Nepieciešama palīdzība ar Pmk etilglikidāta uz MDMA sintēzi

Love4mdma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Sveiki visi

Tagad, kad sas eļļa ir grūtāk dabūt rokās, pmk nākamā labākā lieta.

Interesē, vai kādam ir sintēze, ar ko viņš ir strādājis CAS: 28578-16-7.

Man izdevās pārvērst šo vasku eļļas formā, kas deva 90 %, izmantojot hcl, skābi 37 % un destilētu ūdeni, 3 stundas vērpjot. tomēr es nevaru turpināt, jo man ir tikai sintēze no sas uz mdma.

Būtu ļoti pateicīgs.

Sveiki,
Love4mdma
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Es rakstu pm! :)
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Būtu labāk, ja visas konsultācijas notiktu publiski, tas būtu noderīgi tiem, kas meklē līdzīgu informāciju.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Vai varat parādīt PMK glicidāta un iegūtās eļļas fotogrāfijas? Un kādi reaģenti u ir?
 

Love4mdma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Es nepublicēšu fotoattēlus tieši no savām ierīcēm, tomēr nosūtīšu jums kaut ko tuvu vai tieši.

https://external-content.duckduckgo.com/iu/?u=https%3A%2F%2Ftse1.mm.bing.net%2Fth%3Fid%3DOIP.OEw3JltVrzMX
Lq77nwtCwHaFx%26pid%3DApi&f=1

Tas ir tas, kā izskatās pmk glicidāts, ja tas ir sadalīts, bet pamatā tas ir dzeltenā vai tumši dzeltenā gaiši brūnā vaskveida sajūtu formā, sacietējis un veidots traukā, kurā tas tiek piegādāts.

https://duckduckgo.com/?q=pmk+glicīds+eļļa&iar=images&iax=images&ia=images&iai=https://rjrorwxhjkjmlo5p-static.micyjz.com/cloud/llBpkKiillSRpirjqmjjio/weixintupian_20210707115126.jpg

Eļļas krāsa izskatās tieši šādi. Tumši, bet spilgti brūna. Ūdena, eļļaina konsistence.

Es neesmu pasūtījis no šiem uzņēmumiem
tikai izmantoju kā foto atsauci.

hcl un destilēts ūdens etanols ir atkārtoti reaģenti DCM izmanto kā šķīdinātāju.
 
Last edited:

Woowoo21

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Sveiki visi, nesen dabūju etil Pmk-glikidātu un tur iestrēgu, neko no tā nesaņemu, ir kāda ideja, kā to pārvērst ?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
u ir HCl aq. skābes? kolba un karstā plate, spainīši un šļirce, kas jums nepieciešami kā minimums.
 

Woowoo21

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Paldies par atbildi. Es varētu izdomāt, kā to pārvērst eļļā, bet katru reizi man neizdodas iegūt vairāk par 1 g, kas ir diezgan nomācoši. Varbūt ir kāds cits veids, kā izmantot etil pmk? Jo es jau iepriekš izmantoju metil pmk, un man nebija nekādu problēmu.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Kas ir šis veids? Pastāv iespēja, ka pirms pārkārtošanās ar skābi ir jāreaģē ar sārmu
 

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
^ Pareizi. Vasks ir divpakāpju pārveide.
 

Woowoo21

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Vai varat, lūdzu, paskaidrot šo procesu? Tas būtu ļoti noderīgi 🙏
 

pdwshopnl

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 4, 2022
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
Vispirms ir jāsaņem nātrija vai potazija sāls. Šīs reakcijas nosaukums ir: saponifikācija


Tālāk šo nātrija vai potasija sāli tu iegūsti Nākamā reakcija - skābes hidrolīze un tu iegūsti to, ko vēlies.
 

Woowoo21

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Ak jā, paldies jums liels paldies, es to izdarīju, un darbojas perfekti labi !
 

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
Yay :) Jums tas izdevās!
 

robinhood

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Sveiki visi,

Pirms pāris mēnešiem kāds draugs man lūdza, lai es mēģinu palīdzēt viņam ar viņa PMK vaska prekursora apiešanas eksperimentu. Viņa mērķis bija pārvērst to PMK eļļā MDMA sintēzei. Man apsolīja procentuālu daļu no galaprodukta (MDMA moonrock), ja es varētu palīdzēt viņam atklāt metodi, kā PMK vasku pārvērst eļļā, lai viņš varētu turpināt ražošanu - viņam ir izveidojusies pienācīga izmēra laboratorija, kas bija apstājusies prekursora dēļ.

Viņam bija ļoti neskaidra un neskaidra instrukciju lapa, ko mēs gatavojāmies izmantot kā rokasgrāmatu, lai eksperimentētu ar vaska pārvēršanu eļļā.

Es zināju, ka viņa instrukcijas lapā trūkst galveno detaļu, tiklīdz to izlasīju, bet mēs jutāmies pārliecināti, ka spēsim atrisināt trūkstošās detaļas.

Pēc diviem neveiksmīgiem eksperimentiem - mums izdevās veiksmīgi pārvērst vasku PMK eļļā, ko viņš pēc tam izmantoja, lai atsāktu MDMA ražošanu.

Mēs sākām ar 5 kg vaska un ieguvām 60 %, un pabeidzām ar 3 l eļļas. Ar šo eļļu viņš saražoja gandrīz 3 kg MDMA, un es tā arī nesaņēmu solītos procentus, un viņš pārtrauca atbildēt uz maniem zvaniem.

Es nekad neierakstīju precīzus mērījumus atbalsta ķimikālijām, ko mēs izmantojām eksperimentu laikā. Viņš sagatavoja visus mērījumus, ko es ceru uzzināt no šī foruma.

Man ir ļoti slikta īstermiņa atmiņa, bet es darīšu visu iespējamo, lai dalītos ar to, ko es uzzināju no šī eksperimenta.

No tā, ko es atceros, mēs izmantojām šādu metodi + ķimikālijas + mērījumus:

PMK vasks - 5 kg / 5 litri (mēs karsējām cieto vasku līdz šķidram stāvoklim).
2) etanols - ?
3) destilēts ūdens - ?
4) sālsskābe - ? (pilienam lēni - ātri griezāmies reaktora traukā 3 - 4 stundas pēc tam, kad hcl beidzās piliens).
5) DCM kā šķīdinātājs
6) pārnesa uz rotējošo iztvaicēšanas iekārtu 60° temperatūrā, līdz dcm tika iztvaicēts.

Rezultāts: 3 l PMK eļļas (patīkams aromāts, gaiši brūngani zeltains šķidrums).

Es ceru, ka kāds var izgaismot manu problēmu:

Es labprāt uzzinātu, kādus precīzus mērījumus mēs izmantojām un kādu būtisku informāciju, ko es, iespējams, esmu aizmirsis un kas ir nepieciešama, lai veiksmīgi atkārtotu metodi PMK vaska pārvēršanai PMK eļļā mdma ražošanai.

Jebkuras zināšanas un palīdzība šajā jautājumā ir ļoti pateicīga!

Atvainojos par tik garu ziņu - paldies par lasīšanu un gaidu atbildes.
 
Last edited:

robinhood

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Pietiekami godīgi. Jaunpienācējs šajā forumā. Es novērtēju atbildi, un ar to vajadzētu pietikt. Paldies.
 
Top