"OPSEC" informācijas pieprasījums vai mana projekta apstiprināšana

Vince Gilligan JR

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 8, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Es neatradu opsec spēli kopumā, tāpēc atļāvos ievietot savu pavedienu šeit. Ja neesmu pareizajā sadaļā, lūdzu, dariet man zināmu.

Es gribētu uzzināt, vai ir kāds drošs un anonīms veids, kā pārdot instagram. Mans plāns ir vienkāršs, es domāju, ka lielākā daļa cilvēku, kurus mēs sasniedzam "DarkNet", jau pārdod savus produktus vai meklē kaut ko konkrētu, un parasti viņiem ir padomā kāds pārdevējs.

Vismaz tā es to redzu. Tāpēc es gribētu doties uz "skaidro tīklu", lai varētu sasniegt plašu auditoriju. Lai to izdarītu, es domāju, ka darīšu šādas lietas:

sākt ar VPN (šeit mullvad maksā monero), tad mainīt mac adresi wifi ar programmatūru TmacV6, izmantot LibreWolf pārlūkprogrammu, iet uz instagram, izveidot kontu vai nu pa pastu ar proton vai Tutanota vai pa tālruni ar JuicySMS.

Kādi padomi vai pat sūdzības par to, cik tas ir neticami stulbi?
Paldies par lasīšanu.
 

Vince Gilligan JR

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 8, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
varbūt tas kādam var palīdzēt"http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...ine-anonymity-by-https-anonymousplanet-org.8/".

Šī saite ir novirzīta uz "HEISEMBERG" izveidoto pavedienu, kurā tiek runāts par anonimitāti dažādās tēmās, sociālie tīkli, maksājumu metode, vpn, kripto!

man tas neatrisina manu problēmu, instagram bloķē savienojumu no tor, vpn darbojas, bet tikai pie pirmā savienojuma, un jūs riskējat tikt aizliegti patiešām ātri. No tā, ko es zinu, ja mēs apstrīdam aizliegumu, mums tas ir jāpamato ar selfiju ar papīru un savu pseidonīmu, savu ID karti vai ko citu. Risinājums, ko es atradu, ir doties uz Reddit pavedienu ar nosaukumu: r/roastme, ar fotošopu ir iespējams pārvarēt šo barjeru. Es vēl neesmu pārbaudījis reģistrāciju, izmantojot tālruņa numuru. Es up pavedienu, ja man ir ziņas vai veiksmīgs.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Ja vēlaties lietot instagram anonīmi, jums būs nepieciešams. Virtualbox, whonix, android emulators, vpn

tor - vpn - instagram (izmantojot android emulatoru).
Bet, ja jūsu konts bloķēs instagram, nav ko labot.
 

cederroth

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2022
Messages
13
Solutions
1
Reaction score
12
Points
3
Viņam ir taisnība. Ja VPN savienojumu ievietojat pirms TOR, jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs to neredz. Ja jūs to ievietojat pēc Tor. Tīmekļa vietnes neredz, ka jūs izmantojat Tor.

Es vienmēr izmantoju savus savienojumus ar vpn Pēc tor, jo pēdējais tor mezgls, izejas mezgls. Tie var izsmarķēt jūsu darbību, un tas var būt LE sēdēt un vienkārši gaidīt.
 

Vince Gilligan JR

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 8, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
atjauninājums:

Es vienmēr esmu redzējis debates par VPN lietošanu kopā ar Tor, jo VPN var sabojāt Tor sīpolu maršrutēšanas sistēmu.

Pēc dažiem mēģinājumiem man izdevās pieteikties instagram, tāpēc paldies jums!

(PS iesācējiem, kuri ir pietiekami stulbi, lai nenovērtētu instagram algoritmu, jo tam ir spēja izlasīt jūsu stāstu un ļoti ļoti ļoti ātri saprast, ka jūs tikko esat ielikuši stāstā savu cenrādi un piedāvātos produktus).
 

cederroth

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2022
Messages
13
Solutions
1
Reaction score
12
Points
3
Ja rakstīsiet man uz xmmp, es detalizēti piedāvāšu savu palīdzību jūsu draudu scenārijam.
Lai saņemtu informāciju, nosūtiet man īsziņu
 

GOUPIL

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2022
Messages
66
Reaction score
18
Points
8

Tātad labākais veids ir izmantot 2 vpn?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Es noteikti izmantotu jums ieteikto HEISENBERG iestatījumu.
Papildus tam dead drops nodrošinātu jūsu sūtīšanas procesu, lai to nevarētu izsekot līdz jums. Ja es pārdotu Instagram, es atrastos kādā lielā pilsētā un sūtītu tikai uz vietas.

Jums būtu ļoti jāuzmanās, saņemot un nododot preces, jo Instagram pārdevēji var nokļūt LE redzeslokā ātrāk nekā pārdevēji tumšajā tīmeklī.

Atrodiet drošu veidu, kā saņemt maksājumus (Paysafe, pārskaitījumi, paypal), izmantojot nozagtu/viltu bankas kontu tīklu. Tas pats attiecas uz naudas izņemšanu, nekad neizmaksājiet naudu uz savu vārdu, neizmaksājiet naudu pārāk ofte
 
Top