazināties iznākums, jo sāk veidoties blakus reakcijas produkti, šajā laikā ir jābūt enerģiskai maisīšanai. Attiecībā uz kondensatoru es uzskatu, ka tas ir pārlieku lieks, jo iepriekš esmu izmantojis vigrux kolonnu un nevarēju pamanīt nekādus uzlabojumus salīdzinājumā ar daļēju reakcijas kolbas noslēgšanu (nekad pilnībā neaizslēdziet reakcijas kolbu, jo tas var izraisīt spiediena palielināšanos), atgaitas kondensators ir obligāts, ja plānojat reakciju sildīt virs 39 °C (gadījumā, ja kā šķīdinātāju izmanto DCM), es ieteiktu reakciju nesildīt, izvēloties vienkārši ļaut tai notikt, nekontrolējot temperatūru.
 

terads

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 15, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, hektors
Kā mēs varam būt pārliecināti par propiohenona kvalitāti, ja mums nav nekādu zināšanu par to, kurš propiohenons ir oriģināls un padara šo reakciju efektīvu?
 

AgamemnonFromTroy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
75
Reaction score
49
Points
18
Kušanas temperatūras analīze, jums ir jānosaka tā kušanas temperatūra un jāsalīdzina ar zināmajām vērtībām.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Lai samazinātu reakcijas laiku, ir iespējams izmantot amināciju NMP vai DMSO, un ir iespējams palielināt iznākumu.
 

terads

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 15, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Tnx bro
U pārliecināts par to, ka, ja mēs izmantojam dmso vai nmp, mēs varam vairāk methcathinone hcl ?
Un kurā posmā mēs izmantojam šo alternatīvu
Tnx par ur atbildi ✌️
 
Top