Nepieciešama palīdzība ar Pmk etilglikidāta uz MDMA sintēzi

strangerdanger

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 12, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1

Damn 90% ienesīgums ir stabils. Es ieguvu 62%, izmantojot 1:1 dh2o, pievieno 10% naoh līdz ph 8, pēc 1 stundas pievieno conc hcl, līdz co2 evoluton beidzas, tad tur 75c 3 stundas.

Kādas bija h2o un hcl attiecības, ko jūs izmantojāt? Es domāju, vai mans piegādātājs ir slikts vai mana recepte ir slikta. Man izdevās iegūt 75%, izmantojot veco pmk glikolu, izmantojot iepriekš minēto recepti.
 

strangerdanger

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 12, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1

Jūsu minētā recepte izklausās ļoti līdzīga šai....

Glik : dh2o : etoh attiecībās 1:1:1 sajauc 1 stundu, tad hcl un reflukss 3 stundas. Es pats šo recepti nekad neesmu izmēģinājis, tāpēc nezinu, kāds ir iznākums.
 

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
Tā pati sintēze. Izlaidiet dažus soļus.
 

robinhood

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Vai esat pārliecināts par attiecībām?

Šī noteikti bija recepte, pēc kuras mēs vadījāmies - es pateicos par jūsu atbildi.
 

strangerdanger

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 12, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
es pats nekad neesmu to mēģinājis. es vienkārši dalos ar recepti, kas, manuprāt, ir līdzīga tam, ko jūs lūdzat. Esmu pārliecināts, ka ir arī citas receptes, kurās izmanto dažādas proporcijas, un jums pašiem būs jāizdomā, kura no tām jums vislabāk derēs. Es arī dalījos ar savu recepti, kas deva 62 % no vaskotās cietās vielas, kura, manuprāt, ir vienkāršāka nekā recepte, kurā izmantots etoh. katram pašam sava.

Vai istabas temperatūrā tas ir ciets? krāsa? tumši brūns, gaiši brūns? i
 

robinhood

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Paldies par dalīšanos.

Jā, tā vasks istabas temperatūrā, es uzskatu, ka krāsa būtu vairāk gaišākā brūnā krāsā. Tas savā ziņā izskatās pēc sacietējuša medus.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Labdien,

Es saņemu CAS 285-16-7 paraugu, un tas ir dzeltenīgs šķidrums, nevis vasks:
Skatīt pielikumu 4026

Tātad jūs pārbaudījāt šo attiecību un tā ir darbojusies?
glikols : dh2o : etoh attiecībās 1:1:1 sajauc 1 stundu, tad hcl un reflukss 3 stundas.
Kāda HCL attiecība?
Paldies
 

Attachments

  • lnsHkb8xiL.JPG
    lnsHkb8xiL.JPG
    13 KB · Views: 364

robinhood

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Šis ir PMK vasks, ko es izmantoju. Neesmu pārliecināts, vai man ir izdevies pievienot PMK vaska, kas man ir, fotoattēlu. Tas noteikti ir gaiši brūnas - zeltainas krāsas un ļoti līdzīgs tam, kā izskatās ciets, sauss medus burkā. No vaska iegūtā eļļa bija tumši brūns šķidrums. Mans ieguvums - 60 %.
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Vai pārveidošanā tiek izmantots etanols vai etilacetāts?
 

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
Vai kādam ir paveicies ar labas eļļas pagatavošanu no šīs jaunās pmk no Ķīnas? Visi to sauc par glicidātu, bet tā vairs nav, jo Ķīna pagājušajā gadā aizliedza etilglicidātu, tagad viņi pārdod produktu, kas, karsējot 30 grādos pēc Celsija, izskatās kā medum līdzīga viela, un krēmīgi balts pulveris, etanola formula dod tumšu medum līdzīgu eļļu, tā kļūst cieta pēc atdzišanas. Skatīt video... ceru, ka kāds var par to pastāstīt un sniegt vairāk informācijas.
 

Attachments

  • TNhZmEylQ1.mp4
    12.3 MB · Views: 0

derick12sabreh

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 18, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, arī es esmu jauna šajā jomā. Vai kāds var man pastāstīt, kāds ir labākais veids, kā iegūt PMK pulveri Eiropā, un arī MDMA ražošanas izmaksas? Paldies.
 

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
Pulveris vai eļļa iegūt to tagad ir vienkārši, jo jaunā pmk nav nevienā sarakstā, tāpēc Ķīna pašlaik to sūta ar ups, bet tā pilnīgi bezjēdzīga Ķīna arī nedalās ar formulu, tāpēc vispirms ir svarīgi pareizi konvertēt.
 

derick12sabreh

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 18, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Un kāda tam ir laba cena? Ja kādam būs arī labi padomi par MDMA, šeit vai PM, es būšu pateicīgs.
 

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
Cena Ķīnā tagad ir 160 usd beramkravas 150 usd piegādāts, bet nav jēgas pirkt vēl izraisīt ekstrakcijas formula nav pieejama, pats, tostarp mēģina noskaidrot tagad apmēram mēnesi.
 
Top