p2p no bmk sintēze apstiprināta?

crocodile

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 3, 2022
Messages
20
Reaction score
4
Points
3
Es lasīju Tora pavedienu par p2p no bmk pulvera un to, kā viņš to dara, kas šķiet diezgan vienkārši, tomēr es redzu, ka daudziem cilvēkiem joprojām ir problēmas iegūt dzidru eļļu un vai iegūt nogulsnes.
Vai Tor metode ir 100% pārbaudīta un darbojas? (Šķiet, ka tā ir stabila, tāpēc es esmu neizpratnē, kāpēc cilvēkiem joprojām ir problēmas un mēģina ar to sajaukt?
Šeit ir Tor sinhronizators


"mēs gatavojam 1 kg BMK
ņemam 5 litru kolbu ar dubulto kaklu
pievieno 500 ml verdoša ūdens . sāk ar maisītāju.
tagad lēnām pievieno 1 kg BMK sāls. tad pievieno 1 litru sulfonskābes. tagad pievieno atvilni un kolbas saturu uzkarsē līdz maksimālai temperatūrai. plus mīnus 130°c. izmanto spēcīgu maisītāju.
Ļauj vārīties refluksā 4 stundas.
paņem virsējo slāni un ielej mērglāzē.
ļaujiet apakšējam slānim atdzist un saglabājiet nākamajam reizē. ( mums nav ķīmisko atkritumu šai sagatavošanas metodei).

tagad uzvāra 1 litru ūdens un pievieno to mērtraukam. visu sajauc ar rokas maisītāju.
Pēc dažu minūšu maisīšanas ļauj mērkausam atdzist līdz istabas temperatūrai.
noņemiet augšējo balto slāni (tas ir ūdens un atkritumi, kas mums nav vajadzīgi).
apakšējais slānis ir P2P attīrīts un gatavs lietošanai.

ps: šajā pagatavošanas veidā mums nav jāuztraucas par to, ka P2P paliek ūdens, jo ūdens sver mazāk nekā P2P".
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Man triks, lai neveidotos cas 5449-12-7 nogulsnes, bija izšķīdināt verdošā ūdenī līdz dzidram šķīdumam, izslēdzot karstumu un uzmanīgi pievienojot h2so4 konc.
Tas man deva tūlītēju konversiju ar pieņemamu iznākumu, uzreiz veidojoties slāņiem, bet es vēl 30 min. attecināju, lai būtu drošs. turpretī, kad es steidzos un pilnībā neizšķīdināju savu glicidātu, nekāds atteces daudzums nespēja panākt, lai cietās vielas reaģētu, un nācās tās filtrēt.
Pievienojot skābi, jāuzmanās no šļakatām.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Kāds bija jūsu iznākums?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Es ekstrahēju ar šķīdinātāju uzreiz pēc tam, neveicu mērījumus un bez problēmām ieskaitīju kā 70% no teorijas
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Ar H2SO4 slāņi atdalās uzreiz, bet tas nenozīmē, ka jums ir P2P. Tā ir tikai atdalīta glikskābe. Es to tikko izmēģināju un ieguvu divus slāņus bez smaržas.
 
View previous replies…

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Vai esat izmēģinājis fosfora maršrutu? Vai sausais pulveris ir jāpievieno tieši karstai skābei, maisot, vai pulveris pirms pievienošanas ir jāizšķīdina ūdenī?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Bija ok rezultāti ar šķīdināšanu gan minimālā ūdens daudzumā, gan 1 l ūdens/kg. Abi veidi veikti silti un pēc tam ar skābi un refluksēti.
Nevar pateikt, cik daudz ir minimālais daudzums salīdzinājumā ar 1L/kg.
 

crocodile

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 3, 2022
Messages
20
Reaction score
4
Points
3
Es domāju, ka galvenais ir pievienot 85 % fosforskābi, nevis 75 %, un refluksēt ilgāk nekā 4 stundas.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Man problēma bija tā, ka ūdens dēļ netika sasniegta temperatūra virs 120 C°. Rezultātā iznākums bija ļoti zems: 1 kg (5449-12-7) - 400 g/Milky Color (P2P). Tagad es to daru bez ūdens tikai ar H3PO4 85 % (1 L H3PO4 750g 5449-12-7), kopš tā laika sasniedzu 135 C° un 60-70 % iznākumu bez šī piena krāsojuma.
 

crocodile

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 3, 2022
Messages
20
Reaction score
4
Points
3
Cik ilgi to refluksē?
 
View previous replies…

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
No vietas, kur temperatūra ir sasniegusi 135°, 4 stundas. Svarīgi pateikt, ka es strādāju ar augšējo maisītāju! jo ūdens trūkuma dēļ ļoti maz BMK 5449-12-7 izšķīst un nosēžas uz dibena.
 

crocodile

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 3, 2022
Messages
20
Reaction score
4
Points
3
Ak, lieliski fantastiski. Jo tur ir daudz versiju, un lielākā daļa no tām man šķiet neefektīvas.
Vai jūs to destilējat ar tvaiku vai vienkārši dlpurificējat ar vienkāršu destilāciju?
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
@Acab1312 i´ll give your version of the synthesis a try. Viens jautājums: Cik spēcīga ir maisīšana 4 stundu refluksa laikā? Vai jūs vispār maisāt? (ar vārāmajiem akmeņiem nemaisa). Paldies.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Sveiki, jā, es izmantoju augšējo maisītāju ar lielu ātrumu, tikai tik lielu, lai maisot RM, tas nesaplūstu virzuli.
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Tagad tika veikts izmēģinājums ar @Acab1312 ieguldījumu (visi nopelni viņam), un rezultāti bija diezgan pieklājīgi.

2000ml 85% fosforskābes uzkarsēja līdz aptuveni 65°C. Nelielās porcijās un maisot pievienoja 1500g BMK 5449-12. Reakcijas maisījumu uzkarsēja līdz 135°C un 4 stundas uzturēja refluksā.
Slāņus atdalīja un ūdens/fosspirskābes slāni ekstrahēja ar DCM. (smieklīgi redzēt, ka DCM slānis ir virs ūdens, jo fosforskābes blīvums ir liels). Apvienotie ekstrakti tika izskaloti ar ūdeni, sālījumu un piesātinātu bikarbonāta šķīdumu, lai pH būtu neitrāls.

Pēc žāvēšanas virs bezūdens nātrija sulfāta šķīdinātāju iztvaicēja parastā spiedienā.
Tika iegūts 818 ml (813 g) zeltaini brūnas P2P izejvielas. Raža: 80,93 %
ZEvun9WcL2











Neapstrādāto P2P destilēja zem pazemināta spiediena, lai iegūtu 656 ml (652 g) gaiši dzeltenu, tīru 1-fenil-2-propanonu jeb P2P, fenilacetonu. Ieguvums: 64,90%.

Wd0vscU73f


Tīra P2P tīra ziedu smarža ir vienkārši brīnišķīga.
 
View previous replies…

crocodile

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 3, 2022
Messages
20
Reaction score
4
Points
3
Tas izskatās fantastiski.
Jautājums, kāpēc nedestilēt dcm vakuumā nedaudz augstākā temperatūrā, tādā veidā tas noņem arī ūdeni un novērš nepieciešamību pēc tam izmantot disikantu?
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Vai, runājot par slāņu atdalīšanu un ekstrahēšanu ar DCM, Jūs domājāt, ka jānogaida, kamēr slāņi atdalās, un jāpievieno DCM visam RM vai arī DCM jāpievieno tikai piena (fosforskābes) slānim un tas jāapvieno ar tumšo slāni? No tumšā slāņa es iegūstu vairāk netīro p2p, bet iznākums pagaidām ir lielisks.

B9kyTdZex6
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
DCM pievieno tikai apakšējam, pienainam slānim. Slāņus atdala ar dalāmo piltuvi. Attiecībā uz temperatūru 110 C var izmantot ar versiju @w2x3f5, šeit reakcijas pabeigšana ilgtu ļoti ilgi. Man nav pieejams HPLC/MS/UVS, tāpēc es nevaru precīzi pārbaudīt tīrību. Analizēt vielu, aplūkojot zemas izšķirtspējas attēlu, noteikti nav vispārpieņemta analītiskās ķīmijas metode. ;)
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Mani pirmie eksperimenti bija ar temperatūru virs 110, un glicīdāta šķīdums skābē pārkarsējot maina krāsu no dzeltenas/oranžas uz brūnu, un iznākums samazinās. Mans secinājums ir balstīts uz manu pieredzi šajā hidrolīzē, foto kvalitātei ir otršķirīga nozīme. Tātad vielas iznākums pēc destilācijas sniedz izsmeļošu atbildi.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
pārāk augsta temperatūra
 
View previous replies…

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Vai šī ir tvaika destilācijas metode? Man šķiet, ka šo ceļu ir grūtāk paplašināt laika ziņā.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Šajā kontekstā mēs runājam par maisījuma temperatūras režīmu. Turklāt mikroviļņu krāsnī 60-80 grādu temperatūrā dekarboksilēšanas reakcija norit kā vulkāns.
 

damakemi

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 26, 2023
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Thnx cilvēks patiešām mīlu šo metodi. Vai varat sniegt paskaidrojumu, kā jūs mazgājat p2p un panākat neitrālu ph? gribētu redzēt attiecības
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Tas ir neprātīgi augsts iznākums 5449 bmk labs darbs mēģinās. Es parasti iegūstu aptuveni 40-50 % no HCL.
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Tikko to izdarīju, iegūts aptuveni 70 % no izmantotā glicidāta.
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Bez šaubām, jūs varat destilēt arī DCM. Es neatstātu ūdeni P2P pirms vakuumdestilācijas šāda iemesla dēļ. Aplūkojot ūdens molekulu un tās molekulmasu, ūdenim ir ārkārtīgi augsts viršanas punkts. Turklāt iztvaikošanas entalpija prasa papildu enerģijas daudzumu. Šī enerģija arī piespiedīs P2P iztvaikot, lai gan ļoti nelielā daudzumā. Tad kāpēc gan to darīt, ja žāvēšana ar žāvējošu vielu ir vienkāršs darbs.
 

crocodile

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 3, 2022
Messages
20
Reaction score
4
Points
3
Taisnība, bet es domāju, ka vienkāršāk būtu to destilēt vakuumā 2 iemeslu dēļ.
1-bmk ir lēts un viegli iegūstams.
2-tā p2p daudzums, kas nonāks pāri, ir niecīgs, un jūs atkal izmantosiet to pašu dcm, tāpēc p2p tiks atgūts nākamajā kārtā.

Tātad būtībā tas ietaupītu laiku, jo viss, kas jums jādara, ir jānomaina saņemšanas kolba un nav jāspēlē ar disikantu.
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Es dodu priekšroku veikt šos posmus atsevišķi un galīgajai vakuumdestilācijai atstāt tikai vēlamo produktu.
 
Top