Fentanila sintēze vienā katlā

mp_

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 1, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
Brīdinājums : Fentanils ir ārkārtīgi bīstams. NEPIESAKIES veikt šo sintēzi bez naloksona klātbūtnes!
PAZIŅOJUMS: Ar šo metodi netiek iegūts augstas tīrības pakāpes fentanils (vidēji 13,6 %, diapazonā no 0,2 % līdz 36,4 %).

Sākotnējais dokuments, kurā aprakstīta šī procedūra, ir atrodams šeit.

Fentanils ir ļoti spēcīgs opioīds, daudz spēcīgāks par morfiju un heroīnu.
CxRdEjuhYT


Turpmāk aprakstītā procedūra ir viena katla sintēze. Tā ir pievilcīga slepenajiem ķīmiķiem, jo to var veikt trīs posmos istabas temperatūrā. Vienīgais iebildums ir prasība pēc N₂ gāzes.

Reakcijas shēma ir parādīta turpmāk:
LTwgueyt0D



Maisot 4-piperidona hidrohlorīda (15,36 g, 0,1 mol) suspensiju dihloretānā (450 ml), pievieno trietilamīnu (27,87 ml, 0,2 mol) un fenilacetaldehīdu (11,17 ml, 0,1 mol) un maisot pusstundu istabas temperatūrā zem N2. Pēc tam, nepārtraukti maisot, reakcijas maisījumam pievienoja nātrija triacetoksibrohidrīdu (30 g, 0,14 mol). Pēc tam pievienoja anilīnu (9,12 ml, 0,1 mol), etiķskābi (11,53 ml, 0,2 mol) un nātrija triacetoksiboksihlorhidrīdu (30 g, 0,14 mol) un atkal maisīja 24 h. Pēc tam pievienoja propionilhlorīdu (26.Pēc tam pilienveidīgi pievienoja 16 ml, 0,3 mol) un maisījumu maisīja 2 h. Reakcijas maisījumu atšķaidīja ar dihlormetānu un mazgāja ar 4 % ūdens nātrija hidroksīda šķīdumu, kam sekoja ūdens. Pēc tam organisko fāzi sakratīja ar 2N HCl. Organisko slāni atdalīja un ūdens slāni ekstrahēja ar DCM. Apvienoto organisko fāzi žāvēja virs nātrija sulfāta un koncentrēja, lai iegūtu neapstrādātu fentanila HCl sāli. Neapstrādātu produktu pārkristalizēja ar acetonu, iegūstot baltu fentanila hidrohlorīda pulveri. Sāli apstrādāja ar 20 % NaOH, lai iegūtu fentanilu, ko pārkristalizēja no petrolētera (60-80°).

Iznākums: 13,44 g (40 %)
m.p. 82-83 °C.

Literatūra
Darbs par fentanila sintēzi šādā veidā atrodams šeit.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Šis ir procedūras noraksts no Indijas dokumenta, tas tikai nedaudz izklausās nedaudz nepareizi pie pēdējās A/B ekstrakcijas.
 

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
Tas ir burtiski aicinājums pievērst LE uzmanību.
 

darknet-princess

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 8, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
salds
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
tik salds, cik vien salds ir mākslīgais saldinātājs, tikai nedaudz vairāk, nekā nepieciešams, un viss kļūst patiešām rūgts... Es nesaku, ka šī sintēze ir neiespējama, bet kādam ar labu kredītu un amatu varbūt vajadzētu to pārbaudīt. Tas varbūt vispirms būtu jāizmēģina, sākot no benzaldehīda, lai produkts nebūtu tah
(godīgi sakot, es nezinu, vai benzila aizvietošana fenta 1-N-piperidīna gredzenā ir aktīva vai ne, bet es par to arī domāju).
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
41
Reaction score
15
Points
8
Tā ir temperatūra, kas tai jānostāda uz sildītāja, lai vārītos, vai petrolētera vārīšanās specifikācija 60-80C*? Var izmantot Naftas ēteri 40-60C*?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Sintēzei vajadzētu darboties, vismaz tā teikts kādā tiesu ekspertīzes dokumentā, taču tur arī teikts, ka 10 līdz 15 % iznākums ir tas, ko var sagaidīt labākajā gadījumā. Sliktākajā gadījumā ir nada. Un to nav iespējams novērst nevienam, kam nav zināšanu, un tie tik un tā izvēlas labāku veidu.

Problēmas rada fenilacetaldehīds, kas ir tendēts kondensēties ar jebko apkārt, tostarp ar sevi pašu, un ar 4-piperidonu, kas arī mīl reaģēt ar savu veidu, kas ir lielākās daļas fentanila sintēzes bieds. Šā iemesla dēļ piperidonu bieži pārdod ar vienu no reaģējošajām grupām, vai nu ar karbonila, vai amīna aizsardzību.

Arī vienkāršs Fentanils ir briesmīga narkotika izklaides lietošanai, ir atvasinājumi, kuriem ir daudz labāks aktivitātes profils ar praktiski tādu pašu sintētisko ceļu.
Ir arī karfentanila klase, bet tas ir pārāk tuvu masu iznīcināšanas ieročiem, un es negribētu iebrist šajā jomā, jo tā vairs nav policija, kas jūs vajā, un, lai arī es gribētu apmeklēt Kubu, tā nav Gvantanamo līcis, ko es vēlos redzēt.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Piekrītu par to, ka vienkāršais fentanils nav labākais (vai drīzāk garlaicīgs, tomēr daudz labāks par jebkuru zēnu) izmantošanai izklaides nolūkos.
Neskaitāmie Fentaloģi, kas iznāca zelta laikmeta laikā, par lielu daļu no tiem nav īsti detalizētas info/datu, ķīnieši mētājās ar vienu analogu pēc otra, un nereti gadījās, ka viņi pārdeva analogu, izmantojot citu nosaukumu, un pēkšņi tas bija vislabāk pārdotais analogs, pārdots ar to pašu nosaukumu no dažādiem ražotājiem, tāpēc tik daudz dažādu viedokļu par "vienu un to pašu" analogu.

Analogu, kas ir pazīstami kā aptuveni potenci un rekreatīvo iedarbību, nav daudz - ja mērķis ir iegūt pienācīgi rekreatīvu un drošu analogu, Acetyl-F noteikti ir īstais. aptuveni 15x morfīna potence un izklaidējoša. Ja jums nav problēmu ar īslaicīgas darbības, Furanyl-F, iespējams, ir labākais, ja meklējat tūlītēju fizisku siltu labsajūtu, apm. 25x morfija potence.

MAF / 3-MF, iespējams, ir citi, par kuriem ir pieejami pieklājīgi dati, bet šeit potence sāk būt nedaudz mežonīga. Par sānu mezglu, būdams patiess CF un viens no tā analogiem, tagad neatceros precīzu nosaukumu, tiešām bija eiforijas topā, P. Janssen uz sava sastāva atstāja interesantu informāciju par CF esteri, kam ir daudz zemāka potence (100x aptuveni vājākais) un potenciāls rekreācijas efekts ar augstu eiforiju.

Teiksim, palikusi tikai nostalģija - ar DNM paranoju, kas pat aizliedz pārdot farmaceitiskos produktus uz fentanila bāzes (Fenta plāksterus), bet atļauj "porcelāna balto" jeb "sintētisko heroīnu" ar aprakstu "spēcīgs opioīdu maisījums, esiet uzmanīgi" bez jebkādas informācijas par devu - patiešām lieliska kaitējuma novēršanas kampaņa cilvēkiem ar stiprām hroniskām sāpēm un viņiem atņemtas receptes, jo jebkurš ārsts baidās nonākt cietumā, parakstot jebkuru recepti. Un meksikāņu kartelis ar vislētākajiem, bet spēcīgākajiem, bet galīgi garlaicīgajiem, piemēram, 4F-Fent / 4C-Fen, un ar daudz sintētiskajiem atlikumiem, kas vienkārši palikuši iekšā (lasot vairākus laboratorijas ziņojumus un redzot, ka viņi izmetuši pat dažas citas nejaušas narkotikas..ir vienkārši pretīgi) - skaidri parāda, ka šī ēra beidzās jau sen, un tas, kas nāca pēc tam, IMO tikai izvērsīs vēl vienu elli, kad arī Zenes kādu dienu vairs nebūs.
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Vai ir kāds viedoklis par (ja tāds var pastāvēt) 3metilalfa-metila acetila fentanilu? Vajadzētu būt garākām kājām, pateicoties alfa metila 3 dod loooots potences, un acetila grupa notriecina potenci līdz saprātīgākam diapazonam, tāpat kā alfa metilgrupa.

Es dzirdēju, ka 3 metilfentam vajadzētu būt relatīvi eiforizējošam fentalogam, tāpēc es cerēju, ka tas būs iespējams.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Diemžēl man trūkst ķīmijas/farmakoloģijas zināšanu. Es esmu kā pazudusi zivs okeānā ;). Tā kā man ir IRL darbs, kas prasa nepārtraukti attīstīties, man atliek ļoti maz laika padziļināti apgūt pavisam citu tēmu.
Taču es daru visu iespējamo, lai uzturētu kontaktus un atbalstītu informācijas apmaiņu optimālai sinerģijai un veiksmīgiem pētījumiem.

Man ir daži dokumenti, kas saistīti ar jūsu jautājumu, ja jums tos vajag, rakstiet man PM. Pārbaudiet arī tos rakstus, kuros ir vissvarīgākā informācija:


"Fentanila saistītie savienojumi un atvasinājumi: Vardanyan un Victor J. Hruby", kuru autori ir Ruben S. Vardanyan un Victor J. Hruby." "Fentententanils: pašreizējais stāvoklis un nākotnes izredzes farmaceitiskiem lietojumiem.

"Pētījumi par 3-metilfentanila atvasinājumu sintēzi un saikni starp analgētisko aktivitāti un receptoru afinitāti.
Jin WQ, Xu H, Zhu YC, Fang SN, Xia XL, Huang ZM, Ge BL, Chi ZQ., Sci Sin. 1981 May;24(5):710-20.
Medline (PMID=6264594)"
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Racēmisko cis un trans 3-alkilfentanila analogu sintēze un sākotnējais farmakoloģiskais novērtējums
Serbijas Ķīmijas biedrības žurnāls. 69 (7): 511-26. (2004) doi:10.2298/JSC0407511

https://doiserbia.nb.rs/img/doi/0352-5139/2004/0352-51390407511I.pdf

Lielisks raksts, daudz noderīgu fragmentu. Tieši no Wikipedia btw.

Es gribu pievienot brīdinājumu (esiet uzmanīgi) attiecībā uz F sintezatoriem īpaši un narkotiku sintezatoriem vispār, jo tos var atrast zinātniskos rakstos. Puiši, šie cilvēki nav pilnīgi dullie, ja ja tie ir žurnālu izdevēji nav. Jūs tur neatradīsiet labi strādājošu vieglu narkotiku sintēzi, pat ja tā izskatās. Tie raksti (izņemot tos, kur nepieciešamas speciālas iekārtas vai reaģenti) visi ir apbērti ar dezinformāciju, kas it kā ir acīmredzama citiem zinātniekiem, bet ne cilvēkam, kurš vienkārši vēlas saņemt zāļu pagatavošanas recepti. Nu, patiesībā lielākā daļa citu zinātnieku šīs lamatas neredz, bet labi, tas, iespējams, ir otrs mērķis.
Daži piemēri:
Leukarta un amfetamīna pagatavošana ar to ir vecs, tik ļoti vecs, bet jau 1944. gadā viņi to vienkārši izlaida vai vienkārši melojis, ka tas patiešām darbojas īpaši par hidrolīzes posmu.
Visi F sintēti, kas zvaigžņojas ar piperidonu, kas tā vai citādi reaģē uz NPP, visi runā par 90 % un vairāk iznākumu, un visi, kas to mēģina, tā vietā iegūst cietu sveķus? Tas ir darīts apzināti, jo ir skaidrs, ka piperidons, ja tas nav aizsargāts, reaģēs pats ar sevi, jo tam ir ketona un amīna grupa. Vienīgā sintēze, ko viņi min ar aizsargātu piperidonu, ir benzilētais veids, kura deprotehronizācijai nepieciešams Pd/C. Turklāt jāapzinās, ka daudzi Indijas raksti ir tikai izdomāti, lai dotu viņiem iemeslu izlikties, ka viņiem ir savs sintētiskais ceļš uz noteiktām zālēm, jo tas viņiem ir nepieciešams, lai tās kopētu saskaņā ar Indijas patentu tiesībām.
Īpaši viegli ketamīna sintēti no Ķīnas. Pirmkārt, ķīnieši pārspīlē iznākumu kā neviens cits, kaut kāda iemesla dēļ viņiem to vienkārši JĀDARA. Un viņi bieži publsih upscale metodes, kas ir jauki, ja tie nebija mazliet trūkst, lai patiešām strādā. Tā kā šie sintezatori ražošanā ir reālas naudas vērti, tā ir vairāk reklāma, kur viņi saka "mums ir kaut kas lielisks - sazinieties ar mums, lai noslēgtu darījumu par reāli optimizētu metodi". Bieži vien. Ne vienmēr.
Efedrīna biosintēze no Sidnejas universitātes Austrālijā. Šie puiši kādā intervijā pat atzina, ka viņi savas publikācijas un patentus izstrādājuši tā, ka neviens bez ļoti īpašām zināšanām nevar izgatavot efedrīnu, izmantojot tos. Viņi kādā intervijā pat lielījās, kā apmānījuši kādu cilvēku, kurš vērsās pie viņiem pēc palīdzības šajā jautājumā, un beigu beigās nodeva viņu policijai, bet ne pirms viņi lika viņam sākt un tikt tik tālu, lai saņemtu patiešām nopietnu sodu. Viņi patiesībā lepojās, ka ir assulļi.

Turpinās un turpinās.

Tikai atgādinājums.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Ļoti bieži sastopami maldinoši dokumenti, lai aizsargātu produktus viņi zina visus veidus, kā ciest neveiksmi un pat katastrofu, ko viņi nav pietiekami laipni, lai sniegtu nervu
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Atcerieties, kā viņi cepināja Deividu Nikolsu, kad nbome nāca klajā, viņš ir spiests vairs nepublicēt
 

The_Real_Gus_Fring

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 15, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ko dara slāpekļa gāze? Kāpēc tā ir nepieciešama? Vai to var izdarīt bez gāzes?
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
tas rada inertu atmosfēru un novērš dažas blakusreakcijas, jūs, iespējams, iegūsiet tīru produktu un augstu iznākumu.
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Internetā ikviens var būt, kas vien vēlas, nesaku, ka jūs neesat kvalificēts ķīmiķis, piemēram, Sidnejas universitātes kvalificēts, labi iespējams. Tas nenozīmē, ka jums ir priekšstats par to, par ko jūs runājat, acīmredzot nē. Pretējā gadījumā jūs būtu pievērsies vismaz viegli novēršamām šīs sintēzes problēmām, kas ir acīmredzamas, vienkārši apskatot iesaistītās molekulas un izlasot saistītos Vikipēdijas rakstus.
Tad jūs runājat par tīrību. Augstu tīrību vienmēr var sasniegt, ja vien ir kāds produkts, ko var izolēt. Galvenokārt ar kolonnu hromatogrāfiju. Bet tie, kas to dara par naudu, vispār neko neattīra. Tā kā no šīs reakcijas ir grūti vispār kaut ko izolēt, jo tā ir smieklīga reakcijas shēma, pēc kuras obligāti jāiegūst daudz sūdu. Ļauno, polimēra veida mēslu. 1 % līdz 10 % fentanila ir šajos mēslos. To ir grūti ekstrahēt. Risinājums: Risinājums: neeksistēt vispār, bet pievienot kādu dzīvnieku trankvilizatoru, lai kompensētu nezināmos daudzumus, kas tur varbūt ir F, un pārdot to kā Tranq. Un to cilvēki arī dara. Un tieši tāpēc lietotāji zaudē pirkstu vai pirkstu galus vai mirst. Bet skatieties, tā vairs nav narkotiku ražošana un tirgošana, tas ir slepkavības mēģinājums vai faktiska slepkavība.
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
mate, ja jūs redzējāt, ka es neapspriedos par nevienu metodi, es tikai runāju par tīrību, ja jūs nevarat iegūt tīru produktu, tas nenozīmē, ka tā nevar būt, ja jūs lasījāt šo viena katla sintēzi, viņi arī pieminēja tīru produktu, tas nozīmē, ka tam jābūt gandrīz virs 70 %, es nepieminēju nekādu attīrīšanas šķīdumu, jo šo sintēzi nevajadzētu mēģināt veikt tiem, kas ir nespeciālisti vai domā, ka viņi var tikt galā ar šo velnu, kāda tīrība viņiem ir, tas viņiem ir ok, jo bīstamība un risks palielinās, palielinot tīrību, bet jā, ja kāds vēlas un var mani pārliecināt, ka viņi nav laji un apzinās visus riskus un briesmas, un droši rīkoties ar šo var būt, es viņu vadīšu, lai padarītu tīrāku materiālu, un jā, šī reakcija nekad nesaņem pat 10 % tīru materiālu, ja kāds saņems 5-7 %, viņam paveiksies.
 

Salvador

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Hei, puiši.
Vai kāds var skaidri izskaidrot šo procesu؟
Kāds ir sintēzei nepieciešamo iekārtu saraksts؟

Būšu pateicīgs par palīdzību.
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
jūs patiešām vēlaties izmēģināt šo sintēzi.
 

Salvador

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Jā، Es gribu sintezēt Guptas veidā. Bet es par to neko daudz nezinu.
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
mate es neiesaku darīt šo lietu, ja neesat pieredzējis un zinošs, kā rīkoties ar laboratorijas materiāliem , Guptas metode šķiet daudzsološa un vienkārša, bet aldehīds veido ūdens molekulas, kad reaģē ar amīnu, un tas novērš pievienošanu, jums ir nepieciešams reaktors un atbilstoša inerta vide, lai veiktu šo reakciju, es ieteiktu izmantot molekulāro sietu pirmajā posmā .......veiksmes.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Šis savienojums tiek izmantots, lai tas traki atdevi no investīcijām nevienu neinteresē nekas cits zāļu kompānijas pāriet uz ekstrēmiem zemas devas efektīviem augstas peļņas savienojumiem nāk prātā, kāpēc viņi ir trekni melnajā tirgū, un nbomes mēs esam super populāri tas ir finansiāls lēmums.
 

abbalabba

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 25, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Dažas lietas ir labāk atstāt vienaldzīgas
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Pilnīgi
 
Top