p2np nešķīdina, mana pirmā sintēze.

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
Sveiki, man tikko neizdevās mana pirmā sintēze. ( AMF AI/Hg)
samazināts par 1/2 no visa ( salīdziniet ar :how-to-video, tātad 5 grami p2np).
Es domāju, ka mans amalgamāts bija nepareizs, ( es izlasīju tēmu no gpatreon par amalgamēšanu).
Vai tas ir normāli, ka mans p2np IPA un ūdens šķīdumā kļuva putrains? ( vispirms tas negāja sajaukties, kad bija auksts IPA), es pievienoju GAA tieši pirms tā iepildīšanas amalgamā.
tad maisījums gāzēja, bet nedzirdēja burbuļus un maz karsējās ( mēģināju to sildīt sildīšanas mantijā, bet bez panākumiem.
Pēc tam pievienoju Naoh šķīdumu, un kolbā izveidojās brūngani pelēks burbuļojošs augšējais slānis un tumšs, gandrīz melns apakšējais slānis.
Turklāt destilēta ūdens vietā es izmantoju demineralizētu ūdeni.
Vai ir kāda palīdzība? kādi triki?
un vai man ir tik ļoti jāuztraucas par dzīvsudrabu (es pārāk daudz aizsargāju sevi no tā, es nomainīju 4 drēbes, 2 reizes mazgājos, 100X mazgāju rokas, ...).
Grt.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Pievienojot P2NP IPA, tiek iegūts šķīdums, kurā joprojām peld kristāli. P2NP šķīdība IPA ir ierobežota, bet to nodrošina turpmākā GAA pievienošana. Jums ir taisnība par GAA pievienošanu tieši pirms sajaukšanas ar amalgamu. Pēc GAA pievienošanas un šķīduma mērenas uzsildīšanas, lai palielinātu šķīdību, jāiegūst caurspīdīgs dzeltens/zelta krāsas šķīdums bez duļķainuma.

Tas varētu būt atkarīgs no reaģentiem un apstākļiem, kādos reakcija tika veikta, bet no manas pieredzes zinu, ka, pievienojot P2NP šķīdumu, nekavējoties rodas viegli burbuļošana/smaržošana. Ja, pievienojot nitrostirēnu (P2NP) reducētājam (Al/Hg - amalgama), nemaz nav redzami burbuļi, tā ir zīme, ka reducēšana nav izdevusies. Burbuļi rodas H₂ gāzes rezultātā, kas ir nepieciešama, lai reducēšana varētu notikt.

Pēc sārma šķīduma pievienošanas NaOH daļēji iesūc H₂O, izraisot slāņu atdalīšanos, kad spirts pāriet augšējā slānī. Ir sagaidāma neliela burbuļošana, jo NaOH reaģē arī ar amalgamas atlikumu. Jānorāda, ka slāņu atdalīšanās var notikt ne uzreiz. Mana pieredze liecina, ka atkarībā no apstākļiem var paiet ~ 30 min - 1 h, līdz slāņi atdalās. Augšējā slāņa slānim jābūt caurspīdīgam un bezkrāsainam vai dzeltenā līdz oranžā krāsā (ja tas ir netīrs). Pelēkā krāsa, kā jūs norādījāt, norāda uz Al atlikumu no amalgamas, kas iestrēdzis augšējā slānī. Iespējams, ka esat lietojis pārāk daudz Hg sāls, kas izraisījis amalgamas piesātināšanos. Patiesībā nav tik vienkārši nosvērt sāli. Pārliecinieties, ka izmantojat precīzus svarus. Esmu redzējis gadījumus, kad cilvēki nejauši pievienoja pārāk daudz sāls, jo viņu svari nebija pietiekami jutīgi.

Destilēts H₂O šajā reakcijā nav obligāti nepieciešams, lai gan ieteicams. Pat ja jūs būtu lietojis dzeramo H₂O, tam nevajadzētu kavēt reakciju tik ļoti, lai tā neizdotos, tāpēc es nedomāju, ka tā nav jūsu galvenā problēma.

Jūsu vietā es meklētu tīrākas Al folijas/pulvera avotu. Pārbaudiet, vai es patiešām sveru pareizo Hg sāls daudzumu. Lai pārliecinātos, es pārietu uz destilēta H₂O lietošanu. Pārejiet uz ķīmiski tīru NaOH tehniskā vietā. Un galvenokārt es pārkristalizētu P2NP no EtOH. Tāpat ir diezgan svarīgi, cik ilgi jūs veidojat amalgamu. Neatstājiet to ilgstoši reaģēt, kad to veidojat. Kad kolbā ar amalgamu vairs nevar redzēt, jo tā ir kļuvusi pelēka, un jūs redzat, ka burbuļi strauji attīstās, tad ir īstais laiks pievienot P2NP, pārliecinieties, ka tas ir gatavs tieši tajā brīdī, nevis mēģināt to karsēt un izšķīdināt vēl dažas minūtes.

Tagad vissvarīgākā daļa - NEKAD, NEKAD UN KĀDĀDĀM NEKĀDĀJIEM APSTIPRINĀJUMIEM NEPIELIECIET VAI TĀLĀK SAGATRINĀŠANAS MANTEĻAM VAI TĀLĀK AR RŪRSU SAISTĪTU VĒRNIŅU. Neko metāla (piemēram, lāpstiņas, laboratorijas statīvus...). Hg tvaiki reaģē ar jebkuru metālu (izņemot tīru Fe). Runa ir ne tik daudz par pieskaršanos šķīdumam, cik par tvaikiem, kas izdalās šīs reakcijas laikā, jo tas patiešām izdala ievērojamu daudzumu karstu Hg tvaiku, jo īpaši, kad tas sakarst, pievienojot P2NP. Faktiski jūs vienkārši esat piesārņojis savu sildīšanas apvalku ar Hg uz mūžīgiem laikiem. Zem apaļā vāciņa, uz kura jūs ieliekat kolbu sildīšanas apvalkā, ir putuplasta, kas ir ārkārtīgi porains materiāls. Poraini materiāli absorbē Hg savā matricā un lēnām to izdala. Es ieteiktu jums nomainīt šo sildīšanas apvalku, citādi jūs nepārtraukti saindēsieties ar Hg tvaikiem. Šī reakcija jāveic tvaika nosūcējā vai ārā. Vismaz dažas nākamās dienas vēdiniet visu telpu. No personīgās pieredzes zinu, ka Hg nav kaut kas tāds, ar ko gribētos saskarties. Neredzamie tvaiki piesārņo gandrīz visu, ja jūs neesat īpaši uzmanīgs, un patiesībā tas vispār nav novēršams. Apģērbu maiņa būtībā ir bezjēdzīga, jo tie tik un tā kļūst piesārņoti ar Hg. Nelolojiet sev iespaidu, ka to var nomazgāt ar H₂O vai veļas mašīnā. Nevarat.

Kā drauga piezīmi es jums ieteiktu pilnībā izvairīties no Hg un tā vietā izvēlēties samazināšanu ar NaBH₄. Es saprotu, ka ir skumji to dzirdēt pēc tam, kad tikko esat ieguvuši visus reaģentus, bet tas ir taisnīgi.

Tā kā es zinu, ka jūs, visticamāk, neklausīsiet šo padomu, es sniegšu arī citu, kas palīdzēs jums šo piesārņojumu diezgan mazliet samazināt. Labākais laboratorijas apģērbs šai reakcijai ir plastmasas lietusmētelis, kas neabsorbē Hg. To var viegli nomazgāt (ārpusē) ar H₂O. Tas pasargā arī lielāko daļu jūsu apģērba no liela Hg daudzuma absorbēšanas, īpaši, ja strādājat ārā. Hg uzsūcas arī acs tīklenē, kas noved mani pie cita jautājuma. Visas reakcijas laikā jums jālieto respirators, pat ja strādājat ārā.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Ak, jā, un arī NEKAD NEDOMĀT PAR ŠĪ REAKCIJAS REZIDUĀTU IZMANTOŠANU ATTECĪBĀ. Hg sāls jūsu santehnikā var pārvērsties par Hg un virsstundas laikā saindēt jūs ar tvaikiem. Situācija kļūst ievērojami sliktāka, ja dzīvojat rajonā, kur ēkām ir kopīga kanalizācija. Jūs varat saindēt ne tikai sevi, bet arī citus cilvēkus. Tas var beigties ar katastrofu arī tad, ja jums ir metāla caurules kanalizācijai. Hg pieķersies pie tām un izraisīs koroziju. Pat tad, ja jūs izmantojat PVC caurules, kur vien ved jūsu drenāža, tam, kas par to rūpējas, nepatiks, ka Hg joni piesārņo H₂O, pat pilsētas H₂O attīrīšanas iekārtām ir problēmas izvadīt Hg no H₂O, ko jūs tur izlaižat straumē. Tas nākotnē var atgriezties pie jums.

Vienīgais "pareizais" veids, kas ir kaut cik ētisks, ir visus šīs reakcijas atkritumus uzglabāt stikla reaģentu pudelēs ar hermētisku noslēgumu (pretējā gadījumā Hg atkal izdalīs tvaikus un turpinās jūs saindēt virsstundās). Kad esat gatavs rīkoties ar atkritumiem, pārlejiet tos daudz lielākā stikla traukā (iespējams, lielā reaģenta pudelē). Pārliecinieties, ka tas nepārsniedz pusi no izmantotā konteinera augstuma. Nākamā soļa dēļ izvairieties no plastmasas. Pēc tam pievieno HNO₃ bez azeotropa (koncentrācija virs 68 %). Veiciet to ārā vai labi vēdināmā vietā. Reakcija, pievienojot skābi, ir ļoti strauja, jo atkritumi ir bāziski no NaOH atlikuma, kas ir spēcīga bāze, tāpēc notiek strauja skābes un bāzes reakcija (skābi pievienojiet lēnām, pārliecinieties, ka tā nešķīst virs trauka). Kad visa bāze ir neitralizēta un burbuļošana vairs nenotiek, turpiniet pievienot vairāk skābes, lai sasniegtu pH aptuveni 5. Pēc tam viegli pagrieziet pudeli, lai viss sajauktos. Noslēdz pudeli un ļauj tai nostāvēties vienu vai divas dienas. Tā kā Hg joni radās reducēšanas reakcijas rezultātā, šķīdumā ir nedaudz dzīvsudraba(I) nitrāta, kas radies dzīvsudraba(II) nitrāta reducēšanas rezultātā. Nākamajā solī visam nitrātam jābūt +2 oksidācijas stāvoklī. To var izdarīt, karsējot augstā temperatūrā (kā jau iepriekš paskaidrots, es to pilnībā ieteiktu darīt) vai uz dažām dienām pakļaujot šķīdumu spēcīgam UV starojuma avotam (paturiet prātā, ka UV starojums ir kaitīgs visām dzīvības formām, tostarp cilvēkiem, tāpēc, strādājot ar to, lietojiet atbilstošas aizsargbrilles, lai bloķētu gaismu, pretējā gadījumā jūs pēc brīža varat kļūt akli (tas nav joks). Jūs nupat visus atlikušos Hg jonus esat pārvērtis par ļoti reaktīvu Hg nitrāta sāli +2 oksidācijas stāvoklī (to pašu, ko izmantojat amalgamas veidošanai). Tas ir izšķīdis šķīdumā. Vēlreiz izmēriet pH. Tagad pievienojiet smalku bāzi, piemēram, nātrija karbonātu, līdz pH = 8. Galu galā jūs sasniegsiet punktu, kurā pH vairs nemainīsies, jo jūsu bāze ir vāja. Šo šķīdumu sauc par buferšķīdumu, un tas ir nepieciešams nākamajam solim. Tagad ņemiet nātrija sulfīdu un izšķīdiniet nedaudz H₂O, lai radītu šķīdumu. Ielej šķīdumu traukā, kurā tagad ir bāziskais šķīdums. Dzīvsudraba sulfīda nogulsnes veidojas kā melna masa, kas nešķīst H₂O. Tagad šķīdums jāpielej tik ilgi, līdz vairs neveidojas nogulsnes. To kļūst grūti pamanīt, jo šķīdums kļūst tumši melns. Var nekavējoties pārbaudīt, vai nav palikuši Hg joni, ielejot daļu šķīduma atsevišķā kolbā ar atsevišķu nātrija sulfīda šķīdumu un ar pipeti pārnesot nelielu daļu nogulšņu šķīduma no pašas augšdaļas (kas ir dzidrāka) kolbā. Ja skaidri redzams, ka veidojas vairāk melnu nogulšņu, jāturpina šķīduma pievienošana. Pretējā gadījumā trauku var noslēgt un atgriezt pēc dienas vai divām. Lielākā daļa dzīvsudraba sulfīda gravitācijas dēļ būs nogulsnējusies apakšā. Tad var turpināt pievienot šķīdumu un redzēt, vai veidojas vairāk nogulšņu. Kad nogulsnes vairs neveidojas, visu šķīdumu filtrē caur aptuveni 1 cm biezu celīta (diatomezīta zemes) slāni. Tas ir vienīgais veids, kā no šķīduma izfiltrēt smalkās dzīvsudraba sulfīda daļiņas. Gatavs, un tagad šķīdumu var likvidēt bez jebkāda riska.

Domāju, ka līdz šim ir kļuvis skaidrs, kāpēc to nevajadzētu izliet kanalizācijā. Ūdens attīrīšanas iekārtām ir tieši tāda pati problēma, tāpēc tās ne pārāk labi panes, ka cilvēki izlej Hg notekūdeņos.
 
Last edited:
View previous replies…

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Bonusa daļa par šo sūro atkritumu attīrīšanu ir tā, ka šādā veidā var atgūt sākotnējā amalgamas reakcijā izmantoto dzīvsudrabu. Pēc tam jūs varat viegli pārvērst dzīvsudraba sulfīdu atpakaļ dzīvsudraba metālā, ko pēc tam atkal varat pārvērst Hg sālī. Es atzīstu, ka amalgama ir diezgan OP, ja par to domā šādā veidā, jo jūs būtībā atgūstat gandrīz visu sākotnēji izmantoto dzīvsudrabu. Tomēr reducēšana ar nātrija borhidrīdu ir vislabākais reduktīvās aminācijas veids.
 

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
-Vispirms paldies u par ur ieguldījumu es pateicos u!
bet es aizmirsu pieminēt, ka izmantoju : hlorīda versiju 0,15 g.
vienmēr valkāju 3m pusmasku ar jaunām gāzkartridžām.
amalgmēšanu es veicu ārā, bet skalošanu iekšpusē 3x (spainī, ko es turēju atsevišķi).
un sildīšanas mantiju izmantoja tikai pēc brīža, kad šķīdums nebija sācis reaģēt (p2np šķīdums amalgamā).
un gāze nekad nav izplūdusi no kondensatora. es neesmu priecīgs dzirdēt, ka mans pavisam jaunais sildīšanas apvalks ir paredzēts atkritumiem... :(.
arī im apzinās, ka nedrīkst izliet jostasvietu kanalizācijā ( domāju par tās savākšanu un nogādāšanu pirms likvidēšanas centra vai kaut ko tamlīdzīgu).
Vēlreiz paldies u ure ieguldījumu tā zelta info par mani.
-
I dont care about my amalgramt didnt strādāja , vai iegūt dažas ķimikālijas atpakaļ.
Vienīgais, kas mani visvairāk uztrauc, ir tas.
1: vai mans pavisam jaunais sildīšanas apvalks ir paredzēts atkritumiem?/!
2: tātad viss, kas atrodas manā garāžā ar ventilāciju, ir piesārņots ar dzīvsudrabu? / ( kaut arī es redzēju, kā kāds puisis video tēmā deva padomu, ka man nav jāuztraucas par dzīvsudraba tvaikiem, jo kondesors to atgriež atpakaļ reakcijas kolbā).
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Es saprotu jūsu bažas par priekšmetu nomaiņas izmaksām. Acīmredzot turpmāk, veicot šo reakciju, valkājiet kādu lētu apģērbu.

Jūs neesat pilnībā izkrāpies. Saskaņā ar jūsu aprakstu iedarbība nav turpinājusies ilgāku laiku, tāpēc man ir divas idejas, kā jūs varētu mēģināt no sava sildītāja manteles noņemt lielāko daļu Hg un turpināt to izmantot.

Pirmkārt, īstermiņā mazāk bīstams veids būtu novietot jūsu sildīšanas kamīnu ārā zem jumta seguma (lietus gadījumā tas izglābs jūsu kamīnu, ja tajā iekļūs H₂O, ar to viss būs beidzies). Tāpat kā ieteica, nenovietojiet to tuvumā nekam metālam. Vislabāk būtu izjaukt sildīšanas mantiju, lai izņemtu iekšpusē esošās putas, izkliedētu tās uz plāksnes vai kaut kā cita un ļautu tām tā iziet ārā (pārliecinieties, ka putas neaizlido vēja dēļ lmao). Ja atstāsiet to tā apmēram 14 dienas, manuprāt, liela daļa Hg iztvaikos no putām un jūs neapindēs. Daļa neizbēgami tajā paliks iesprūdusi, bet tas nav tik slikti, visticamāk, jums nekas daudz nenotiks, ja bieži vēdināsiet telpu, kurā tas tiek glabāts. Es nekādā gadījumā izvairītos to novietot telpā, kurā ir kaut kas porains, piemēram, paklājs, citādi jūs to krietni sabojāsiet. Kamīna demontāža ir diezgan vienkārša. Patiesībā to konstrukcija ir daudz vienkāršāka, nekā cilvēki iedomājas pēc to izskata. Tagad tas ir atkarīgs no tā, kāds apkures kamīns jums ir, bet visbiežāk kamīna korpuss/pārklājums ir piestiprināts tikai ar dažām skrūvēm. Ņemiet skrūvgriezi un atskrūvējiet tās. Tagad uzmanīgi ieklausieties! Lielākajā daļā sildīšanas kamīnu ir metāla vads, kas nepārtraukti tiek saīsināts ar shēmas plati, kura parasti atrodas apakšējā blokā. Atkarībā no ražotāja šis vads var būt ļoti īss, un, pielietojot spēcīgu spēku, var pārraut stiprinājumu pie shēmas plates. Pēc skrūvju noņemšanas lēnām pārvietojiet ierīci ar putām prom no shēmas plates, lai vadi netiktu piestiprināti. Pēc to izraušanas ir ļoti sāpīgi tos uzstādīt atpakaļ savā vietā. Tādējādi jūs iegūsiet pietiekami daudz vietas, lai noņemtu putas no iekšpuses. Atkal to dariet lēnām, izņemiet mazus putuplasta gabaliņus, lai netraucētu vadiem. Kad esat noņēmis putas, varat tās novietot atsevišķi no pārējā sildīšanas apvalka un ļaut tam izgarot tvaiku. Apkures mantijas atkārtota salikšana ir tieši tāda pati. Vienkārši ievietojiet putuplastu atpakaļ iekšpusē un nostipriniet visu ar skrūvēm. NEVAJĀMĀJIET PUTAS AR KĀDU TEKSTU, jo tas tās sabojās un padarīs lipīgas. Vienkārši ļaujiet tam izžūt.

Cits veids, kas ir bīstamāks, bet neprasa mantijas demontāžu, ir vienkārši novietot to ārā un uzkarsēt līdz aptuveni 120 °C temperatūrai. Neļaujiet temperatūrai būt daudz augstākai, pretējā gadījumā dzīvsudraba nitrāts, kas sublimējies putās, var pārvērsties dzīvsudraba metālā, kas pasliktinātu situāciju. Ļaujiet tam šādi darboties apmēram 3 dienas (es domāju, ka to darīt ārā karsti Hg tvaiki ir smieklīgi bīstami).

Jebkura no šīm metodēm, visticamāk, aizvāks lielāko daļu Hg tvaiku no putām. Arī tad, kad to novietosiet ārā, novietojiet to kaut kur prom no sākotnējās reakcijas vietas, pretējā gadījumā jūs varētu to vēl vairāk piesārņot.

Personīgi es pilnībā nomainītu mantiju, bet es saprotu, ka tas var nebūt risinājums ikvienam.

Priecājos dzirdēt, ka, veicot šo reakciju, lietojat respiratoru.

Attiecībā uz apvalku, ja jūs nevēlaties to izmest, es arī ļauju tam vēdināt ārā apmēram 14 dienas. Tam vajadzētu noņemt lielāko daļu Hg, kas iesprūdis jakā. Ne viss, bet ar to viss būs kārtībā.

Kas attiecas uz garāžu, bieži to uz kādu laiku izņemiet ārā, un tvaikiem atkal vajadzētu būt lielākoties izvadītiem. Par laimi, jums nav jāpārvācas uz citu vietu.

Visbeidzot, attiecībā uz atgaitas kondensatora izmantošanu. Daži tvaiki joprojām izplūst, īpaši, ja netiek izmantots ļoti auksts H₂O. Laboratorijās tas tiek risināts, izvadot tvaikus ārā vai slēgtā telpā, kurā ir aktīvā ogle. Puisis videoierakstā, kuru jūs noskatījāties, diemžēl ir idiots, ja domā, ka tas viņu no tā maģiski pasargā. Es nesaku, ka tas nepalīdz, tikai ka tas nav ideāli.

Cilvēki, lietojot Hg, ir neuzmanīgi, bet tikai līdz brīdim, kad viņiem rodas negatīvas sekas uz veselību. Atcerieties, ka tas bioakumulējas looooooo ilgi. Kad tas nonāk asinīs, tam ir spēja šķērsot hematoencefalisko barjeru un iekļūt smadzenēs, kur tas var pieķerties neironiem, kuros ir augsts tauku saturs. Tā kā Hg ir ļoti lipofīlisks, tas uzvedas līdzīgi kā eļļa un uzkrājas ķermeņa taukaudos. Hg pusperiods (tas nozīmē, cik ilgā laikā puse no tā izzūd) asinsritē ir aptuveni 1-2 mēneši, un tas atšķiras atkarībā no cilvēka. Visbīstamākā ir tā daļa, kas iestrēgst smadzenēs. Hg pusperiods smadzenēs ir aptuveni nedaudz vairāk par 20 gadiem, kuru laikā tas var izraisīt lielus neiroloģiskus bojājumus. Pēc tam, kad Hg ir iestrēdzis smadzenēs, neko citu nevar darīt, kā vien lietot helatorus (tikai recepšu medikamentus). Helatēšanas terapija ietekmē aknu un nieru darbību, tāpēc to lieto tikai nopietnos gadījumos.

Es nevēlos jūs pārāk biedēt. Visticamāk, ja izgaisināsiet tvaiku, kas iestrēdzis jebkurā, jums vajadzētu būt kārtībā godīgi. Tikai ņemiet vērā šo faktoru nākotnē.

Es novēlu jums vislabāko veiksmi, lai atgūtu savu sildīšanas mantiju.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Ak, jā, un es ieteiktu lietot aizsardzību pret tvaikiem, kas ir ļoti lēta, bet tikai īslaicīga. Jūs varat iegādāties aktivēto ogli (sauktu arī par aktivēto kokogli). Ielieciet nedaudz vēlams traukā vai glāzē. Šādi piepildiet dažas no tām un novietojiet tās jebkurā vietā, kur varētu atrasties tvaiki. Aktivētā ogle ir ļoti efektīva un adsorbē Hg tvaikus uz savas virsmas ar līdz pat 7 % masas ietilpību. Pat ja telpā paliktu Hg tvaiki, šī ogle aktīvi turpinās tos noņemt. Pēc tam jūs varat vienkārši izmest aktīvo ogli atkritumos, nevis ieelpot tvaikus plaušās. Es to darītu nākamos divus mēnešus, nomainot aktīvo ogli pēc aptuveni 2 nedēļām. Nepērciet aktīvās ogles saturošas farmaceitiskās tabletes, tās ir smieklīgi dārgas. Iegādājieties lielu daudzumu aktīvās ogles (tā patiešām ir ļoti lēta). Un turpmāk nelietojiet to nekam citam. Ja jūs to darīsiet, es domāju, ka līdz tam brīdim iespēja, ka tvaiki jums kaitēs, ir ļoti maza.

Patiesībā, tagad, kad es par to domāju, varētu ievietot aktīvo ogli žāvēšanas caurulē un piestiprināt to pie atgaitas kondensatora, kad notiek šī reakcija. Tas, manuprāt, novērstu gandrīz visu tvaiku izplūšanu. Jūs, puiši, tas patiesībā izklausās kā laba ideja, jums tas būtu jādara, ja reakcijai izmantojat atgaitas kondensatoru. :cool:
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Visbeidzot attiecībā uz reakciju. Cik liela mēroga bija reakcija? (Cik daudz P2NP un Al jūs izmantojāt)? Man šķiet, ka man varētu būt priekšstats par to, kas šo reakciju izjauca.
 

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
uhm gonna atbildēt ātri, gatavojas iet ārā.
Vēlreiz paldies u par ur imput , viss u teica, ir enterying manu lvl of knowledghe.
bet es lasīju, ka smadzeņu barjerā iekļūst tikai dimetildzīvsudrabs (Hg(CH 3) 2) un varbūt vēl daži citi (sk. Karen Wetterhan saindēšanās), es domāju, ka dzīvsudraba hlorīds neiekļūst smadzenēs.
un kopumā augstākā koncentrācija, ko var atrast uz kaut kā, ir 0,15 g ( ko es izskaloju, un tā tālāk), vai tas ir tik toksisks, ņemot vērā visus mērījumus, ko es esmu veikusi? jo manas amalgamas uz zobiem izdala dzīvsudrabu katru reizi, kad es košļāju (es esmu lasījusi)

un otrā atbilde: es visu no sastāvdaļām, kas minētas videomateriālā, dalīju ar 2.
tātad 5 g p2np un 6 g alumīnija papīra (nevis sagriezts ar sikoriem, jo tas saliptu, bet gan gabaliņš pa gabaliņam saplēsts, lai viss būtu kur savienoties ar ūdeni).

es neizlasīju jūsu atbildi līdz galam, bet steidzos. kā jau teicu, man jāiet. vakarā man būs vairāk laika.
līdz tam, un vēlreiz liels thx
 

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
par šo ogleklis uz izejas kondesor ideja izklausās patiešām kā laba ideja.
un, starp citu, es izmantoju aktivēto ogli savā pretgāzu aizsargmaskā ( kāds ir tās kalpošanas laiks, kopš maiss ir atvērts? neviens veikalā nevarēja sniegt labu atbildi.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
> starp citu, es izmantoju aktivēto ogli savā gāzu aizsargmaskā ( kāds ir tās kalpošanas laiks kopš maisa atvēršanas?

Tas ir ļoti atkarīgs no lietošanas intensitātes. Tās kapacitāti var izmērīt pēc gaisa tilpuma, kas tiek izlaists caur filtru. Neviens nezina, kā jūs to izmantosiet. Ja ar masku strādāsiet laboratorijā katru dienu, iesaku to mainīt ik pēc pāris mēnešiem vai biežāk.
 

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
Kā es varu pievienot kādu, lai izteiktu savu viedokli ? es vēlētos pievienot/ pieminēt 2 dalībniekus par šo tematu .
@gpatreon
otru puisi es meklēšu
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Kas ir @gpatreon? lol

Kopumā es piekrītu @Nevar gulēt. Manuprāt, jūs varat iztīrīt savu laboratoriju no Hg un turpināt visus drošības pasākumus. Atbilstoši jūsu reakcijas slodzei es nedomāju, ka jūs pārāk daudz piesārņojāt.
 
View previous replies…

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
man šķiet, ka jūs rakstītā tēmā ( par amalgamām) minējāt, ka jums ir informācija par to, ka hg atlikums amalgamā, ja to neizskalo ( bet tikai izlaiž ūdeni), ir aptuveni 0,0000... galaproduktā?
Vai varat to apstiprināt?
Mani visvairāk uztrauc tas, ka hg tagad ir galaproduktā.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Diemžēl es to nevaru apstiprināt ar dokumentiem. Šo informāciju esmu ieguvis no šī foruma ķīmiķa, kuram bija pieejams fotoelektriskais liesmas fotometrs. Jūs varat pārbaudīt pats. Arī Al/Hg metode ir ļoti izplatīta. Ar šo metodi tika sintezētas un veiksmīgi patērētas desmitiem tonnu amfetamīna.
 

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
Ko jūs domājat par sevis pārbaudi ( Hg galaproduktā)?
Galaprodukta tīrību es varu pārbaudīt tikai pārbaudot vārīšanās temperatūru.
Bet, ja vārīšanās punkts nav sasniegts vēlamajā temperatūras diapazonā, vienīgais, ko es zinu, ir tas, ka tas nav tīrs ( varētu būt citi piemaisījumi no procesa).
Es neesmu ķīmiķis, visu informāciju esmu ieguvis no šī foruma.

Turklāt es esmu ļoti nedrošs par Hg atlikumiem, šeit, kur es dzīvoju, masveida ražošanā notiek tikai/tikai bmk leukarta reakcija un tiek iegūts neattīrīts produkts (viņi izlaiž daudzus beigu tīrīšanas procesus, lai mazāk tērētu laiku un ražotu lielāku daudzumu).
Tas ir galvenais iemesls, kādēļ es vēlos to ražot pats (pat ja man tas izmaksā dārgāk, nekā pirkt kaut kādu sūdu mitru pastu.

Vai es varu arī uzglabāt (atlikušo) ipa/acetona sērskābes šķīdumu turpmākai sintēzei?
Un Hg hlorīda uzglabāšana būtu labi hermētiskā pudelē (istabas temperatūrā)?

Un kāds ir iemesls, kāpēc nevar izmantot IPA, p2np, H20, GAA šķīduma premiksteri? ( kā iepriekšējā vakarā)

Un galvenais iemesls GAA pievienošanai tieši pirms šķīduma ievadīšanas amalgamā?

paldies.
 

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
Es ticu, ka daudz kas tiek ražots un patērēts šādā veidā (galvenokārt tāpēc, ka to ir tik viegli izgatavot, un ir viegli izmantot alternatīvas dārgiem stikla izstrādājumiem, karstajām plātnēm, traukiem... piemēram, burkām un katliem, un izmantot karstu ūdens vannu izlietnē).
Bet tas, ko esmu redzējis šajā forumā ( nevēlos uzmesties uz šo puisi, bet jā, viņš ir bīstams visam/visiem).
((Veicot to virtuvē starp dārzeņiem, viņš izmantoja virtuves nazi no galda, lai paņemtu savu Hg daudzumu, un pēc tam vienkārši nopūta nazi un noslaucīja to ar pieejamo slēgto virtuves dvieli.
šķīdinātāji, kas žāvēti virtuves krāsnī, ...)).
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Jā, tieši
ofc nē


Jūs varat vispār neizmantot GAA, kā es teicu savā pamācībā šeit.
 

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
rīt veiks vēl vienu sintēzi (ja im paveiksies 2).
man lielas bažas rada arī dzīvsudrabs galaproduktā.
2X izmazgāju savu amalgamu.
un izmantos karstu IPA, lai izšķīdinātu p2np.
 

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
Oke paldies u par ieguldījumu. savā pirmajā sintēzē / pirmajā mēģinājumā. es izmantoju kolled IPA un samaisīju daudz ar stikla stieni, bet neizšķīdināja ( p2np). Pēc tam es to uzsildīju (ar to, ka IPA viršanas temperatūra ir tikai 60 grādi),
un mēģināju kaut kā to uzsildīt 1 litra sildīšanas mantijā ( to darīju trīsgalvainā 250 ml kolbā).
Es to darīju ar zemāko iestatījumu, bet, manuprāt, tas bija pārāk karsts (tas bija mans pirmais mēģinājums, izmantojot sildīšanas trauku, tāpēc nezinu, kāds ir temperatūras diapazons). Ļoti dedzināja acis (tāpēc es pārtraucu, jo veselība ir svarīgāka).
(( p2np tika izšķīdināts, bet pēc tam, kad atdalīju to no sildīšanas avota, tas kļuva par mīkstu, pūkainu šķīdumu).
Jautājums: vai tas ir normāli vai nē? ( dedzinoša spirta sajūta acīs)

Atkal viss man ir jauns, tas bija mans pirmais mēģinājums ar tādām ķimikālijām kā p2np.
Rīt no amazonas saņemšu 2 l plītiņu (ar stearing).
 

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
Atgriežoties arī pie manas pirmās sintēzes, šķīdums ( pievienojot alki p2np izšķīdinātajam amalgamas šķīdumam) nāca ar dzidru slāni virsū, ko es savāku iPA proporcijā 50/50. ( turpmākai sintēzei).
bet smieklīgākais ir tas, ka pēc augšējā slāņa noņemšanas es visu maisījumu samaisīju, un pēc 24 stundām atkal virsū ir gaiši dzeltens slānis.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Ko jūs ieguvāt no diviem slāņiem (dzeltenā un dzeltenā)? Vai jūs to paskābinājāt?
 

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
Es vēl nezinu, es to nepaskābināju, jo es negribētu veltīt laiku un pūles šim neveiksmīgajam mēģinājumam ( tur 2 eļļas slāņus atsevišķi, paskābināšu tos pēc manas jaunās sintēzes. tad man jau ir skābes/acetona šķīdums pa rokai, tāpēc es nevajag tam veltīt 3X ilgāku laiku. )
(( paskābinās tos, protams, nevis kopā vienā maisītājā!)))
Un nejauša piezīme: šķīdumu atkal turēju 24 stundas, un parādījās vēl viens (bet alvains un tumšāks dzeltens) augšējais slānis (to es iemetīšu pa vidukli kopā ar pārējo saturu mērglāzē).
 
Top