p2np nešķīdina, mana pirmā sintēze.

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
Kā es varu pievienot kādu, lai izteiktu savu viedokli ? es vēlētos pievienot/ pieminēt 2 dalībniekus par šo tematu .
@gpatreon
otru puisi es meklēšu
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Kas ir @gpatreon? lol

Kopumā es piekrītu @Nevar gulēt. Manuprāt, jūs varat iztīrīt savu laboratoriju no Hg un turpināt visus drošības pasākumus. Atbilstoši jūsu reakcijas slodzei es nedomāju, ka jūs pārāk daudz piesārņojāt.
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Jā, tieši
ofc nē


Jūs varat vispār neizmantot GAA, kā es teicu savā pamācībā šeit.
 

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
rīt veiks vēl vienu sintēzi (ja im paveiksies 2).
man lielas bažas rada arī dzīvsudrabs galaproduktā.
2X izmazgāju savu amalgamu.
un izmantos karstu IPA, lai izšķīdinātu p2np.
 

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
Oke paldies u par ieguldījumu. savā pirmajā sintēzē / pirmajā mēģinājumā. es izmantoju kolled IPA un samaisīju daudz ar stikla stieni, bet neizšķīdināja ( p2np). Pēc tam es to uzsildīju (ar to, ka IPA viršanas temperatūra ir tikai 60 grādi),
un mēģināju kaut kā to uzsildīt 1 litra sildīšanas mantijā ( to darīju trīsgalvainā 250 ml kolbā).
Es to darīju ar zemāko iestatījumu, bet, manuprāt, tas bija pārāk karsts (tas bija mans pirmais mēģinājums, izmantojot sildīšanas trauku, tāpēc nezinu, kāds ir temperatūras diapazons). Ļoti dedzināja acis (tāpēc es pārtraucu, jo veselība ir svarīgāka).
(( p2np tika izšķīdināts, bet pēc tam, kad atdalīju to no sildīšanas avota, tas kļuva par mīkstu, pūkainu šķīdumu).
Jautājums: vai tas ir normāli vai nē? ( dedzinoša spirta sajūta acīs)

Atkal viss man ir jauns, tas bija mans pirmais mēģinājums ar tādām ķimikālijām kā p2np.
Rīt no amazonas saņemšu 2 l plītiņu (ar stearing).
 

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
Atgriežoties arī pie manas pirmās sintēzes, šķīdums ( pievienojot alki p2np izšķīdinātajam amalgamas šķīdumam) nāca ar dzidru slāni virsū, ko es savāku iPA proporcijā 50/50. ( turpmākai sintēzei).
bet smieklīgākais ir tas, ka pēc augšējā slāņa noņemšanas es visu maisījumu samaisīju, un pēc 24 stundām atkal virsū ir gaiši dzeltens slānis.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Ko jūs ieguvāt no diviem slāņiem (dzeltenā un dzeltenā)? Vai jūs to paskābinājāt?
 

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
Es vēl nezinu, es to nepaskābināju, jo es negribētu veltīt laiku un pūles šim neveiksmīgajam mēģinājumam ( tur 2 eļļas slāņus atsevišķi, paskābināšu tos pēc manas jaunās sintēzes. tad man jau ir skābes/acetona šķīdums pa rokai, tāpēc es nevajag tam veltīt 3X ilgāku laiku. )
(( paskābinās tos, protams, nevis kopā vienā maisītājā!)))
Un nejauša piezīme: šķīdumu atkal turēju 24 stundas, un parādījās vēl viens (bet alvains un tumšāks dzeltens) augšējais slānis (to es iemetīšu pa vidukli kopā ar pārējo saturu mērglāzē).
 

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
Šodien es nemēģināju veikt vēl vienu mēģinājumu izgatavot AMF.
Jo tā ir svētku diena un labi laika apstākļi, tāpēc daudz cilvēku bija ārā.
Bet es izmantoju šo laiku lietderīgi un uztaisīju spaini ar ūdens sūkni saviem kondensatoriem, lai es nezaudētu ūdeni ( izplūdes ūdens atgriežas atpakaļ spainī un tiek iesūkts atpakaļ ar ūdens sūkni uz kondensatoru).
 

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
tāpēc šodien otrais mēģinājums.
Atkal problēmas ar p2np.
Tas pilnībā izšķīdināja , bet pēc tam, kad atstāju istabas temperatūrā, tas atkal kļuva putrains.
Pievienoju GAA, samaisīju uz karstas plīts, bet nekādi lieli panākumi (GAA ir pretīga smaka, kas ir ārkārtīgi iekļūstoša un ilgi saglabājas).
Amalgama bija laba, bet es pieļāvu lielu kļūdu! Pēc skalošanas es uz kolbas uzliku aizbāzni, lai bloķētu skābekli ( es biju uzvilcis lietusmēteli ;), citus cimdus), tad es uzliku aizbāzni, un tas sūds gandrīz eksplodēja! izdalījās liels spiediens un augsta temperatūra. ( es biju nedrošs ievietot p2np, jo tas bija ļoti karsts), tāpēc es to ieliku aukstā ūdens vannā, lai nedaudz atdzistu.
Pēc tam es pievienoju p2np, bet bez imediatly mijiedarbības. tikai pēc intensīvas kratīšanas temperatūra paaugstinājās, kopumā es pavadīju apmēram stundu kratot, lai padarītu to karstu, lai atdzistu, ja es gribētu, es joprojām kratītu un dzesētu. ( daudz alumīnija palika aiz muguras). domāju, ka es palaidīšu garām vietu, kad ievietot p2np amalgamā.
Pievienoju alki šķīdumu un "vienu reizi samaisīju", reakcija bija vētraina (daudz burbuļu),
pēc 30 minūtēm: augšējais slānis joprojām veidojās, tāpēc es maisīju 3 reizes.
Vajadzēja 3 šāvienus (man ir trauksme, ja domāju par Hg).
Tagad esmu pidžos un nevēlos paskatīties ( tvaiki manos ērtajos pidžos, un tad eju gulēt ar to ....).

Jautājumi:
-Vai tas ir normāli, ka ārkārtīgi paaugstinās temperatūra (no amalgamas)?
-Ja es pievienotu p2np, temperatūra paaugstinātos vairāk no mijiedarbības ar amalgamu? / vai tas nav saistīts ar siltumu? ( p2np pievienošana)
- Joprojām esmu satraukts kā sūds par šiem Hg tvaikiem. es kopumā ieelpoju ne vairāk kā 5 reizes ( tvaikus, vai arī telpā / dārzā, kur tvaiki vēl bija),
vai kāds var man sniegt kādu informāciju, lai mani nomierinātu? ( es zinu, ka vislabāk ir Hg nelietot, bet tas nav iespējams, jo es iztērēju tik daudz naudas šai iekārtai/metodei (visu vajadzēja pirkt).

Sveiki
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Sveiki. Vai jūs domājat temperatūras paaugstināšanos amalgamas veidošanās laikā?

Jā, reducēšanas reakcija ir ļoti eksotermiska.

Kāpēc nelietojat respiratoru? Tas ir vienkāršs veids, kā sevi pasargāt.
 

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
Oke puiši šeit ir mans atjauninājums.
-šķīdums no otrās sintēzes ( apakšā bija daudz ūdens, bet izmantoja nedaudz magnija sulfāta ((ko es vēlāk atfiltrēju)), pēc 1 piliena skābes šķīduma (ph joprojām bija augsts, un smieklīgi bija tas, ka man vajadzēja pievienot daudz skābes/IPA šķīduma, lai tas būtu 5-6..
-pārējie 2 šķīdumi no manas pirmās sintēzes iznāca labākie lol.
-pirmā kārta (pēc 24 stundām/ un atšķaidīta 1/1 ar IPA) normāla sāls transformācija.( ar šķidruma atlikumu nedaudz sārtu, tāpēc paskābināts nedaudz par daudz).
--otrais slānis (atdalīšana pēc 48 stundām bez atšķaidīšanas ar spirtu) kļuva gandrīz kā galaprodukts (šķīdums ar paskābināšanu sabiezēja un kļuva par "mitru ātruma pastu").
vēl nepieciešams tos filtrēt un izmazgāt, bet to darīšu ar nākamo pilno sintēzi.

Jautājums: šeit ir 2 video (AMF no AI/Hg). kāpēc vienā ir pievienots nedaudz ūdens (50ml) ar p2np un IPA? ( citā nav pievienots ūdens (50ml), un izmanto p2np tikai ar IPA (un GAA...)).
Kāds ir iemesls pievienot nedaudz ūdens?
@Marvin "Popcorn" Sutton @G.Patton.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
lasiet par to šajā tēmā: bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/dextroamphetamine-synthesis-nabenhower-1942.388/.
 
Top