Amfetamīna sintēze vienā katlā no P2NP ar NaBH4/CuCl2 (1 kg mērogā)

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
kungi, kāpēc daļa eļļas sasaldētavā izkristalizējās? pēc atstāšanas istabas temperatūrā tā atgriežas šķidrā
OVCW3l0jdh IOvx8zbB29 .
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Jā, tam ir jāatbilst. Lielākā daļa no man atrastajiem vīna vārītājiem ieguva aptuveni 39 cm diametru, bet manai kolbai ir 37,5, es turpinu meklēt vīna vārītāju, kas ir nedaudz lielāks, tad tam vajadzētu būt ideālam.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3

Sveiki,

Ja atgriežaties atpakaļ šajā tēmā un izlasāt, man bija tāda pati problēma ar attēliem.

Neviens nezina, kāpēc tā notiek vai kas tas ir.

Vienkārši izkristalizējiet frībāzi, nevis ievietojiet to saldētavā.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3

Eiropā ir vairākas vietas un valstis, kurās šo savienojumu pārdod legāli.

Diemžēl jūs uzdeva jautājumu nepareizajā tēmā, mēģiniet vēlreiz pieteikties pareizajā tēmā, un, iespējams, es jums atbildēšu.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
tikai man bija tā, ka man tas bija tā, ka viss 300ml netika darīts saldētavā, un, kad es to pārlēju uz 3x 100ml, tas tika darīts divās burciņās... manuprāt, produkta koncentrācija var būt pārāk augsta, tāpēc tas nevar palikt šķidrā veidā. bet es varu kļūdīties.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Holandē aldi veikalos tagad pārdod konservu katlus ( inmaak ketels ).
dārzeņu vai augļu vārīšanai uzglabāšanai stikla burkās.
kvalitatīvi un lēti
 

h20

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2022
Messages
10
Reaction score
7
Points
3
šis ir pareizais pavediens šeit !
Jums tas ir nepieciešams šai sintēzei.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Tiešsaistē es to neatradu, varbūt tā ir tikai veikalā. Kāds ir to iekšējais diametrs?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Attiecībā uz jūsu jautājumu ir tā, ka jums vajadzētu spēt to noskaidrot pašiem, ja runa ir par viegli pieejamām ķīmiskām vielām.
Tas ir tāpat kā jautāt, kur es varu nopirkt IPA vai destilētu ūdeni..

Bet es jums to atradu:


Jūs varat to redzēt rezultātu lapā un izvēlēties sev ērtāko variantu.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

jā, es to redzu veikalā dažas nedēļas aggo
bet es zinu, ka viss, kas viņiem ir holandijā, pēc 2 līdz 3 nedēļām nonāk arī beļģijā.

https://offers.kd2.org/pics/35/63/3563188de5ba9a44382090b755d7695ea5eb944f.jpg
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Paldies :) Holande un Beļģija ir pārāk tālu, lai turp dotos, lai to iegādātos. Es palikšu pie iespējām, kuras man ir!
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18

Un varbūt es lietošu bez stikla kolbas, jo tās iekšpusē ir dubults emaljas pārklājums.
Man ir grūtības anonīmi nopirkt kolbu ar vairākiem kakliņiem, varbūt es varu izmantot vīna sildītāju kā reaktoru un vākā izveidot dažus caurumus. Tā viņi taču darīja tajā sabrukušajā laboratorijā, vai ne?
Paldies, ka ar to dalījāties!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Viņi patiešām ir izmantojuši šādus vīna sildītājus reaktora vietā un izmantojuši lielākus vīna sildītājus kā dzesēšanas sistēmu.
Cik man zināms, viņi to ir izmantojuši vienā vienīgā ražošanas posmā, kas bija P2P ražošana.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Tā kā esat sasniedzis amfetamīna kušanas temperatūru 11,3 °C (52,3 °F).
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Sveiki,

Es īsti nesaprotu šo daļu.

Kā tāds šķidrums kā amfetamīna frībāze var izkūst?

Tātad, kad amfetamīna frībāze sasniedz 11,3 °C, tā kristalizējas želejveida formā, kā parādīts otrajā attēlā?

Bet arī šī atbilde nevar būt pareiza, jo es saražoju aptuveni 15 l amfetamīna eļļas, un, ieliekot to uz nakti saldētavā slēgtā traukā, tikai 1/3 no tās kļuva par želejveida masu, bet pārējā palika sākotnējā formā.

Es būtu pateicīgs, ja ķīmiķi/administratori varētu pārbaudīt šo jautājumu un veikt "želejas" testus, lai noskaidrotu, kas tā patiesībā ir, vai to var izmest, vai arī tā ir amfetamīna eļļas daļa un ir jāsaglabā kopā ar pārējo.

Es varu piebilst, ka es nedestilēju un nevajag vakuumēt savu eļļu pēc NaoH 25 % pievienošanas, es tikai atdalīju slāņus un ķēros taisni pie kristalizācijas vai, ja man nav laika, es to ielieku saldētavā, un "želejas" stāvoklis notiek.

Ar vislabākajiem sveicieniem
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Sveiki, lūdzu, izlasiet par kušanas punkta īpašībām Wiki vietnē.
kuru attēlu jūs domājat? :unsure:
Vai jūs esat atdalījis visu ūdeni, izmantojot žāvējošu vielu, piemēram, MgSO4 vai Na2SO4?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Paskatīsimies, vai man izdosies to atrast ;)

.
Ts9wm4Ndx1
Šis attēls, jūsu atbilde viņam bija amfetamīneļļa sasniegusi kušanas punktu, kad pirms dažām nedēļām parādīju savu attēlu, jūs nezinājāt, kāda ir želejas stāvokļa forma.

Nē, es neesmu izmantojis nekādus desikantus, lai gan es to grasos sākt darīt. Tātad atbilde varētu būt tāda, ka ūdens no NaoH 25 % sasalšanas laikā kristalizējas? Manuprāt, ja tas ir rezultāts, tad tas ir labi, jo tad mēs varam vienkārši izmest želeju, nezaudējot amfetamīna eļļu.

Ar cieņu
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Ūdens var veidot šo želeju ar amfetamīnu. Šo maisījumu labāk ir izžāvēt un atkal sasaldēt.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
pēc fāzu atdalīšanas ielejiet petrolēteri organiskajā fāzē un veiciet ekstrakciju. tas atdalīs netīrumus un ūdeni un pārvietos pašu brīvo bāzi. ūdens fāzi var vienreiz ekstrahēt arī ar ēteri. ekstraktus apvienojiet un iztvaicējiet 40 grādu temperatūrā. lai paaugstinātu pH, var būt nepieciešama arī skalošana ar 10% naoh šķīdumu.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Paldies par ieguldījumu, lai gan es negribu pievienot sintēzei vairāk savienojumu, jo ar to ir saistīta loģistika un vēl daudzi citi faktori.

Lūdzu, apskatiet manu jauno ziņu ar attēlu.
 
Top